Půjčka pro každého

Půjčka pro každého - nebankovní půjčky bez registru a příjmu

Shrnutí vlastností: 5 až 70000 Kč bez kontroly registru a nutnosti prokazovat zaměstnanecký poměr, doručení domů na ruku

POZASTAVENO - ZKUSTE PODOBNÉ ONLINE

Půjčka pro každého - nebankovní půjčky

Půjčka téměř pro každého od 5000 do 70000 Kč až domů v hotovosti. "Smart" nabízí půjčku až 70000 Kč bez ručitele, v hotovosti až domů, bez kontroly registru, bez potřeby dokládat pravidelný nebo minimální příjem a bez online registrace proti dvěma osobním dokladům - občanskému průkazu a dalšímu dokladu, např. řidičskému oprávnění.

Půjčky v hotovosti na ruku

Tal zvanou půjčku pro každého a to i v hotovosti, podobnou půjčce SMART, poskytuje více společností. Mezi nejznámější patří Zaplo, Creditportal a dlouhodobě známý Provident. Některé si po jejich schválení můžete vyzvednout v trafikách GECO, jako tomu je v případě půjčky Zaplo. Na čerpacích stanicích EuroOil si můžete vyzvednout schválený obnos v případě schválené žádosti a následné půjčky Creditportal.

poprvé zdarma

Provident Vám peníze doručí až domů. Všechny vyše zmíněné nabídky, respektive, rychlost schválení žádosti a jejich vyřízení jsou závislé na době, během které zákazník dodá všechny poskytovatelem požadované dokumenty.

DRUHINFO
Minimální částka5000 Kč
Maximální částka70000 Kč
Splatnost14 - 18 měsíců
Poukázánív hotovosti (na ruku s doručením domů)
Musí být zaměstnanecNE, NENÍ POTŘEBA být v zaměstnaneckém poměru
Minimální příjemNE, NETRVÁ na dokladu o minimálním příjmu
Potvrzení o příjmuNE, doklad o příjmu není potřeba
Bez registruANO, poskytovatel NEKONTROLUJE REGISTRY dlužníků
První zdarmaNE - bohužel, poprvé si NELZE PŮJČIT ZDARMA
Nutná registraceNE, online registrace NENÍ NUTNÁ
Potřebné dokumentyobčanský průkaz + druhý doklad
RučitelNE, NEVYŽADUJE spoluručitele
Účelbezúčelová, o použití peněz ROZHODUJE ŽADATEL
Rychlost vyřízenív závislosti na rychlosti doručení požadovaných dokumentů
Komplet online?NE, půjčku NELZE vyřídit kompletně online
Předčasné splacení zdarmaANO, poskytovatel NEÚČTUJE PENÁLE za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíANO, poskytovatel ÚČTUJE POPLATEK za poskuytnutí půjčky
ObčanstvíTrvalé bydliště v České republice
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetNE, bankovní účet NENÍ PODMÍNKOU
PODOBNÁCofidis, prověřte všechny nabídky PRVNÍ PŮJČKY ZDARMA
ŽÁDOSTDOČASNĚ POZASTAVENO

Reprezentativní příklad pro částku 20000 Kč (*): Při výši úvěru 20000 Kč na 13 měsíců: zápůjční úroková sazba 25,85 % p.a., poplatek za uzavření smlouvy ve výši 800 Kč, poplatek za správu úvěru ve výši 4400 Kč, poplatek za hotovostní výběr splátek ve výši 3800 Kč, měsíční splátka 2600 Kč, RPSN činí 189,4%. Celkové náklady spotřebitelského úvěru pro spotřebitele činí 14600 Kč. Celková dlužná částka, kterou spotřebitel zaplatí, činí 34600 Kč za 13 měsíců

Reprezentativní příklad pro částku 30000 Kč (*): Při úvěru 30000 Kč na 16 měsíců: zápůjční úroková sazba 21 % p.a., poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč, poplatek za správu úvěru ve výši 6600 Kč, poplatek za hotovostní výběr splátek ve výši 10200 Kč, měsíční splátka ve výši 3450 Kč, RPSN činí 146,7%. Celkové náklady spotřebitelského úvěru pro spotřebitele činí 25200 Kč. Celková dlužná částka, kterou spotřebitel zaplatí, činí 55200 Kč. V případě řádného a včasného splácení všech splátek podle jejich smluvního časového předpisu má Klient nárok na slevu na úrocích ve výši 10% z jistiny. V tomto případě 3000 Kč. Případná sleva bude Klientovi vyplacena při úhradě poslední splátky dle smluvního předpisu splátek.

Zdroj (* webové stránky poskytovatele): Smart půjčka, březen 2020

Jedna z mála nabídek, která nabízí hotovost a doručení až domů na ruku žadateli. Podmínky vypadají tak benevolentně, že je potřeba se zamyslet a raději ještě poradit. Proč ne, když to jde zcela bezplatně v kterékoliv ze 40 poboček Asociace občanských poraden v každém větším městě České republiky? Držíme palce!