KDY SI VZÍT PŮJČKU

"Rychlá" nebo "nebankovní" ještě neznamená "předražená"

Kdy a za jakých okolností hledat právě rychlou půjčku?

CreditOn

Rychlost posouzení a schválení žádosti a následného převodu požadované částky patří k těm vůběc nejhledanějším vlastnostem jakéhokoliv úvěru. Ti, kdo ji poskytnou, si ale za takovou vlastnost a nabídku většinou nechají dobře zaplatit. Výsledkem jsou často poměrně vysoké úroky, nebo poplatky, nebo, v tom nejhorším možném případě obojí. Přesto jsou situace, kdy se vyplatí půjčit si za úrok, který by sám o sobě vypadal naprosto nevýhodně. K okolnostem, za kterých tak zvané rychlé nebankovní půjčky pomohou, patří alespoň těch několik málo následujících:

  • jsem si naprosto jistý, že zapůjčené peníze, respektive úvěr, určitě splatím
  • potřebuji peníze rychle JEN A POUZE na několik málo dnů
  • naskytla se příležitost, o kterou přijdu, pokud budu na peníze čekat
  • hrozí mi škoda větší, než je cena, kterou za úvěr zaplatím ve formě úroků a poplatků ..

Ve všech těchto případech dvojnásobně platí staré české přísloví "Dvakrát měř, jednou řež". Je potřeba nejen dobře a pro jistotu několikrát počítat, ale i promyslet a prověřit předpoklady, která mne vedou k přesvědčení, že:" .. určitě splatím, protože":

  • " .. brzo přijdou peníze .."
  • " .. někdo vrátí peníze .."
  • " .. lze rychle prodat postradatelnou věc .."

Každému z nás se v životě NEJEDNOU stalo, že něco, co bylo naprosto jisté, stejně nevyšlo. Ať už máte v oblibě soubor pesimistických Murphyho zákonů nebo ne, jisté je, že:

Příčinou všech zklamání jsou naše nereálná očekávání ...
.

Věřit nestačí, je potřeba udělat vše, co může pravděpodobnost úspěchu zvýšit a pravděpodobnost neúspěchu snížit. Ti, kteří z podobných situací vyvázli se zdravou kůží (a peněženkou / kontem v plusu) měli většinou připravený i záložní plán pro případ neúspěchu.

Opravdu jste si jistí? Vyplňte úplně a pravdivě online žádost o půjčku ihned ve vyhledávači půjček. Společnosti používají vlastní / rozdílné dotazníky, pomocí kterých požadované údaje odešlete. Svá osobní (a, bohužel, i zneužitelná) data svěřujete poskytovatelům, kteří za ochranu osobních údajů ručí ze zákona. Poskytovatelé působí na trhu delší dobu (většinou minimálně několik let), během které prošli kritikou zákazníků a kontrolou státních institucí při prověřování ochrany osobních údajů. Je tu proto poměrně rozumná pravděpodobnost, že naše data nebudou zneužita. A když ano, tak k reklamním účelům. To je sice nepříjemné, ale dá se to nějak přežít.

Stránky "pujcky-nebankovni-ihned.cz" osobní údaje a data o návštěvnících NESHROMAŽĎUJÍ.

Prosinec 2019