Online půjčka ihned

Online nebankovní půjčka ihned bez příjmu

Online nebankovní půjčka - od 1 000 Kč až do 20 000 Kč při opakování - nabízí první půjčku novému klientovi zdarma. První půjčka může dosáhnout až 8.000,- Kč. Půjčka Zaplo od žadatele nevyžaduje dokládání příjmu. Patří ke známějším nebankovním půjčkám, resp. půjčkám do výplaty se splatností do 30 dnů.

První půjčku zdarma do maximální výše 8 000 Kč nabízí Zaplo novým klientům s tím, že proces schvalování nebude trvat déle než 15 minut. V případě schválení následuje okamžitý převod na bankovní účet klienta. Převod peněz na účet nezabere více než několik desítek minut v případě, že žadatel o půjčku má bankovní účet ve stejné bance jako Zaplo. Pro urychlení převodu půjčky i následných splátek Zaplo zřídilo účty v České spořitelně, ČSOB, KB, Monetě a Raifeissen Bank. Pokud máte účet u jiné banky, zabere převod 1 až 2 dny.

Vlastnostmi Zaplo patří mezi online půjčky s rychlou odpovědí do cca 15 minut. Při horní hranici 20 000 Kč pro opakovanou půjčku je jednou z mála půjček, která nevyžaduje doklad o minimálním příjmu, zaměstnanecký poměr ani poplatek za předčasné splacení. Půjčky od Zaplo najdete i mezi půjčkami bez ručitele.

Online nebankovní půjčka ihned od Zaplo bez doložení příjmu
DRUHPARAMETRY
Min. půjčka1.000 Kč
Max. půjčka8.000 Kč opakované až 20.000,- Kč
Splatnost1 - 30 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, ČSOB, KB, Moneta Money Bank, Raiffeisenbank BANK/td>
Poukázání půjčky ihned na účet
Musí být zaměstnanecNE
Min. příjemNE
Potvrzení o příjmuNE
Kontroluje registrANO
První půjčka zdarmaANO, až 8000 Kč
Nutná registraceano
Potřebné dokumentyOP nebo ŘP nebo CP
RPSN730% - 12 995.50 %
Ručitel / ručeníNE
Účelbezúčelová
Rychlost vyřízenícca 15 minut
Komplet online?ANO
Předčasné splacení zdarmaANO
Poplatek za poskytnutíano
Výhodybez dokladu o příjmu, bez ručitele, do cca 15 minut, 1. půjčka zdarma
ObčanstvíČR
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetano
Podobné půjčkyKamali | Credit Limit Ferratum
Žádostžádost o půjčku Zaplo

Reprezenativní příklad (*): 5 000 Kč na dobu splatnosti 30 dní, roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, výše splátky 5 000 Kč. Celková částka splatná je 5 000 Kč. Při uzavření smlouvy je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci.

Příklad opakované (*): 7 000 Kč, na dobu splatnosti 30 dní, roční úroková sazba 279,83 %, RPSN 1141,2 %, výše splátky 8 610 Kč. Celková splatná částka je 8 610 Kč.

Tyto příklady platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení.

Zdroj (*) ZAPLO.CZ

Půjčka Zaplo, díky televizní reklamě, patří mezi nejznámější nebankovní půjčky v ČR. Mezi její největší výhody patří rychlost schvalování žádosti o půjčku, první půjčka zdarma pro nové klienty i relativní vstřícnost, kdy s výjimkou kontroly registru dlužníků Zaplo již nepožaduje další doklady, jako je doklad o zaměstnání, minimálním příjmu nebo potřebu dalšího ručitele.

Zaplo patří mezi půjčky, které v případě schválení žádosti mohou být na účtu do 30 minut i dříve za předpokladu, že máte účet ve stejné bance, jako Zaplo. Podobně rychlé půjčky najdete ve výběru, který obsahuje pouze půjčky, které jsou reálně schopné dodržet slib peněz / půjčky na účtu do 30 minut. Např. Půjčka 7, ViaSMS, CreditKasa a Kamali a několik dalších.

  • leden 2018
  • Půjčky bez příjmu poprvé "ZDARMA"
CZIN.eu