Rychlá půjčka bez doložení příjmu

Rychlá nebankovní půjčka bez doložení příjmu ihned na účet

Shrnutí vlastností: 1 až 30000 Kč až na 30 dnů, bez doložení příjmu ale s kontrolou registrů, schválení online žádosti do 15 minut

ONLINE ŽÁDOST + KALKULAČKA PŮJČKY

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Akce s novou nejvyšší možnou částkou: "Nově zvýšená horní hranice pro první půjčku zdarma na 16000 Kč a zvýšená hranice pro maximální možnou půjčku až 30000 Kč. Pro nové zákazníky je první půjčka zcela zdarma, to jest zcela bez poplatků a bez úroků: ÚROK = 0 Kč, POPLATKY = 0 Kč, RPSN = 0% / koli si půjčíte, tolik i splatíte.

Půjčka od 1000 Kč až do 30000 Kč s vyšší hranicí, bohužel, až při jejím opakování. Novému klientovi, který si u poskytovatele půjčuje poprvé, nabízí první půjčku zdarma, to jest bez úroků a bez poplatku za vyřízení s tím, že poprvé, tj. u nového klienta, částka může dosáhnout maximálně 16000 Kč. Od žadatele nevyžaduje doložení minimálního pravidelného příjmu. Patří díky televizní reklamě k těm nejznámějším nebankovním půjčkám, respektive půjčkám do výplaty s převodem na bankovní účet žadatele a se standardní splatností do 30 dnů.

zaplo

První půjčka bez doložení příjmu zdarma ..

První půjčka zdarma do maximální výše 16000 Kč je k dispozici POUZE novým klientům s tím, že proces schvalování nebude trvat déle než patnáct minut. V případě schválení následuje okamžitý převod na bankovní účet klienta. Převod peněz na účet nezabere více než několik desítek minut v případě, že žadatel o půjčku má bankovní účet ve stejné bance jako její poskytovatel. Pro urychlení převodu peněz i následných splátek poskytovatel zřídil účty v České spořitelně, ČSOB, KB, Monetě a Raifeissen Bank. Pokud máte účet u jiné banky, zabere převod typicky jeden až dva pracovní dny, i když se v roce 2020 můžeme těšit na dlouhodobě (cca 17 let) odkládané zrychlování mezibankovních převodů podpořené zákonnou normou.

bez registru

Srovnání s online konkurencí

Vlastnostmi patří mezi rychlé půjčky s odpovědí do 15 minut. Při horní hranici 30000 Kč pro opakované úvěry je jednou z několika mála půjček, která nevyžaduje doklad o pravidelném minimálním příjmu, zaměstnanecký poměr ani poplatek za předčasné splacení. Nevýhodou, naopak, je, že probíhá důkladné prověřování údajů z žádosti a počet schválených žádostí nedosahuje stejně vysokého počtu jako u těch konkurenčních. Nabídku najdete i ve výběru bez ručitele. Pokud potřebujte půjčit více, mrkněte na její sestřičku, která je na splátky.

prvni pujcka zdarma

DRUHPARAMETRY
Minimální částka1 000 Kč
Maximální částka16000 Kč, opakované až 30000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, ČSOB, Komerční banka, Moneta Money Bank, Raiffeisenbank BANK
Poukázánína bankovní účet ihned po schválení online žádosti
Rychlost vyřízenítypicky do 15 minut
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký poměr NENÍ PODMÍNKOU
Minimální příjemNE, NENÍ TŘEBA dokládat minimální příjem
Doložení příjmuNE, NETRVÁ na doložení pravidelného příjmu
Bez registruNE, poskytovatel KONTROLUJE REGISTRY dlužníků
První zdarmaANO, až 16000 Kč - jedna z nejvyšších horních hranic
Nutná registraceANO, bez registrace NELZE ŽÁDAT
Potřebné dokumenty2 doklady totožnosti: občanský průkaz nebo řidičský průkaz nebo cestovní pas
RPSN730% - 12 995.50 %
Ručitel / ručeníNE, NENÍ TŘEBA hledat spoluručitele
Účelbezúčelová, o využití peněz ROZHODUJE úspěšný ŽADATEL
Komplet online?ANO, vše lze zařídit kompletně a pohodlně z počítače nebo mobilu
Předčasné splacení zdarmaANO, NEÚČTUJE sankční poplatky za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíANO, ÚČTUJE POPLATEK za posouzení žádosti
Výhodybez dokladu o příjmu, bez ručitele, do cca 15 minut, 1. zdarma
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU pro schválení a převod
PODOBNÁCredit Limit od Ferratum | Rychlá Švýcarská
ŽÁDOSTVYPLNIT ONLINE ŽÁDOST

Reprezentativní příklad (* viz kalkulačka na stránkách poskytovatele): 5000 Kč na dobu splatnosti 30 dní, roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, výše splátky 5 000 Kč. Celková splatná částka je 5000 Kč. Při uzavření smlouvy je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci.

Příklad opakované (*): 7000 Kč, na dobu splatnosti 30 dní, roční úroková sazba 279,83 %, RPSN 1141,2 %, výše splátky 8610 Kč. Celková splatná částka je 8610 Kč.

Tyto příklady platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení.

Zdroj (* webové stránky poskytovatele), březen 2020

Především díky masivní a finančně náročné televizní reklamě patří mezi nejznámější nebankovní spotřebitelské úvěry v České republice. Mezi největší výhody patří rychlost schvalování žádosti, první půjčka zadarmo pro nové klienty i relativní vstřícnost, kdy s výjimkou kontroly registru dlužníků Zaplo již nepožaduje další doklady, jako je doklad o zaměstnání, minimálním příjmu nebo potřebu shánět dalšího ručitele. Mezi nevýhody naopak patří velký zájem vyvolaný televizní reklamou a z toho plynoucí nižší pravděpodobnost jejího schválení / získání plynoucí z možnosti vybírat si své budoucí zákazníky. Vlastnostmi ale patří do skupiny, která konkurenci, na rozdíl od povědomí o produktu, má. Pokud se Vám nepodaří ji získat, obraťte se na jejího souseda ve výběru, kde je pravděpodobnost schválení vaší online žádosti citelně vyšší (a přesně o to nám všem jde).

Půjčka patří do výběru podobných, které v případě schválení žádosti mohou být na Vašem bankovním účtu nejpozději do 30 minut i dříve za předpokladu, že jej máte ve stejné bance jako společnost, které jste odeslali správně a úplně vyplněnou žádost. Podobně rychlé nabídky (to jest vlastnostmi a především rychlostí navzájem zcela srovnatelné) najdete ve speciálním výběru, který obsahuje JEN A POUZE takové, které jsou schopné dodržet příslib převodu schválené částky do 30 minut. Patří mezi ně například Půjčka7, ViaSMS, CreditKasa a Kamali a několik málo dalších podobně rychlých a mnohokrát časem i zákazníky prověřených.