Půjčka pro každého

Půjčka pro každého - nebankovní půjčky na splátky

Shrnutí vlastností: 5 až 30000 Kč s nutností prokázat příjem, převodem na účet

ONLINE ŽÁDOST

Půjčka pro každého - nebankovní půjčky

Půjčka téměř pro každého od 5000 do 300000 Kč převodem na bankovní účet. "Smart" nabízí půjčku až 300000 Kč bez ručitele, za podmínky pozitivního výsledku kontroly registrů, s nutností dokládat pravidelný nebo minimální příjem a to včetně online registrace proti dvěma osobním dokladům - občanskému průkazu a dalšímu dokladu, například řidičskému oprávnění.

Půjčky v hotovosti na ruku

Tak zvanou půjčku pro každého a to i v hotovosti, podobnou půjčce SMART, poskytuje více společností. Mezi nejznámější patří Zaplo, Creditportal a dlouhodobě známý Provident. Některé si po jejich schválení můžete vyzvednout v trafikách GECO, jako tomu je v případě půjčky Zaplo. Na čerpacích stanicích EuroOil si můžete vyzvednout schválený obnos v případě schválené žádosti a následné půjčky Creditportal.

poprvé zdarma

Provident Vám peníze doručí až domů. Všechny vyše zmíněné nabídky, respektive, rychlost schválení žádosti a jejich vyřízení jsou závislé na době, během které zákazník dodá všechny poskytovatelem požadované dokumenty.

DRUHINFO
Minimální částka5000 Kč
Maximální částka300000 Kč
Splatnost14 - 48 měsíců
Poukázáníbankovním převodem na účet
Musí být zaměstnanecANO, JE POTŘEBA být v zaměstnaneckém poměru nebo důchodu
Minimální příjemANO, pravidelný a stálý - zaměstnání, důchod
Potvrzení o příjmuANO, doklad o příjmu JE potřeba
Bez registruANO, poskytovatel KONTROLUJE REGISTRY dlužníků
První zdarmaNE - bohužel, poprvé si NELZE PŮJČIT ZDARMA
Nutná registraceANO, online registrace JE NUTNÁ
Potřebné dokumentyobčanský průkaz + druhý doklad
RučitelNE, NEVYŽADUJE spoluručitele
Účelbezúčelová, o použití peněz ROZHODUJE ŽADATEL
Rychlost vyřízenív závislosti na úplnosti doručení požadovaných dokumentů
Komplet online?ANO, půjčku LZE vyřídit kompletně online
Předčasné splacení zdarmaANO, poskytovatel NEÚČTUJE PENÁLE za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíANO, poskytovatel ÚČTUJE POPLATEK za poskytnutí půjčky
ObčanstvíTrvalé bydliště v České republice
Věková hranice/rozsah30 až 65 let
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU
PODOBNÁCofidis, prověřte všechny nabídky PRVNÍ PŮJČKY ZDARMA
ŽÁDOSTVYPLNIT ŽÁDOST

Reprezentativní příklad pro částku 20000 Kč (*): Při výši úvěru 20000 Kč na 13 měsíců: zápůjční úroková sazba 25,85 % p.a., poplatek za uzavření smlouvy ve výši 800 Kč, poplatek za správu úvěru ve výši 4400 Kč, poplatek za hotovostní výběr splátek ve výši 3800 Kč, měsíční splátka 2600 Kč, RPSN činí 189,4%. Celkové náklady spotřebitelského úvěru pro spotřebitele činí 14600 Kč. Celková dlužná částka, kterou spotřebitel zaplatí, činí 34600 Kč za 13 měsíců

Reprezentativní příklad pro částku 30000 Kč (*): Při úvěru 30000 Kč na 16 měsíců: zápůjční úroková sazba 21 % p.a., poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč, poplatek za správu úvěru ve výši 6600 Kč, poplatek za hotovostní výběr splátek ve výši 10200 Kč, měsíční splátka ve výši 3450 Kč, RPSN činí 146,7%. Celkové náklady spotřebitelského úvěru pro spotřebitele činí 25200 Kč. Celková dlužná částka, kterou spotřebitel zaplatí, činí 55200 Kč. V případě řádného a včasného splácení všech splátek podle jejich smluvního časového předpisu má Klient nárok na slevu na úrocích ve výši 10% z jistiny. V tomto případě 3000 Kč. Případná sleva bude Klientovi vyplacena při úhradě poslední splátky dle smluvního předpisu splátek.

Zdroj (* webové stránky poskytovatele): Smart půjčka, červenec 2020

Jedna z mála nabídek, která nabízí možnost půjčit komukoliv, kdo má stálý a trvalý příjem. Podmínky vypadají poměrně benevolentně, ale je potřeba se zamyslet a raději ještě poradit. Proč ne, když to jde zcela bezplatně v kterékoliv ze 40 poboček Asociace občanských poraden v každém větším městě České republiky? Držíme palce při výběru férového poskytovatele!