Online půjčka ihned

Online půjčka ihned bez doložení příjmu

Shrnutí vlastností: 20 - 40000 Kč do 15 minut, nebankovní, přes webové stránky, bez doložení příjmu, bez registru

ONLINE ŽÁDOST + KALKULAČKA PŮJČKY

Rychlé půjčky bez doložení příjmu

online půjčka ihned na účet

Online půjčka ihned na účet Úvěrka nabízí až 40000 Kč převážně jako půjčky bez doložení příjmu ze zaměstnaneckého poměru. Půjčku poměrně vysoké částky nebankovní společnost doplňuje rychlým převodem peněz do banky žadatele okamžitě po schválení žádosti o půjčku. Zajímavou vlastností je fakt, že není podmíněna potřebou dokládat pravidelný měsíční minimální příjem ani zaměstnaneckým poměrem. Poměrně netypicky netrvá ani na kontrole registru dlužníků a současně nabízí častky, které bez kontroly žádná jiná z nebankovních půjček nenabízí. Vyřízení žádosti probíhá typicky do cca 15 minut. Spotřebitelskou půjčku s takovými parametry tak můžete zařadit mezi ty nejčastěji žádané a vyhledávané nebankovní půjčky i přesto, že nenabízí zákazníkům první půjčku zdarma. Pravděpodobnost kladného vyřízení žádosti může patřit k těm lepším v portfoliu více jak 50 půjček na těchto stránkách především v případě, že se zákazník bude v úplně a správně vyplněné žádosti držet spodní hranice půjčkou nabízené částky, to jest nejvýše do 20000 Kč.

zdarma

Proč si vybrat právě tuto rychlou online půjčku?

Protože Vám nabízí od 20000 Kč do 40000 Kč na dobu 2 až 12 měsíců na splátky a umožňuje pohodlné splácení, které si můžete přizpůsobit podle sebe tak, aby vyhovovala Vašim potřebám. Jediný krok, který musíte provést, je dokončit rychlou registraci. Poskytovatel Vaši žádost do 15 minut ověří a ihned odešle informaci o výsledku ověření. Internetový spotřebitelský úvěr je tak poskytován kompletně prostřednictvím webových stránek

Výhodou nabídky od tohoto poskytovatele je výše spodního i horního limitu, možnost splatit ji předčasně bez poplatku za předčasné splacení ale především RYCHLOST. Vlastnosti ji řadí do výběrů "bez poplatku", "bez doložení příjmu" a mezi spotřebitelské úvěry s rychlým vyhodnocením žádosti a převodem na bankovní účet žadatele nejpozději do hodiny, typicky do 30 minut. Mezi výhody lze zahrnout i fakt, že tato nabídka vykazuje nadstandardní hodnoty počtu schválených žádostí. Pokud hledáte právě vysokou pravděpodobnost schválení, zvažte úplné vyplnění žádosti a její odeslání. Držíme palce, hodně štěstí.

půjčky na účet do hodiny

DRUHPARAMETRY
Mininimální částka20000 Kč
Maximální částka40000 Kč
Splatnost2 až 12 měsíců
Bankovní účtyČeská spořitelna, ČSOB, FIO banka, Komerční banka, Moneta Money Bank, Raiffeisen BANK
Poukázání půjčkyokamžitý bankovní převod na účet zákazníka
Vyřízenítypicky do 15 minut od odeslání žádosti o půjčku
ZaměstnanecNE, společnost NETRVÁ na zaměstnaneckém poměru žadatele
Mininimální příjemNE, NETRVÁ na dokladu o příjmu
Doložení příjmůNE, dokládání příjmu NENÍ podmínkou
Kontroluje registrNE, půjčka NENÍ PODMÍNĚNA kontrolou registru
První půjčka zdarmaNE, bohužel, zatím není podobná nabídka aktuální
Potřebné dokumentykopie občanského průkazu / OP
Účelbezúčelová, o použití peněz ROZHODUJE úspěšný ŽADATEL
Kompletně online?ANO, kompletně z počítače, mobilního telefonu nebo tabletu
Předčasné splaceníANO, NEÚČTUJE sankční poplatky za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíANO, poplatek za poskytnutí je zahrnutý v ceně / RPSN půjčky
Výhody / .. ve výběrech:rychlá, bez dokladů o celkových příjmech
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah21 - 65 let (do 65 let)
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU
PODOBNÁrychle na účtu | rychlá na účet
ŽÁDOSTVYPLNIT ŽÁDOST

Celková výše spotřebitelského úvěru 20000 Kč (* webové stránky firmy): Doba trvání 6 měsíců, měsíční splátka 4353,59,-Kč - poplatek za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti 0 Kč. Poplatek za poskytnutí úvěru 4000 Kč - roční úroková sazba 35.51 % - úroky 2121 Kč - RPSN 156.88%. Celková částka splatná spotřebitelem 26121 Kč.

Zdroj (*): Úvěrka, červenec 2020

UPOZORNĚNÍ: pro poskytnutí spotřebitelské půjčky je potřeba uvést všechny požadované osobní údaje!

Pro naplnění všech ustanovení smlouvy o úvěru, je třeba poskytnout osobní údaje, které, jako každý z poskytovatelů, požaduje a které jsou nutné pro posouzení úvěruschopnosti a pro zjištění totožnosti dle platných zákonných norem. V případě neposkytnutí osobních údajů odmítne poskytovatel uzavřít smlouvu o úvěru, protože nebude mít jak potřebnou bonitu / úvěryschopnost, tak identitu jak posoudit. V případě odeslání neúplných údajů není možné dle zákona spotřebitelský úvěr poskytnout. Neriskujte zamítnutí žádosti neúplně vyplněným formulářem, případně poskytnutím nepravdivých či zkreslených údajů. Před odesláním žádost raději dvakrát zkontrolujte ..

Nezapomeňte - pravděpodobnost odsouhlasení Vaší žádosti o úvěr klesá s rostoucí vyší částky, o kterou žádáte - čím je částka vyšší, tím je pravděpodobnost nižší. A platí to i naopak. Pro orientační odhad si zkuste propočítat jednu třetinu (1/3) z Vámi uváděných pravidelných měsíčních příjmů. Zjistíte tak, jaká je přibližná maximální částka, o které jsou ochotni poskytovatelé, za jinak optimálních podmínek, uvažovat. Pokud vypočtená částka neodpovídá Vašim představám, zvažte možnost nabídnout spoluručitele nebo zástavu movitého nebo nemovitého majetku.