PŮJČKA IHNED

Populární Japonská půjčka na účet ihned po schválení online žádosti

Shrnutí vlastností: nebankovní, rychlá, malá, do 5 minut, bez příjmu, kontroluje registry

POZASTAVENO - PODOBNÉ PŮJČKY

Japonská půjčku do 10000 Kč znáte z televize

Japonská půjčka ihned patřila mezi první úvěrové produkty na trhu, které slibovaly a také dokázaly dodržet extrémně rychlé posouzení i případné vyřízení online žádosti. Slogan "Do 10 minut nebo ZDARMA" spolu s nabídkou první půjčky zdarma pro nové klienty pořádně rozhýbaly celý český finanční trh s krátkodobými spotřebitelskými úvěry. Inovace vlastností / parametrů přinesla nejen zvýšení horního limitu, o který může zákazník žádat až na 20000 Kč, ale i převod do 5 min na bankovní účet žadatele. Především však přináší změnu názvu půjčky. "Japonskou půjčku" najdete od února 2017 na internetu pod názvem Kamali ..

Nový název, lepší vlastnosti, rychlost zůstává

Pod novým názvem - Kamali - stará, ale přesto nová s novými a vylepšenými často požadovanými vlastnostmi: to jest vyšší maximální částkou, o kterou lze žádat, naprosto stejnou a stále extrémně vysokou rychlostí vyhodnocení a případného schválení online žádosti a úplně novým reklamním spotem na všech českých televizních kanálech. Ani po změně názvu nemá Japonka, co se rychlosti týče, na našem finančním trhu s krátkodobými spotřebitelskými úvěry konkurenci. Končí a přesto pokračuje a dál pozitině ovlivňuje trh i zájem potenciálních zákazníků o drobné krátkodobé financování každodenních potřeb..

DRUHPARAMETRY
Minimální částka1000 Kč
Maximální částka10000 opakovaně až 15000 Kč
Splatnost30 dní je možno ZA POPLATEK prodloužit na 150 dní
Poukázánído banky OKAMŽITĚ po schválení online žádosti
Musí být zaměstnanýNE, částka NENÍ PODMÍNĚNA zaměstnaneckým poměrem
Minimální příjemNE, nabízená částka NEVYŽADUJE minimální příjem
Potvrzení o příjmuNE, nabízená částka NEVYŽADUJE doklad
Kontroluje registrnegativní výsledek kontroly registrů JE PODMÍNKOU
Nutná registracebez registrace na webových stránkách TO NEPŮJDE
Rychlost vyřízenípeníze typicky do 10 min. na účet nebo ZDARMA
Komplet. online?ANO, kompletně vše lze pohodlně vyřídit z počítače nebo mobilu
Předčasné splacení půjčkynebankovní poskytovatel SI NEÚČTUJE POPLATEK za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíANO, poskytovatel si ÚČTUJE POPLATEK ZA POSKYTNUTÍ
Výhody:" .. nejvýhodnější mikropůjčka, až 50000 Kč na rok", rychlá, online
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetbez bankovního účtu NELZE PŮJČKU VYŘÍDIT
Japonská půjčka kontakt800 300 390
ŽádostONLINE ŽÁDOST O KAMALI

červenec 2020

Byla první a dlouho jediná. Postupem času musely zrychlit i všechny konkurenční nabídky / produkty. I dnes má její nástupkyně jednoznačně nejrychlejší průběh schvalování. Bohužel, z upoutávky na nástupkyni zmizela část původního sloganu " .. nebo zdarma". Dnes již tedy není možné požadovat nabízenou částku zdarma v případě, že ke schválení a převodu na bankovní účet došlo ke zpoždění a slibovaná časová lhůta 5 minut od okamžiku odeslání správně a úplně vyplněné žádosti došlo ke zpoždění. I přesto stále vévodí trhu a patří k jeho leaderům. Jedinou nevýhodou zůstává, jak už to u intezivně promovaných produktů bývá - intezivní zájem mnoha zájemců a z toho plynoucí možnost si z došlých a správně vyplněných žádostí vybírat. Pravděpodobnost schválení byla, je a zůstane nízká.

Je fajn, že poskytovatel(dnes už mezinárodní společnost s miliardovými zisky) neusnula na vavřínech a stále inovuje a zlepšuje nečastěji požadované vlastnosti. Ty se, jak už to tak na konkurenčním trhu bývá, v čase neustále vyvíjejí a na Internetu to platí více než dvojnásobně. Nejen, že tu jsou sezóny, kdy se poptávka mění objemově, ale i kvalitativně. V nejčastěji používaných vyhledávačích jako jsou Google, Seznam a Bing se mění způsob vyhledávání a používaná klíčová slova. Mezi stálice sice stále patří slovní spojení obsahující výrazy jako je "rychlá", "bez příjmů" nebo "registr", ale před dovolenými a vánoci roste frekvence dalších zajímavých slov, ze kterých poskytovatel rychle "odečte", o co mají zákazníci zájem a o co nemají. Tomu pak přizpůsobí vlastnosti nabízených úvěrů. Konkurence, pokud nechce zmizet v propadlišti dějin, na to musí zareagovat. A takhle to jde stále dokola ..a to je pro nás, zákazníky a zájemce dobré. Jen tak dále a větší kapky