Půjčky od lidí

Půjčky od lidí Bankerat

Shrnutí vlastností: online, i bez zaměstnání, aukční P2P portál

REGISTRACE A PŘEHLED AUKCÍ

Online půjčka od lidí BANKERAT

Na webovém portále věnovanému P2P financování prezentovanému jako online půjčka od lidí - můžete poptat krátkodobou nebo dlouhodobou půjčku od lidí - osob, stejných jako jste Vy, a to prostřednictvím tak zvané aukce, kterou zprostředkovává, řídí a dozoruje nebankovní společnost a její manažeři. Ti tvoří internetové společnosti specializující se nebankovní půjčky pocházející ze soukromých zdrojů. Zaregistrujte se, pročtěte si návody, upozornění, smlouvy a diskuzní fórum a potě nezávazně poptejte Vámi požadovanou částku a sledujte průběžně přicházející návrhy. V závěru aukce projděte všechny došlé a následně odsouhlaste pouze takové, které vyhovují Vašim podmínkám a budoucím možnostem. S přijetím průběžně nabídek nespěchejte, nejlepší nabídky na půjčku přicházejí většinou až v závěru. Na samém začátku přicházejí nabídky především od těch nejaktivnějších uživatelů / investorů, jejichž cílem je zhodnocovat svoje volné peněžní prostředky, které by jinak v bance ležely zcela bezúročně.

Investice / zapůjčení volných finančních prostředků

Pokud máte, byť jen dočasně, volné peníze a chcete zkusit, zda je nelze zhodnotit lépe než v bance na termínovaném účtu, zkuste se zaregistrovat, zvolte si cílovou částku, kterou jste ochotni investovat. Pozorně si pročtěte všechna pravidla a doporučené postupy. Vyplatí se i případná konzultace smlouvy a finančních rizik v ní obsažených s právníky, kteří se v oblasti finančnictví a poskytování úvěrů již určitou dobu pohybují. Od věci není ani vaše zapojení do diskuzních fór podobných portálů, kde se můžete zeptat ostatních investorů na jejich dosavadní zkušenosti a těm přizpůsobit svoji investiční strategii i požadavky na zajištění zapůjčených peněz například zástavou nemovitosti nebo cenností a podobně.

DRUHPARAMETRY
Minimální částkadle žadatele
Maximální částkadle žadatele
Přijímá nové investory_ANO, portál přijímá registrace nových partnerů / investorů
Splatnostdle výsledku aukce a jednotlivých nabídek - převod na účet může být okamžitý
Způsob poukázánípřevod na bankovní účet žadatele dle výsledku aukce
Musí být zaměstnanýNE, zaměstnanecký poměr NENÍ podmínkou
Nutná registraceANO, registrace na portále JE NUTNÁ
OnlineANO, vše lze pohodlně a kompletně vyřídit z počítače, tabletu nebo mobilního telefonu
ObčanstvíČR, pro občany České republiky
----------------
Podobné - aktivnípůjčka od lidí na BENEFI, P2P půjčky PRESTITO, ZONKY, LOANIS, FERRATUM P2P
----------------
REGISTRACERegistrovat na portále

Červen 2020

Pro tuto, stejně jako jakoukoliv jinou půjčku, platí, že když dva dělají totíž, není to totéž. Firma zprostředkovává zapůjčení finančních prostředků stejně jako Zonky, Benefi, FinBEE, Loanis a další benakovní společnosti, a právě proto má smlouvy o úvěru a podmínky pro transakce své vlastní. Vyplatí se investovat čas, energii a často "pár peněz" do důkladného pročtení smluvních ujednání, případně konzultovat smlouvy s právníky nejlépe z oboru.

Současně je nutné přiznat, že i když byl Bankerat na trhu mnohem dříve než Zonky, nedokázal si vypracovat podobně silnou tržní pozici. Doposud nevyužíval ani nevyužívá masivní a finančně náročnou televizní reklamu a přesto ceny za zprostředkování nejsou významně / citelně nižší než v případě konkurence. Na druhou stranu: za registraci a seznámení se s půjčkovým portálem nic nedáte. Naopak, můžete se inspirovat úspěšně uzavřenými případy a vzít si tak inspiraci pro formulaci žádosti o úvěr u jeho konkurence. Hodně štěstí při sestavování a formulaci žádosti i při konečném výběru portálu a inevstorských nabídek.

Oblast půjčování z privátních zdrojů - P2P (anglicky Peer-To-Peer - vyslovuj: pýr tú pýr) se ve světě velmi rychle rozvíjí. První webové stránky, které zprostředkovávaly investici do půjček i půjčování ze zdrojů soukromníků vznikly v roce 2005 ve Velké Británii. Z počátečních několika miliónů (které i tak byly velkým úspěchem) dosahuje současný obrat zakladetele oboru několika desítek miliard korun. A to už je konkurence, kterou nejen ty velké banky musí brát v úvahu i do budoucnosti. I nadále platí, že většina úvěrů je poskytována za citelně výhodnějších finančních a úrokových podmínek, než by tomu bylo v bance. A to je přesně ten důvod, proč tento typ portálů / webové / sociální sítě vznikly a proč mají své místo na slunci zajištěné i v nejbližší budoucnosti. Jsou také důvodem, proč by podobná příležitost neměla ujít Vaší pozornosti.