Rychlá nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Rychlá nebankovní půjčka bez doložení příjmu ihned na účet

Shrnutí vlastností: 1 až 30 000 Kč až na 30 dnů, bez doložení příjmu ale s kontrolou registrů, schválení online žádosti do 15 minut

VYPLNIT ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU - KALKULÁTOR

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Listopadová akce s půjčkou: "Nově zvýšená hranice pro první půjčku zdarma na 16 000 Kč a zvýšená hranice pro maximální možnou půjčku až 30 000 Kč. Pro nové zákazníky první půjčka zdarma, tj. zcela bez poplatků a bez úroků: ÚROK = 0,- Kč, POPLATKY = 0,- Kč, RPSN = 0%.

Půjčka od 1 000 Kč až do 30 000 Kč při opakování. Novému klientovi, který si půjčuje poprvé, nabízí první půjčku zdarma, tj. bez úroků a bez poplatku za vyřízení s tím, že poprvé, tj. u nového klienta, částka může dosáhnout maximálně 16 000 Kč. Od žadatele nevyžaduje doložení minimálního pravidelného příjmu. Patří k těm nejznámějším nebankovním půjčkám, resp. půjčkám do výplaty s převodem do hodiny na bankovní účet a se standardní splatností do 30 dnů.

zaplo

První půjčka bez doložení příjmu zdarma ..

První půjčka zdarma do maximální výše 16 000 Kč je k dispozici POUZE novým klientům s tím, že proces schvalování nebude trvat déle než 15 minut. V případě schválení následuje okamžitý převod na bankovní účet klienta. Převod peněz na účet nezabere více než několik desítek minut v případě, že žadatel o půjčku má bankovní účet ve stejné bance. Pro urychlení převodu peněz i následných splátek poskytovatel zřídil účty v České spořitelně, ČSOB, KB, Monetě a Raifeissen Bank. Pokud máte účet u jiné banky, zabere převod 1 až 2 dny.

pujcky bez registru

Srovnání s konkurencí

Vlastnostmi patří mezi rychlé půjčky s odpovědí do 15 minut. Při horní hranici 30 000 Kč pro opakované úvěry je jednou z mála půjček, která nevyžaduje doklad o pravidelném minimálním příjmu, zaměstnanecký poměr ani poplatek za předčasné splacení. Nabídku najdete i ve výběru bez ručitele.

prvni pujcka zdarma

DRUHPARAMETRY
Minimální částka1 000 Kč
Maximální částka16 000 Kč, opakované až 30 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, ČSOB, KB, Moneta Money Bank, Raiffeisenbank BANK/td>
Poukázánína bankovní účet ihned po schválení online žádosti
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký poměr NENÍ PODMÍNKOU
Minimální příjemNE, NENÍ TŘEBA dokládat minimální příjem
Doložení příjmuNE
Bez registruNE, poskytovatel KONTROLUJE REGISTRY dlužníků
První zdarmaANO, až 16 000 Kč
Nutná registraceANO, bez registrace nelze žádat
Potřebné dokumenty2 doklady totožnosti: OP nebo ŘP nebo CP
RPSN730% - 12 995.50 %
Ručitel / ručeníNE, není třeba hledat spoluručitele
Účelbezúčelová, o využití peněz rozhoduje úspěšný žadatel
Rychlost vyřízenícca 15 minut
Komplet online?ANO, vše lze zařídit z počítače nebo mobilu
Předčasné splacení zdarmaANO, NEÚČTUJE sankční poplatky za předč. splacení
Poplatek za poskytnutíANO, účtuje poplatek za posouzení žádosti
Výhodybez dokladu o příjmu, bez ručitele, do cca 15 minut, 1. zdarma
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetANO, bankovní účet je podmínkou
PODOBNÁCredit Limit od Ferratum | Rychlá Švýcarská
ŽÁDOSTVYPLNIT ONLINE ŽÁDOST

Reprezentativní příklad půjčky (* viz kalkulátor půjčky na stránkách poskytovatele): 5 tis Kč na dobu splatnosti 30 dní, roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, výše splátky 5 000 Kč. Celková splatná částka je 5 000 Kč. Při uzavření smlouvy je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci.

Příklad opakované (*): 7 tis Kč, na dobu splatnosti 30 dní, roční úroková sazba 279,83 %, RPSN 1141,2 %, výše splátky 8 610 Kč. Celková splatná částka je 8 610 Kč.

Tyto příklady platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení.

Zdroj (*) ZAPLO.CZ

Díky televizní reklamě patří mezi nejznámější nebankovní spotřebitelské úvěry v ČR. Mezi největší výhody patří rychlost schvalování žádosti, první půjčka zdarma pro nové klienty i relativní vstřícnost, kdy s výjimkou kontroly registru dlužníků Zaplo již nepožaduje další doklady, jako je doklad o zaměstnání, minimálním příjmu nebo potřebu dalšího ručitele.

Půjčka patří do výběru, které v případě schválení žádosti mohou být na účtu do 30 minut i dříve za předpokladu, že máte účet ve stejné bance. Podobně rychlé nabídky najdete ve výběru, který obsahuje JEN A POUZE takové, které jsou schopné dodržet příslib převodu peněz na bankovní účet do 30 minut. Např. Půjčka7, ViaSMS, CreditKasa a Kamali a několik málo dalších.

  • prosinec 2018