ZONKY PŮJČKA OD LIDÍ

Půjčka od lidí

Shrnutí vlastností: nově schválení a převod nižších částek do 5 minut, od lidí, kontroluje registr, nově od 2,99%

VYPLNIT ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU - DETAILY AUKCÍ

pujcky od lidi

Zdroj: Zonky.cz

ZONKY půjčka od lidí až 750000 Kč na 7 let

Portál v březnu 2019 přichází s novými úrokovými sazbami 2,99%, 6,99% a 9,49%. Současně přináší možnost půjčit si peníze do 5 minut od vyplnění žádosti registrovaným uživatelem P2P portálu.

Zaregistrujte se, údaje vyplňte pravdivě a úplně. Projděte si seznam všech právě probíhajících a úspěšně uzavřených aukcí. Porovnejte úspěšně ukončené aukce s těmi neúspěšnými. Promyslete, jakou částku opravdu potřebujete a najděte si podobné aukce a dobře si je znovu prohlédněte. Poté si v nezávazné žádosti o půjčku zvolte cílovou částku, období a úrok. Ihned poté aukční portál spustí aukci. V jejím průběhu bude Vaše žádost o půjčku zobrazena pro členy / investory portálu. Pokud se rozhodnou investovat peníze do Vaší půjčky, nabídnou částku, kterou jsou ochotni investovat, navrhnou úrok a požadované ručení. V závěru aukce bude u Vaší žádosti o půjčku řada nabídek. Odsouhlaste jen ty nabídky, které budou vyhovovat Vašim možnostem a požadavkům.

Žádná ze smluvních stran registrovaná na portále není povinna smlouvu o půjčce uzavřít, jak poptávka, tak i nabídky mají nezávazný charakakter až do okamžiku, kdy žadatel výslovně schválí / přijme některou z nabídek.

Půjčka od lidí nově zrychluje - schválení online žádosti slibuje během minut

Při žádosti o nižší částky poskytovatel slibuje schválení online žádosti během několika, nejhůře během několika desítek minut. Zrychlení jde, pravděpodobně na vrub nižší částce a zrychlené kontrole registru dlužníků

Zonky půjčka - investice do půjček lidem s ročním výnosem

Pokud máte volné finanční prostředky, banka Vám není ochotna vyplatit rozumné úroky (tj. takové, které pokryjí alespoň roční míru inflace) můžete zkusit půjčit těm, kdo peníze potřebují. Zaregistrujte se, zvolte si cílovou částku, kterou jste ochotni investovat. Vyčkejte na schválení, postupujte podle pokynů. UPOZORNĚNÍ: důkladně se seznamte s pravidly a postupy portálu, pročtěte si fórum uživatelů a nejčastějších dotazů, případně konzultujte smlouvy s právníky.

INFORMACE:

DRUHPARAMETRY
Částka20 000 - 750 000 Kč
Splatnost6 - 84 měsíců
Poukázánína bankovní účet úspěšného žadatele
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký pomět NENÍ PODMÍNKOU
Minimální příjemNE, minimální příjem NENÍ PODMÍNKOU
Potvrzení o příjmuNE, individuálně
Kontroluje registrANO, schválení žádosti je PODMÍNĚNO kontrolou registrů
Nutná registraceANO, bez registrace TO NEPŮJDE
účelbezúčelová, o využití peněz rozhoduje úspěšný žadatel
Délka vyřízení1-2 dny
Komplet online?ANO, vše lze kompletně vyřídit z počítače nebo mobilu
Předčasné splacení zdarmaANO, NEÚČTUJE SANKCE za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíANO, ÚČTUJE poplatek za úspěšně schválenou žádost
ObčanstvíČR, pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah 18+
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU
Žádostregistrace - Zonky
OD LIDÍBankerat | Prestito - půjčka

Reprezentativní příklad (* web poskytovatele): "Výše úvěru 80000 Kč na 7 let, se splátkou 1094 Kč a úrokem 3,99 % p.a. Celkem zaplatíte 93480,67 Kč s RPSN 4,69 %. Výše poslední splátky je 1078,67 Kč. Jednorázový poplatek činí 1600 Kč. Poskytovatelem úvěru je Zonky s.r.o."

Zdroj (* stránky poskytovatele): P2P, říjen 2019