ZONKY PŮJČKA OD LIDÍ

pujcky od lidi

Zdroj: Zonky.cz

ZONKY půjčka od lidí až 750 tis Kč na 7 let

Zaregistrujte se, údaje vyplňte pravdivě a úplně. V nezávazné žádosti o půjčku si zvolte cílovou částku, období a úrok. Poté aukční portál spustí aukci. V jejím průběhu bude Vaše žádost o půjčku zobrazena pro členy / investory portálu. Pokud se rozhodnou investovat peníze do Vaší půjčky, nabídnou částku, navrhnou úrok a požadované ručení. V závěru aukce bude u Vaší žádosti o půjčku řada nabídek. Odsouhlaste jen ty nabídky, které budou vyhovovat Vašim možnostem a požadavkům.

Žádná ze smluvních stran registrovaná na portále není povinna smlouvu o půjčce uzavřít, jak poptávka, tak i nabídky mají nezávazný charakakter až do okamžiku, kdy žadatel výslovně schválí / přijme některou z nabídek.

Zonky půjčka - investice do půjček lidem s ročním výnosem

Zaregistrujte se, zvolte si cílovou částku, kterou jste ochotni investovat. Vyčkejte na schválení, postupujte podle pokynů. UPOZORNĚNÍ: důkladně se seznamte s pravidly a postupy, konzultujte smlouvy s právníky.

INFORMACE:

DRUHPARAMETRY
Částka20 000 - 750 000 Kč
Splatnost6 - 84 měsíců
Poukázánína účet
Musí být zaměstnanecNE
Minimální příjemNE
Potvrzení o příjmuNE, individuálně
Kontroluje registrANO
Nutná registraceANO
účelbezúčelová
Délka vyřízení1-2 dny
Komplet online?ANO
Předčasné splacení zdarmaANO
Poplatek za poskytnutíANO
ObčanstvíČR
Věková hranice/rozsah 18+
Bankovní účetANO
Žádostregistrace - Zonky půjčka od lidí
OD LIDÍBankerat - od lidí | Prestito - půjčka od lidí

Reprezentativní příklad - ZONKY půjčka od lidí (*): "Výše úvěru 80 000 Kč na 7 let, se splátkou 1 094 Kč a úrokem 3,99 % p.a. Celkem zaplatíte 93 480,67 Kč s RPSN 4,69 %. Výše poslední splátky je 1 078,67 Kč. Jednorázový poplatek činí 1 600 Kč. Poskytovatelem úvěru je Zonky s.r.o."

Zdroj (*): Poskytovatel P2P

  • září 2018