PŮJČKY OD LIDÍ

Půjčky od lidí Bankerat

Shrnutí vlastností: online, i bez zaměstnání, aukční P2P portál

ONLINE REGISTRACE - PŘEHLED AUKCÍ

Půjčky od P2P BANKERAT

Na webovém portále věnovanému P2P financování můžete poptat peníze od soukromých osob, stejných jako jste Vy, a to prostřednictvím online aukce, kterou zprostředkovává, řídí a dozoruje společnost a její majitel BANKERAT. Zaregistrujte se, pročtěte si návody, upozornění, smlouvy a diskuzní fórum a potě nezávazně poptejte Vámi požadovanou částku a sledujte v aukci přicházející nabídky. V závěru aukce odsouhlaste pouze ty nabídky, které vyhovují Vašim možnostem. S přijetím nabídek nespěchejte, nejlepší nabídky přicházejí většinou až v závěru. Na samém začátku přicházejí nabídky především od těch nejaktivnějších uživatelů / investorů, jejichž cílem je zhodnocovat svoje volné peněžní prostředky, které by jinak v bance ležely zcela bezúročně.

Investice na BANKERAT - zapůjčení volných finančních prostředků

Pokud máte byť jen dočasně volné peníze a chcete zkusit, zda je nelze zhodnotit lépe než v bance na termínovaném účtu, zkuste se zaregistrovat, zvolte si cílovou částku, kterou jste ochotni investovat. Pečlivě si pročtěte všechna pravidla a doporučené postupy. Vyplatí se i případná konzultace smlouvy a finančních rizik v ní obsažených s právníky, kteří se v oblasti financování a poskytování úvěrů již určitou dobu pohybují. Od věci není ani zapojení do diskuzních fór podobných portálů, kde se můžete zeptat ostatních investorů na jejich dosavadní zkušenosti a těm přizpůsobit svoji investiční strategii i požadavky na zajištění zapůjčených peněz například zástavou a podobně.

DRUHPARAMETRY
Minimální částkadle žadatele
Maximální částkadle žadatele
Přijímá nové investory_ANO, portál přijímá registrace nových partnerů / investorů
Splatnostdle výsledku aukce a jednotlivých nabídek - převod na účet může být okamžitý
Způsob poukázánípřevod na bankovní účet žadatele dle výsledku aukce
Musí být zaměstnanýNE, zaměstnanecký poměr NENÍ podmínkou
Nutná registraceANO, bez registrace TO NEŮJDE
OnlineANO, vše lze pohodlně a kompletně vyřídit z počítače nebo mobilu
ObčanstvíČR, pro občany České republiky
----------------
Podobné - aktivníBENEFI, PRESTITO, ZONKY, LOANIS, FERRATUM P2P
----------------
REGISTRACEOnline registrace u BANKERAT

Duben 2020

Pro tuto, stejně jako jakoukoliv jinou půjčku, platí, že když dva dělají totíž, není to totéž. Portál zprostředkovává zapůjčení finančních prostředků stejně jako Zonky, nicméně smlouvy a podmínky pro transakce má své vlastní. Vyplatí se investovat čas, energii a často "pár peněz" do důkladného pročtení podmínek a konzultovat smlouvy s právníky z oboru.

Současně je nutné přiznat, že i když byl Bankerat na trhu mnohem dřívě než Zonky, nedokázal si vypracovat podobně silnou tržní pozici. Portál nevyužívá masivní a finančně náročnou televizní reklamu a přesto ceny za zprostředkování nejsou významně / citelně nižší než v případě konkurence. Na druhou stranu: za registraci a seznámení se s p2p portálem nic nedáte. Naopak, můžete se inspirovat úspěšně uzavřenými případy a vzít si tak inspiraci pro formulaci žádosti o úvěr u jeho konkurence. Hodně štěstí při sestavování a formulaci žádosti i při konečném výběru portálu.

Oblast financování ze soukromých zdrojů - P2P (anglicky Peer-To-Peer - vyslovuj: pýr tú pýr) se ve světě velmi rychle rozvíjí. První webové stránky, které zprostředkovávaly investici do půjček i půjčování ze soukromých zdrojů vznikly v roce 2005 ve Velké Británii. Z počátečních několika miliónů (které i tak byly velkým úspěchem) dosahuje současný obrat zakladetele oboru několika desítek miliard korun. A to už je konkurence, kterou nejen ty velké banky musí brát v úvahu. I nadále platí, že většina úvěrů je poskytována za citelně výhodnějších finančních a úrokových podmínek, než by tomu bylo v bance. A to je přesně ten důvod, proč p2p portály / webové / sociální sítě vznikly a proč mají své místo na slunci zajištěné i v nejbližší budoucnosti. Jsou také důvodem, proč by podobná příležitost neměla ujít Vaší pozornosti.