Půjčky ihned bez registru

Půjčky ihned bez registru

Shrnutí vlastností: bez registru, maximálně 99000 Kč na 16 měsíců, RPSN cca 53%

ONLINE ŽÁDOST

Půjčky ihned bez registru do 100000 Kč

Clever

Půjčky bez registru od 15000 do 99000 Kč s rychlým posouzením a případným schválením vyplněné online žádosti. Následný převod schválené částky na bankovní účet úspěšného žadatele je podmíněn osobní návštěvou pobočky a podpisem smlouvy o spotřebitelském úvěru. Typický žadatel žádá o financování na dobu nejdéle 12 měsíců, maximální doba, na kterou lze poskytnout úvěr pak činí až 16 měsíců. Poskytovatel nevyžaduje doklad o minimálním pravidelném příjmu ze zaměstnaneckého poměru, nenahlíží a nekontroluje registry dlužníků, proto lze nabídku nazvat skutečnou "půjčkou bez registrů", respektive bez nahlížení do nich.

Clever patří mezi ty tolerantnější nebankovní spotřebitelské úvěry. Navíc požaduje jen minimum průvodních osobních dokladů. Ke schválení žádosti není potřeba dokládat zaměstnanecký poměr, doklad o příjmu ani dosáhnout na pozitivní výsledek kontroly registrů dlužníků (Solus, BRKI, NRKI). V základních vlastnostech nabídky je zahrnuta i možnost splatit celou částku předčasně a to bez sankčních poplatků. Na druhou stranu poskytovatel, respektive povaha smluvního vztahu, vyžaduje osobní přítomnost na pobočce společnosti při podpisu Smlouvy o spotřebitelském úvěru. Svými parametry se řadí hned do několika výběrů úvěrů: bez doložení příjmu, bez ručitele a ručení a do výběru "rychlé půjčky bez kontroly registrů". Navíc patří k několika málo poskytovatelům, kteří nabízejí online dlouhodobé půjčky na splátky. Díky novelizaci Zákona o spotřebitelském úvěru má zákazník nově možnost jednou ročně změnit poskytovatele a přejít s celkovým zbylým dluhem k jinému, nebo uhradit bez sankcí významnou část závazku a snížit si tím celkové úrokové zatížení.

bez registru

DRUHPARAMETRY
Minimální částka15000 Kč
Maximální částka99000 Kč
Splatnost12 nebo 16 měsíců
Způsob poukázánína účet bezprostředně po podepsání smlouvy
Délka vyřízeníneuvedeno - vyžadována OSOBNÍ PŘÍTOMNOST PŘI PODPISU SMLOUVY
Musí být zaměstnanecNE, NETRVÁ na zaměstnaneckém poměru
Mininimální příjemNE, NETRVÁ na minimálním příjmu
Bez doložení příjmuANO, NEVYŽADUJE doklad o minimálním příjmu
Bez registruANO, NEKONTROLUJE REGISTRY dlužníků
První zdarmaNE - bohužel, poprvé si NELZE PŮJČIT ZCELA ZDARMA
Nutná registraceNE, žádat lze I BEZ REGISTRACE
Potřebné dokumentykopie občanského průkazu + druhý doklad
Ručitel / ručeníNE, spoluručitel NENÍ NUTNÝ
Účelbezúčelová, o využití schválené částky ROZHODUJE úspěšný ŽADATEL
Komplet online?NE - nutná OSOBNÍ PŘÍTOMNOST při podpisu smlouvy
Předčasné splacení zdarmaANO, předčasné SPLACENÍ ZDARMA bez sankčních poplatků
Poplatek za poskytnutíano, poskytovatel ÚČTUJE POPLATEK za vyřízení
Občanství POUZE pro občany s trvalým bydlištěm v České republice
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetano, bankovní účet JE PODMÍNKOU pro schválení
Podobnárychlá půjčka první zdarma | Refinancování od Zonky
ŽÁDOSTONLINE ŽÁDOST

Reprezentativní příklad bez registru (* webové stránky poskytovatele): Při žádosti o 15000 Kč na 12 měsíců: zápůjční úroková sazba 25% p.a., poplatek za uzavření smlouvy ve výši 150 Kč, měsíční splátka 1562,50 Kč, RPSN činí 59%. Celkové náklady spotřebitelského úvěru pro spotřebitele činí 3900 Kč. Celková dlužná částka, kterou spotřebitel zaplatí, činí 18900 Kč.

Reprezentativní příklad: Při výši 30000 Kč na 16 měsíců: zápůjční úroková sazba 25% p.a., poplatek za uzavření smlouvy 390 Kč, měsíční splátka ve výši 2500 Kč, RPSN činí 58,3%. Celkové náklady spotřebitelského úvěru pro spotřebitele činí 10390 Kč. Celková dlužná částka, kterou spotřebitel zaplatí, činí 40390 Kč.

(*) Zdroj: Clever, červenec 2020

Jeden z mála dlouhodobých spotřebitelských úvěrů, který nabízí a dokáže zapůjčit vyšší částku. Na druhé straně jeho získání vyžaduje osobní přítomnost na pobočce společnosti a podpis smlouvy o spotřebitelském úvěru. Dále vše pokračuje jako u ostatních podobných a srovnatelných nabídek.