Půjčka ihned na účet

Půjčka ihned na účet

Vlastnosti: od 20-100000 Kč se schválením do 30 minut, požaduje minimální příjem a kontroluje registr dlužníků, na bankovní účet

POZASTAVENO - ZKUSTE PODOBNÉ

Nebankovní půjčka ihned na účet do hodiny až 100000 Kč

Nebankovní půjčka ihned s převodem schválené částky do banky žadatele bezprostředně po schválení žásdosti nabízí prostřednictvím online formuláře až 100000 Kč na období 6 až 24 měsíců. Schválení online žádosti není podmíněno dlouhodobým zaměstnaneckým poměrem s tím, že žadatel prokazuje minimální měsíční příjem alespoň 6000 Kč - za dostatečný příjem bývá pokládán například důchod, mateřská, sociální podpora. Podklady pro žádost o půjčku vyžadují vyplněné telefonní číslo, dále nabídka předpokládá kontrolu registru dlužníků s negativním výsledkem. Typické (potenciální) schválení online žádosti proběhne nejpozději do hodiny od jejího odeslání žadatelem.

lendon

Extrémně rychlá nabídka nepožaduje zajištění ani spoluručitele, je bezúčelová, o využití peněz zcela rozhoduje úspěšný žadatel. Výhodou nabídky je rychlý převod schválené částky na bankovní účet žadatele bezprostředně po posouzení žádosti - typicky do 30 minut od jejího schválení s tím, že žádost vyřídíme kompletně online z počítače, mobilu nebo tabletu. Výsledek, respektive, zprávu o výsledku jejího posouzení, obdržíte téměř obratem.

Rychlá půjčka ihned na bankovní účet

Vlastnostmi relativně nová Lendon s rychlým převodem schválené částky na bankovní účet žadatele patří do výběrů velmi často hledaných spotřebitelských úvěrů - nebankovní / online / rychlá / bez ručitele. Mezi ty úplně nejhledanější se zařadit nemůže, protože požadovaný minimální příjem alespoň 6000 Kč ji neumožňuje zařadit do výběru podobných nabídek s vlastností "bez doložení příjmu", i když deklaruje, že na zaměstnaneckém poměru NETRVÁ. Znamená, že ke schválení žádosti stačí prokázat pravidelný příjem ve formě sociálních dávek, důchodu, případně výplaty na základě dohody o provedení práce, bohužel, z logiky věci, minimálně na dobu období splácení spotřebitelského úvěru.

půjčky

Online žádost, schválení a převod peněz na bankovní účet

Zaregistrujte se, zvolte si cílovou částku, zkontrolujte výslednou částku ke splacení a tu porovnejte s ostatními nalezenými nabídkami. V případě, že požadované poplatky a úroky odpovídají Vašim možnostem, odešlete pravdivě, správně a úplně vyplněnou žádost. Vyrozumění o výsledku posouzení online žádosti očekávejte nejpozději do 30 minut od jejího odeslání. V případě, že své peníze ukládáte ve stejné bance jako poskytovatel a žádost již byla posouzena a schválena, dorazí požadovaná a následně schválená částka během několika málo (desítek) minut. V ostatních případech bankovní převod zabere jeden až tři pracovní dny, což v případě schválení v pátek odpoledne může znamenat připsání peněz až v ponděli v odpoledních hodinách. Škoda, rychlost je důležitá.

DRUHVLASTNOSTI
Mininimální částka20000 Kč
Maximální částka100000 Kč
Splatnost6 - 24 měsíců
Poukázání půjčkybankovní převod na účet NEJPOZDĚJI DO HODINY
Rychlosttypicky do 15 - 30 min
Zaměstnanec?NE, NETRVÁ na zaměstnaneckém poměru
Minimální příjemANO, požadován jakýkoliv minimální příjem alespoň 6000 Kč
Doložení příjmuANO, TRVÁ na dokladu o příjmu (například důchod, mateřská)
Bez registruNE, VYŽADUJE KONTROLU registru dlužníků
RPSNpodle požadované částky a doby splacení, viz příklad
První zdarmaNE, bohužel, poprvé si NELZE půjčit zdarma
Registrace?ANO, bez registrace TO NEPŮJDE
Podkladymobilní telefonní číslo
Ručitel / ručeníNE, spoluručitel NENÍ POŽADOVÁN
Účelbezúčelová, o použití peněz plně ROZHODUJE úspěšný ŽADATEL
Komplet onlineANO, vše lze pohodlně a kompletně vyřídit z počítače nebo mobilu
Předčasné splacení zdarmaANO, NEÚČTUJE SANKČNÍ poplatky v případě předčasného splacení
ObčanstvíČR, POUZE pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah18 - 75 let
Bankovní účetANO, bez bankovního účtu TO NEPŮJDE
Podobnépůjčka do 20000 Kč | rychlá malá půjčka
ŽÁDOSTDOČASNĚ POZASTAVENO, zkuste PODOBNÉ

Reprezentativní příklad (* webové stránky poskytovatele): Při výši úvěru 20000 Kč, výši splátky 1782 Kč, počtu splátek 24 a lhůtě splatnosti 24 měsíce je úrok 82.00 % p. a., MAX RPSN 121.04 %, celková částka splatná spotřebitelem 39212 Kč. Creamfinance Czech s.r.o. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti.

ZDROJ (*): LENDON, červen 2020

Co o své půjčce říká poskytovatel: ...

  • "VÝHODA - BEZ POPLATKŮ ZA POSKYTNUTÍ: Za vyřízení si neúčtujeme žádné poplatky"
  • "ODMĚNÍME VÁS ZA VAŠE VČASNÉ SPLÁCENÍ: Když budete splácet včas, vrátíme vám poslední splátky"
  • "VÝHODNÉ PODMÍNKY: Půjčíme Vám od 20000 do 100000 Kč s maximální dobou splatnosti 24 měsíců. Peníze můžete použít na cokoliv"
  • "BEZ RUČITELE A ZÁSTAVY: Pro získání půjčky nevyžadujeme ručitele ani zástavu nemovitosti"
  • "KLIENTSKÝ SERVIS: Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli - máte dotaz nebo potřebujete poradit? Obraťte se na nás"
  • "PŘEDČASNÉ SPLACENÍ: Za předčasné splacení od vás nebudeme požadovat žádné poplatky"

Škoda, o tuto nabídku byl zájem nejen proto, že byla rychlá. Poskytovatel se rozhodl stáhnout nabídku z aktivní propagace a od té doby o něm není více slyšet. Za to lze pomocí vyhledávání Google, Seznam, ale i Bing nebo Zapmeta dohledat konkurenci, respektive podobně nazvané / pojmenované konkurenční produkty s alespoň podobnými vlastnostmi. Bohužel, z toho, že se něco podobně jmenuje, ale ani trochu nevyplývá, že má také úplně srovnatelné vlastnosti a rychlost. Pokud váháte nebo si nejste jistí, poraďte se zcela bezplatně v některé z cca 40 poboček Asociace občanských poraden, kterou najdete v každém větším městě v České republice. Jde o Váš spokojený život a Vaše peníze.