Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka od 1 000 Kč až do 20 000 Kč při opakování. Novému klientovi, který si půjčuje poprvé, nabízí první půjčku zdarma, tj. bez úroků a bez poplatku za vyřízení s tím, že poprvé, tj. u nového klienta, částka může dosáhnout maximálně 8 000 Kč. Od žadatele nevyžaduje doložení minimálního pravidelného příjmu. Patří k těm nejznámějším nebankovním půjčkám, resp. půjčkám do výplaty s převodem do hodiny na účet a se splatností do 30 dnů.

zaplo

První půjčka bez doložení příjmu zdarma ..

První půjčka zdarma do maximální výše 8 000 Kč je k dispozici novým klientům s tím, že proces schvalování nebude trvat déle než 15 minut. V případě schválení následuje okamžitý převod na bankovní účet klienta. Převod peněz na účet nezabere více než několik desítek minut v případě, že žadatel o půjčku má bankovní účet ve stejné bance. Pro urychlení převodu peněz i následných splátek poskytovatel zřídil účty v České spořitelně, ČSOB, KB, Monetě a Raifeissen Bank. Pokud máte účet u jiné banky, zabere převod 1 až 2 dny.

pujcky bez registru

Srovnání s konkurencí

Vlastnostmi patří mezi rychlé půjčky s odpovědí do 15 minut. Při horní hranici 20 000 Kč pro opakované úvěry je jednou z mála půjček, která nevyžaduje doklad o pravidelném minimálním příjmu, zaměstnanecký poměr ani poplatek za předčasné splacení. Nabídku najdete i ve výběru bez ručitele.

prvni pujcka zdarma

DRUHPARAMETRY
Minimální částka1 000 Kč
Maximální částka8 000 Kč opakované až 20 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, ČSOB, KB, Moneta Money Bank, Raiffeisenbank BANK/td>
Poukázánína účet ihned
Musí být zaměstnanecNE
Minimální příjemNE
Doložení příjmuNE
Bez registruNE
První zdarmaANO, až 8000 Kč
Nutná registraceano
Potřebné dokumentyOP nebo ŘP nebo CP
RPSN730% - 12 995.50 %
Ručitel / ručeníNE
Účelbezúčelová
Rychlost vyřízenícca 15 minut
Komplet online?ANO
Předčasné splacení zdarmaANO
Poplatek za poskytnutíano
Výhodybez dokladu o příjmu, bez ručitele, do cca 15 minut, 1. zdarma
ObčanstvíČR
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetano
PODOBNÁCredit Limit od Ferratum | Rychlá Švýcarská
ŽÁDOSTONLINE ŽÁDOST

Reprezentativní příklad půjčky (*): 5 tis Kč na dobu splatnosti 30 dní, roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, výše splátky 5 000 Kč. Celková splatná částka je 5 000 Kč. Při uzavření smlouvy je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci.

Příklad opakované (*): 7 tis Kč, na dobu splatnosti 30 dní, roční úroková sazba 279,83 %, RPSN 1141,2 %, výše splátky 8 610 Kč. Celková splatná částka je 8 610 Kč.

Tyto příklady platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení.

Zdroj (*) ZAPLO.CZ

Díky televizní reklamě patří mezi nejznámější nebankovní spotřebitelské úvěry v ČR. Mezi největší výhody patří rychlost schvalování žádosti, první půjčka zdarma pro nové klienty i relativní vstřícnost, kdy s výjimkou kontroly registru dlužníků Zaplo již nepožaduje další doklady, jako je doklad o zaměstnání, minimálním příjmu nebo potřebu dalšího ručitele.

Půjčka patří do výběru, které v případě schválení žádosti mohou být na účtu do 30 minut i dříve za předpokladu, že máte účet ve stejné bance. Podobně rychlé nabídky najdete ve výběru, který obsahuje JEN A POUZE takové, které jsou schopné dodržet slib převodu peněz na účet do 30 minut. Např. Půjčka7, ViaSMS, CreditKasa a Kamali a několik málo dalších.

  • září 2018
CZIN.eu