ONLINE PŮJČKY IHNED

Půjčka online do 45000 Kč

Shrnutí vlastností: rychlá, první do 5000 Kč ZDARMA, nebankovní, nejpozději do 24 hod, pro zaměstnané

VYPLNIT ŽÁDOST + KALKULAČKA SPLÁTEK

Dlouhodobé nebankovní půjčky od BB

online půjčky

Online půjčky od BB umožňují zažádat / půjčit si ihned od jednoho jediného tisíce až po 45000 Kč s převodem na bankovní účet do 24 hodin od okamžiku schválení žádosti v případě opakovaných půjček. Základním omezením je, že nový zákazník si může půjčit maximálně 5000 Kč. Výhodou poměrně netypických nebankovních půjček v režii BB je možnost vyřídit je kompletně a pohodlně z počítače, tabletu nebo mobilního telefonu doma nebo v práci, nepožadují ručitele a PŘEDEVŠÍM, patří k několika málo půjčkám s delší dobou splatnosti. Jde tedy o jednu z mála dlouhodobých půjček, v případě BB s maximální lhůtou pro úhradu všech splátek včetně úroků, kterou si pro půjčku a její splacení volí sám zájemce, až 12 měsíců / 1 rok.

Pravděpodobnost schválení žádosti o půjčku

Poskytovatel prověřuje podmínku zaměstnání, respektive zaměstnaneckého poměru a příjmu z něj. Pokud Vám půjčka, respektive, její vlastnosti a podmínky, nevyhovují, prověřte všechny aktuální nabídky pro půjčku, kterou může nový zákazník získat jako svou první zdarma:

první zdarma

Ověřovací poplatek pro půjčku - 1 Kč na bankovní účet

Pro ověření totožnosti a skutečného vlastníka bankovního účtu využívá BB ověřovací poplatek 1 Kč. Další vlastnosti nabídky ji řadí do výběrů s podobnými vlastnostmi jako jsou BEZ: "ručitele", "poplatku za předčasné splacení" a do nově vytvořené skupiny / výběru "dlouhodobá". Případné odsouhlasení žádosti předpokládá jako podmínku nutnou ověřovací poplatek a poté doklad o pravidelném minimálním příjmu a doložení zaměstnaneckého poměru, resp. potvrzení o hlavním pracovním poměru. Pokud Vám nevyhovuje lhůta až 24 hodin potřebných pro posouzení a případné vyřízení žádosti, prověřte nabídky z titulní stránky, kde najdete jen a pouze ty často hledané, vybrané pro svoji rychlost nejen schválení, ale i převodu peněz na bankovní účty úspěšných zákazníků.

DRUHPARAMETRY
Minimální částka1000 Kč
Maximální částka45 000 Kč (poprvé maximálně 5 000 Kč)
Splatnost7 dní - 12 měsíců
Bankovní účtyČeská spořitelna, FIO banka, Komerční banka, Moneta, Raiffeisen BANK
Poukázánína bankovní účet žadatele BEZPROSTŘEDNĚ po schválení
Délka vyřízenítypicky / nejpozději do 24 hodin
Musí být zaměstnanecschválení JE PODMÍNĚNO zaměstnaneckým poměrem
Potvrzení o příjmupotvrzení / doklad o příjmech JE PODMÍNKOU
Bez kontroly registruNE, pozitivní kontrola registru dlužníků JE PODMÍNKOU
První půjčka zdarmaANO, maximálně 5000 Kč
Nutná registraceregistrace na webových stránkách je NUTNÁ
Potřebné dokumentyOVĚŘOVACÍ POPLATEK = převod 1 Kč na bank. účet
RPSN118,4% - 360%
Ručitel / ručeníNE, NENÍ TŘEBA shánět spoluručitele
Účelbezúčelová, o účelu / užití ROZHODUJE úspěšný ŽADATEL
Kompletně onlineANO, vše lze komplet a pohodlně vyřídit z počítače, tabletu nebo mobilního telefonu
Předčasné splacení zdarmaposkytovatel NEÚČTUJE POPLATEK za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíposkytovatel si ÚČTUJE poplatek za schválení žádosti
Výhodybez potřeby spoluručení, předčasné splacení zdarma
ObčanstvíČR, POUZE pro občany České republiky
Věková hranice/rozsahod 21 let
Bank. účetvlastnictví bankovního účtu JE PODMÍNKOU
PODOBNÁZaplo | Půjčka7 | Švýcarská | Kamali | vyzkoušejte půjčku od lidí
ŽÁDOSTVYPLNIT ONLINE ŽÁDOST

Reprezentativní příklad (* webové stránky poskytovatele) 5000 Kč: "Výše částky: 5000 Kč, cena / poplatek: 2500 Kč, celkem k úhradě: 7500 Kč, počet splátek: 3, RPSN" 1.187,7%"

Zdroj (*): BB, červenec 2020

Bylo by fajn mít možnost říct, že jde o výhodnou možnost, jak si půjčit. To, bohužel, kvůli podmínce omezující nové zákazníky NELZE. 5000 Kč jako maximální rychlou půjčku hledá na Internetu jen málokdo a i ten si u konkurence může za stejných podmínek půjčit i trojnásobnou sumu. Na druhou stranu je potřeba konstatovat, že další, to jest v pořadí druhá a následné již nebude odstrašovat 50% úrokem za předpokladu, že zájemce zažádá o vyšší částky. Závěrem snad jen: poraďte se zcela bezplatně / zdarma v občanských poradnách. Zaměstnanci se specializací na zadlužení pracují denně nejen s lidmi, kteří potřebují půjčit, ale i se společnostmi z oboru financí, které půjčují. Mají tak přehled i o zcela nových a denně se měnících možnostech, které zatím na Internetu najít nemůžete. Hodně štěstí a rozum do hrsti při výběru férového a spolehlivého poskytovatele.