PŮJČKA SE ZÁSTAVOU

Nebankovní půjčka oproti zástavě nemovitosti

Shrnutí vlastností: 30000 až 50 mil Kč, oproti zástavě, nebankovní, volitelná splatnost, bez doložení příjmu, bez registru

POZASTAVENO - ZKUSTE PODOBNÉ

Půjčka se zástavou od 15000 do 30000 Kč

Zápůjčka se zástavou až do maximální výše částky 50 mil Kč se zástavou nemovitosti od Otrino Invest se od těch bez ručitele liší výší částky. Bez ručitele lze žádat nejvýše o 30000 Kč na 3 měsíce. Pokud máte nemovitost a chcete ji poskytnout jako zástavu, můžete žádat o částku do výše 80% její odhadní hodnoty, maximálně 50000000 Kč na 30 let. NOVÝ klient / zákazník může požádat o první půjčku do 30000 Kč zdarma na dobu až 90 dnů (právě dobou je tato nabídka tou nejzajímavější na českém trhu).

Půjčka se zástavou od nebankovního subjektu

I pro tuto nabídku platí, že je nutné poskytnout zástavu v hodnotě odpovídající požadované částky. Zasteny majetek / věc i nadále zůstane ve Vašem držení (zůstáváte jejími majiteli), dále ji budete bez omezení užívat až doby úplného splacení smluvní částky v dohodnutém a ve smlouvě zakotveném termínu. Přesné podmínky projednáte se zástupcem poskytovatele, výsledné podmínky a ujednání budou zahrnuty do smlouvy o zápůjčce. Jako u každého smluvního vztahu je vhodné poradit se s právníkem nebo zdarma v občanských poradnách poskytujících poradenství v zadlužení.

zdarma

Žádost vyřídíte online jejím úplným a přesným vyplněním a odesláním. Následovat bude telefonický hovor s případnou dohodou o datu a čase osobního setkání s projednáním podmínek, dohodou o poskytnutí zástavy a případným podpisem smlouvy o zápůjčce. Následný převod schválené částky nebo převzetí peněz proběhne zčásti v hotovosti na místě a dále převodem po vzájemné dohodě.

DRUHPARAMETRY
Minimální částka15000 Kč
Maximální částka50000000 Kč
Splatnost6 měsíců až 30 let
Poukázánív hotovosti / převodem na bankovní účet
Musí být zaměstnanecNE, NENÍ POTŘEBA být zaměstnancem
Minimální příjemNE, NENÍ POTŘEBA dokládat minimální příjem
Doložení příjmuNE, BEZ DOKLADU o příjmu
Bez registruANO, díky zástavě NENAHLÍŽÍ do registrů
První zdarma15000 až 30000 Kč na 3 měsíce
Potřebné dokumenty1 doklad totožnosti do 30000, u půjčky se zástavou dokumenty k zástavě
Účelbezúčelová, o využití peněz ROZHODUJE úspěšný ŽADATEL
Délka vyřízenítypicky nejpozději do 48 hodin
Komplet online?NE, je potřeba předat a podepsat dokumenty k půjčce
Předčasné splacení zdarmaANO, NEÚČTUJE sankční poplatky za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíNE, poskytovatel si účtuje "pouze" smluvní úroky
Výhodybez příjmu, bez poplatku, bez registru, první do 30000 Kč zdarma
ObčanstvíČR, občané České republiky
Věková hranice/rozsah21 - 66 let
Bankovní účetNE, bankovní účet NENÍ PODMÍNKOU
Podobné půjčkyhypotéka na pronájem Acema | dlouhodobá půjčka bez poplatku
ŽÁDOSTDOČASNĚ POZASTAVENO

červenec 2020

Jedna z mála poměrně rychlých půjček poskytovaných téměř okamžitě a v hotovosti proti poskytnuté zástavě, kterou může být i osobní automobil nebo cennosti, který však nadále zůstává ve vlastnictví a používání žadatele o půjčku. Nevýhodou na druhé straně je nutnost dokladovat vlastnictví zástavy a dosáhnout dohody o její hodnotě, která zabere trochu času a odkládá inkaso schválené částky. Maximální záloha v hotovosti dosahuje 30000 Kč, zbylá částka dorazí na žadatelův účet nejpozději během desítek hodin.