Půjčky bez doložení příjmu ihned

Půjčky bez doložení příjmu ihned

Shrnutí vlastností: nebankovní, online, bez doložení příjmu, 15-75000 Kč, bez registru, bez zaměstnání, schválení do 15 minut

POZASTAVENO - ZKUSTE PODOBNÉ

Půjčky bez doložení příjmu

Rychlá půjčka do 15 minut na účet bez dokladu o příjmu

zaimo

Půjčka bez doložení příjmu s převodem na bankovní účet nejpozději do 60 minut a se schválením žádosti do 15 minut, bez nutnosti dokládat minimální a pravidelný měsíční příjem a bez nahlížení do registrů dlužníků nabízí 15000 až 75000 Kč na 6 - 36 měsíců. Schválená půjčka Zaimo přistane na účtu žadatele bezprostředně po schválení žádosti a lze ji předčasně splatit bez sankčních poplatků. Nabídka by byla ještě zajímavější, kdyby Zaimo nabídlo první půjčku zdarma a rozšířilo počet bankovních účtů pro zvýšení rychlosti převodu schválené částky i pro majitele účtů v jiných bankách, než je Česká spořitelna.

Podobné půjčky bez doložení příjmu i registru

Vlastnosti tohoto spotřebitelského úvěru ho ve výběrech řadí mezi ty "bez registru", bez nutnosti dokládat příjem, "online ihned", "bez ručitele" a další, které jsou dostupné z horního menu "Půjčky ihned" NEBO, nemůžete-li prokázat příjem, pak z menu výběr půjček, které NETRVAJÍ NA jeho doložení. Z hlediska rychlosti patří nabídka od Zaimo mezi ty nejrychlejší, které dorazí na účet nejpozdějí do 60 minut od okamžiku schválení online žádosti a to, bohužel, POUZE v případě, kdy žadatel má svůj bankovní účet ve stejné bance jako poskytovatel - v tomto případě JEN A POUZE v České spořitelně. Majitelé účtů v jiných bankách musí počítat s převodem, který zabere jeden až tři pracovní dny a díky tomu i s kratší dobou pro využití schválené částky.

Podobně rychlá půjčka pro nové zákazníky poprvé zdarma

zdarma

Zaimo sice zařadilo svou půjčku mezi ty velmi rychlé s rychlým převodem na bankovní účet, konkurenci ale má a to nejen z hlediska rychlosti převodu. Je tu třináct dalších podobných konkurenčních nabídek, kdy nový zákazník může online požádat o první půjčku zdarma. Nabídky startují na 1000 Kč a končí u 30000 Kč na období až 35 dnů maximálně.

DRUHPARAMETRY
Minimální částka15000Kč
Maximální částka75000 Kč
Splatnost6 - 36 měsíců, patří k dlouhodobým půjčkám na splátky
Bankovní účtyČeská spořitelna - pozor JEDINÝ bankovní účet
Poukázánína bankovní účet žadatele
Rychlost vyřízenítypicky / nejpozději do 15 min
Musí být zaměstnanecNE, schválení online žádosti NENÍ podmíněno zaměstnaneckým poměrem
Minimální příjemNE, minimální příjem NENÍ podmínkou
Dokladech o příjmechNE, není třeba dokládat příjem
Bez registruANO, poskytovatel NEKONTROLUJE záznamy v registru dlužníků
První půjčka zdarmaNE, bohužel, první půjčka zdarma NENÍ NABÍZENA
Nutná registraceANO, bez online registrace TO NEPŮJDE
Potřebné dokumentykopie občanského průkazu, bankovní účet, mobil
Ručitel / ručeníNE, NENÍ TŘEBA shánět spoluručitele
Účelbezúčelová, o použití pěněz ROZHODUJE úspěšný ŽADATEL
Komplet online?ANO, kompletně vše lze vyřídit z počítače, tabletu nebo mobilu
Předč. splacení zdarmaANO, ŽÁDNÉ SANKCE při předčasném splacení
Poplatek za poskytnutíANO, poskytovatel SI ÚČTUJE POPLATEK za vyřízení půjčky
Výhodybez doložení příjmů + bez registrů + ihned
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU
PodobnéCredit Limit | Půjčky od lidí - ZONKY | Půjčka 7
ŽÁDOSTDOČASNĚ POZASTAVENO

Reprezentativní příklad (* stránky poskytovatele): Úvěr 108000 Kč | Délka úvěru: 48 měsíců | Měsíční splátka je 2954 Kč | Úroková sazba: 14,07 % p.a. | Poplatky 33684,81 Kč | Další poplatky: 0 Kč | Celkový úvěr: 141684,81 Kč | RPSN 15 % | Toutu nabídkou nevzniká nárok na poskytnutí spotřebitelského úvěru

Zdroj (*): Člen německé společnosti / skupiny Kreditech, březen 2020

Škoda, třikrát škoda - poskytovatel se rozhodnul ukončit svoji činnost na území České republiky. Chyba, dle našeho názoru, nebyla v nabídce, ale ve způsobu jejího nabízení, prezentace a podpory. Například větší počet bankovních účtů, které by umožnily rychlejší převody při schválení žádosti a i následné splácení, by zájmu ze strany zákazníků jen prospěl a, dost možná, udržel dnes už bývalého poskytovatele na českém trhu.