Půjčka ihned

Půjčka ihned na účet

Shrnutí vlastností: až 7000 Kč, do hodiny, rychlá, do výplaty, nebankovní, online

ONLINE ŽÁDOST + KALKULAČKA

Půjčka ihned na bankovní účet

Půjčka od 500 do 7000 Kč na dobu pět až 30 dní od Emma's Credit patří mezi tak zvané "mikro" / "před výplatou". Její předností je opravdu rychlý převod na účet žadatele a to okamžitě po jejím posouzení a schválení, rychlé vyhodnocení i prověřená online žádost, ale i fakt, že Emma's stačí poměrně velmi nízký příjem z trvalého zaměstnaneckého poměru a naskenovaný doklad o dlouhodobých a pravidelných příjmech. Pokud Vám Emma's svými vlastnostmi vyhovuje a nevadí vám její nevýhody, vyplňte úplně a správně žádost. Pokud váháte, určitě si ještě prohlédněte všechny ty, které mohou být pro nové zákazníky zcela zdarma. Je jich čtrnáct a je možné mezi nimi najít této velmi podobné. Pokud si nejste jistí, poraďte se bezplatně v občanských poradnách, kde docela jistě najdete i další nabídky, které na Internetu běžně nejsou k dohledání.

prvni pujcka zdarma

Konkureční a srovnatelné nabídky

Vlastnosti Emma's ji řadí do výběrů podobných / srovnatelných a navzájem zaměnitelných půjček s rychlým převodem na bankovní účet žadatele a to typicky do 30 minut od okamžiku posouzení a případného schválení odeslané žádosti. I ona má řadu konkurentů, kteří nabízejí finance / peníze za podobných podmínek. KI u knkurence najdete takové, které lze kompletně a jednoduše vyřídit přímo z počítače, mobilního telefonu nebo tabletu. Od podobných ji odlišuje fakt, že Emma's nevyžaduje dokladání pravidelných příjmů ze zaměstnaneckého poměru. Výběry nabídek s podobnými vlastnostmi najdete v klikacím menu pod obrázky vystihujícími vlastnosti jednotlivých nabídek, většinou označenými jako "rychlé" nebo jako "online".

DRUHPARAMETRY
Minimální částka500
Maximální částkaprvní 5000 Kč, u opakovaných až 7000 Kč
Splatnost půjčky5 - 30 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, ČSOB, FIO banka, Komerční banka, Raiffeisen BANK, UniCredit Banka
Rychlost vyřízenítypicky do 30 minut
Poukázánípřevodem na bankovní účet žadatele
Musí být zaměstnanýNE, NENÍ POTŘEBA dokládat zaměstnanecký poměr
Minimální příjemANO, minimálně 9000 Kč na účet
Doložení příjmuANO, doklad o příjmu JE POTŘEBA doklad
Bez registruNE, bez kontroly registrů TO NEPŮJDE
První zdarmaNE, 50% SLEVA na první půjčku
Nutná registraceANO, bez registrace NELZE ŽÁDAT
Komplet online?ANO, vše kompletně a pohodlně z počítače, tabletu nebo mobilu
Předčasné splacení zdarmaANO, BEZ dodatečných SANKCÍ za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíANO, poskytovatel si ÚČTUJE POPLATEK za vyřízení
Výhodypředčasné splacení zdarma
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah18 - 65
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU
PODOBNÉrychlá sms půjčka ViaSMS | CoolCredit | Půjčka7
ŽÁDOSTONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU

Příklad Emma's Credit (* webové stránky poskytovatele spotřebitelského úvěru): "Výše poskytnuté půjčky: 2000 Kč, úrok: 400 Kč - sleva: 200 Kč, Celková částka: 2200 Kč, RPSN: 2686 %, Roční úroková sazba: 365 % bez započtení slevy"

Zdroj (*): Emma's Credit, červen 2020

Nepatří k těm úplně nejrychlejším, přesto je docela rychlá a lze ji vyřídit pohodlně a především kompletně z telefonu nebo tabletu. Výhodnější podmínky se uplatní až pro vracející se zákazníky, kteří po předchozím bezproblémovém splacení mohou zažádat o vyšší částku. V každém případě má konkurenci, se kterou se obdrženou nabídku VYPLATÍ SROVNÁVAT!