Online půjčka ihned na účet

Online půjčka ihned na bankovní účet

Shrnutí vlastností: 20 - 40000 Kč do 15 minut, nebankovní, přes webové stránky, bez doložení příjmu, bez registru

ONLINE ŽÁDOST + KALKULAČKA PŮJČKY

Online půjčka ihned na účet bez doložení příjmu

uverka

Online půjčka ihned na účet Úvěrka nabízí bez doložení příjmu ze zaměstnaneckého poměru 20000 až 40000 Kč s rychlým převodem peněz do banky žadatele okamžitě po schválení žádosti o půjčku. Není podmíněna potřebou dokládat pravidelný měsíční minimální příjem ani zaměstnaneckým poměrem. Poměrně netypicky netrvá ani na kontrole registru dlužníků a současně nabízí častky, které bez kontroly žádná jiná z nebankovních půjček nenabízí. Schválení žádosti probíhá typicky do cca 15 minut. Spotřebitelská půjčka s takovými parametry tak bude patřit mezi často žádané a vyhledávané nebankovní půjčky i přesto, že nenabízí první půjčku zdarma. Pravděpodobnost schválení žádosti může patřit k těm lepším v portfoliu 47 půjček na těchto stránkách především v případě, že se zákazník bude v online žádosti držet spodní hranice nabízené částky, to jest nejvýše do 20000 Kč.

prvni

Proč si vybrat právě tuto rychlou online půjčku?

Protože Vám nabízí od 20000 Kč do 40000 Kč na dobu 2 až 12 měsíců a umožňuje pohodlné splácení, které si můžete přizpůsobit podle sebe tak, aby vyhovovala Vašim potřebám. Jediný krok, který musíte provést, je dokončit rychlou online registraci. Poskytovatel Vaši žádost do 15 minut ověří a ihned odešle informaci o výsledku ověření. Internetový spotřebitelský úvěr je tak poskytován kompletně prostřednictvím webových stránek

Výhodou nabídky od tohoto poskytovatele je výše spodního i horního limitu, možnost splatit ji předčasně bez poplatku za předčasné splacení ale především RYCHLOST. Vlastnosti ji řadí do výběrů "bez poplatku", "bez doložení příjmu" a mezi spotřebitelské úvěry s rychlým vyhodnocením žádosti a převodem na bankovní účet žadatele nejpozději do hodiny, typicky do 30 minut. Mezi výhody lze zahrnout i fakt, že tato nabídka vykazuje nadstandardní hodnoty počtu schválených žádostí. Pokud hledáte právě vysokou pravděpodobnost schválení, zvažte úplné vyplnění žádosti a její odeslání. Držíme palce, hodně štěstí.

Na ucet do hodiny
DRUHPARAMETRY
Mininimální částka20000 Kč
Maximální částka40000 Kč
Splatnost2 až 12 měsíců
Bankovní účtyČeská spořitelna, ČSOB, FIO banka, Komerční banka, Moneta Money Bank, Raiffeisen BANK
Poukázání půjčkybankovní převod ihned na účet
Vyřízenído 15 minut od odeslání online žádosti o půjčku
ZaměstnanecNE, poskytovatel NETRVÁ na zaměstnaneckém poměru žadatele
Mininimální příjemNE, NETRVÁ na dokladu o příjmu
Doložení příjmuNE, doložení příjmu NENÍ podmínkou
Kontroluje registrNE, půjčka NENÍ PODMÍNĚNA kontrolou registru
První půjčka zdarmaNE, bohužel, zatím není podobná nabídka aktuální
Potřebné dokumentykopie občanského průkazu / OP
Účelbezúčelová, o použití peněz ROZHODUJE úspěšný ŽADATEL
Lze komplet vyřídit onlineANO, kompletně z počítače, mobilu nebo tabletu
Předčasné splaceníANO, NEÚČTUJE sankční poplatky za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíANO, poplatek za poskytnutí v ceně / RPSN půjčky
Výhody / .. ve výběrech:ihned, bez příjmu
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah21 - 65 let (do 65 let)
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU
PODOBNÁrychle na účtu | rychlá na účet
ŽÁDOSTVYPLNIT ONLINE ŽÁDOST

Celková výše spotřebitelského úvěru 20000 Kč (* webové stránky poskytovatele): Doba trvání 6 měsíců, měsíční splátka 4353,59,-Kč - poplatek za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti 0 Kč. Poplatek za poskytnutí úvěru 4000 Kč - roční úroková sazba 35.51 % - úroky 2121 Kč - RPSN 156.88%. Celková částka splatná spotřebitelem 26121 Kč.

Zdroj (*): Úvěrka, květen 2020

UPOZORNĚNÍ: pro poskytnutí spotřebitelské půjčky je potřeba uvést všechny požadované osobní údaje!

Pro naplnění všech ustanovení smlouvy o úvěru, je třeba poskytnout osobní údaje, které poskytovatel požaduje a které jsou nutné pro posouzení úvěruschopnosti a pro zjištění totožnosti dle platných zákonných norem. V případě neposkytnutí osobních údajů odmítne poskytovatel uzavřít smlouvu o úvěru, protože nebude mít jak potřebnou bonitu / úvěryschopnost, tak identitu jak posoudit. V případě odeslání neúplných údajů není možné dle zákona spotřebitelský úvěr poskytnout. Neriskujte zamítnutí žádosti neúplně vyplněným formulářem, případně poskytnutím nepravdivých či zkreslených údajů. Před odesláním žádost raději dvakrát zkontrolujte ..

Nezapomeňte - pravděpodobnost schválení Vaší žádosti o úvěr klesá s rostoucí vyší částky, o kterou žádáte - čím je částka vyšší, tím je pravděpodobnost nižší. A platí to i naopak. Pro orientační odhad si zkuste propočítat jednu třetinu (1/3) z Vámi uváděných pravidelných měsíčních příjmů. Zjistíte tak, jaká je přibližná maximální částka, o které je ochoten poskytovatel, za jinak optimálních podmínek, uvažovat. Pokud vypočtená částka neodpovídá Vašim představám, zvažte možnost nabídnout spoluručitele nebo zástavu movitého nebo nemovitého majetku.