Půjčky od lidí Benefi

Půjčky od lidí prostřednictvím P2P aukce

Shrnutí vlastností: nebankovní, online, P2P, půjčování i investic peněz prostřednictvím P2P portálu

POZASTAVENO - ZKUSTE PODOBNÉ

BENEFI půjčka, na kterou se složí lidí - aukce P2P půjček

Zaregistrujte se, údaje vyplňte pravdivě a úplně. V nezávazné žádosti o půjčku si zvolte cílovou částku, období a úrok. Porovnejte svoje zdůvodnění s ostatními, nejlépe těmi úspěšně uzavřenými aukcemi a vlastní popis podle nich upravte. Benefi po odeslání finální verze spustí aukci. V jejím průběhu bude Vaše žádost o půjčku zobrazena pro všechny členy /investory portálu Benefi. Pokud se rozhodnou investovat své peníze do Vaší poptávky, nabídnou nejprve částku, navrhnou požadovaný úrok a případně i požadované ručení. V závěru aukce bude u Vaší žádosti o půjčku celá řada nabídek. Odsouhlaste jen ty, respektive takové nabídky, které budou vyhovovat Vašim možnostem a požadavkům. Teprve odsouhlasením nabídky uzavíráte smluvní vztah. Až do okamžiku Vašeho výslovného souhlasu s některou z nabídek NENÍ ani jedna ze stran není povinna smlouvu o půjčce uzavřít.

BENEFI - investice do půjček lidem prostřednictvím P2P aukce

Pokud máte nějaké volné finanční prostředky, například úspory, za které Vám banka nedává úrok srovnatelný alespoň s inflací (cca 3% p.a. v prosince 2019) a jste ochotni je půjčit za slušný a pro ostatní přijatelný úrok, zvažte jejich investici na P2P portále. Zaregistrujte se, zvolte si cílovou částku, kterou jste ochotni investovat. Vyčkejte na schválení, postupujte podle pokynů. UPOZORNĚNÍ: důkladně se seznamte s pravidly a postupy, případně konzultujte smlouvy s právníky nebo se poraďte v občanských poradnách, kde je právní poradenství včetně finanční rady / doporučení zcela bezplatné.

DRUHPARAMETRY
Minimální částkadle zadání aukce
Maximální částkadle zadání aukce
Žádost o půjčkunezávazná do okamžiku přijetí nabídek
Přijímá nové investory_NE (*2016)
Splatnostdle zadání aukce
Způsob poukázánína bankovní účet žadatele dle výsledku aukce a nabídek
Musí být zaměstnanýNE, zaměstnanecký poměr NENÍ PODMÍNKOU pro žádost o půjčku
Nutná registraceANO, bez registrace NENÍ možné ani žádat, ani investovat
OnlineANO, vše lze vyřídit z počítače nebo mobilního telefonu
ObčanstvíČR, pro občany České republiky
-----------------
Časté otázkyBenefi - časté otázky žadatelů a investorů
----------------
Podobné půjčky - aktivníPRESTITO, ZONKY, LOANIS, FERRATUM P2P
----------------
REGISTRACEOnline registrace u BENEFI

Prosinec 2019

Tak zvané P2P portály nabízejí bonitním zákazníkům možnost zhodnotit své peníze jejich investicí na trhu volných finančních prostředků. Banky v současné době nabízejí velmi omezené možnosti, jak peníze zhodnotit na termínovaných účtech. Úrok který nabízejí, je, většinou, hluboko pod mírou inflace. Pokud nepatříte k těm, kteří věří podílovým fondům a jejich výnosnosti, nezbývá Vám, než najít si vlastní možnost, jak volné prostředky zhodnotit a zabezpečit proti ztrátě hodnoty. P2P portály nabízejí jednu z takových možností.