Půjčka od lidí Prestito

Půjčka od lidí PRESTITO

Shrnutí vlastností: P2P půjčka od lidí, nebankovní, online, i bez zaměstnaneckého poměru, aukce

ONLINE REGISTRACE - PŘEHLED p2p AUKCÍ

Půjčka od lidí PRESTITO

Cílem online P2P aukce Prestito je zprostředkovat soukromým osobám zdroj financí jiný než od bankovních nebo nebankovních subjektů. Maximální částka, kterou si může žadatel půjčit dosahuje na tomto portále maximálně 1 milionu korun, minimální částka pro investory se pohybuje kolem 5 000 Kč. Není bezpodmíněčně třeba investovat nebo si půjčit, někdy stačí získat podrobnější informace o počtu a průběhu aukcí, aby se zájemce o zapůjčení / investování dokázal lépe rozhodnout. Podrobné informace jsou k dispozici pouze těm uživatelům, kteří si zřídí účet. Chcete-li vědět více, zaregistrujte se. Pokud chcete získat informace o rychlosti s jakou dorazí první nabídky, nezávazně poptejte požadovanou částku a sledujte nabídky v aukci. Žádna ze smluvních stran, tj. ani žadatel ani investor není povinen uzavřít smlouvu o půjčce, rozhodnout se můžete až v závěru, kdy případně odsouhlasíte pouze ty nabídky, které vyhovují Vašim představám a možnostem. Z výše uvedeného vyplývá i možnost celou aukci zrušit a nabídnuté financování odmítnout.

Investice do půjček prostřednictvím online aukce

Zaregistrujte se, zvolte si cílovou částku, kterou jste ochotni investovat. Minimální částka není určena, můžete investovat i 5000 Kč. Seznamte se s pravidly a postupy, konzultujte smlouvy s právníky. Půjčování peněz od lidí může fungovat i obráceně. Jednou pomohou lidé Vám, příště pomůžete Vy jim.

Podmínky pro uzavření smlouvy o půjčce

Základní podmínkou pro půjčování peněz mezi lidmi navzájem s pomocí aukčního potálu je, ŽE ŽÁDNÁ ZE SMLUVNÍCH STRAN není povinna uzavřít smlouvu do okamžiku, kdy vyjádří svůj explicitní souhlas s nabídnutými podmínkami a ochotu smlouvu uzavřít. Nejste tedy povinni došlé nabídky odsouhlasovat, celou aukci můžete kdykoliv zrušit.

DRUHPARAMETRY
Minimální částkadle žadatele
Maximální částkadle žadatele
Přijímá nové investory_ANO (*2016), je možné stát se investorem do půjček lidem
Splatnostdle výsledku aukce
Způsob poukázánína bankovní účet žadatele dle výsledku aukce a nabídek
Musí být zaměstnanýNE, zaměstnanecký poměr NENÍ PODMÍNKOU
Nutná registraceANO, bez registrace není možné žádat ani investovat
OnlineANO, vše lze vyřídit z počítače nebo mobilního telefonu
ObčanstvíČR, pro občany České republiky
----------------
Podobné aktivní půjčkyBENEFI, BANKERAT, ZONKY půjčka, LOANIS, FERRATUM P2P
----------------
REGISTRACEOnline registrace na PRESTITO

Říjen 2019