ZONKY PŮJČKA OD LIDÍ

Půjčka od lidí

Shrnutí vlastností: nově schválení a převod nižších částek do 5 minut, od lidí, kontroluje registr, nově od 2,99%

VYPLNIT ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU - DETAILY AUKCÍ

pujcky od lidi

Zdroj: Zonky.cz

ZONKY půjčka od lidí až 750000 Kč na 7 let

Časově omezená akce s pevným úrokem 4,99% p.a. (ročně) pro KAŽDOU schválenou půjčku nad 300000 Kč byla UKONČENA. Hlídejte si webové stránky, další akce přijdou (pravděpodobně) už brzy (ještě v průběhu února). Akce navazovala na novinku, kdy portál v březnu 2019 přišel s novými úrokovými sazbami 2,99%, 4,99%, 6,99% a 9,49%. Současně přináší možnost půjčit si peníze do 5 minut (platí pouze pro malé a krátkodobé úvěry do 5000 Kč) od vyplnění žádosti registrovaným uživatelem P2P portálu.

Zaregistrujte se, údaje vyplňte pravdivě a úplně. Projděte si seznam všech právě probíhajících, ale i úspěšně uzavřených aukcí. Porovnejte úspěšně ukončené aukce s Vaší představou, jak zažádáte o poskytnutí úvěru financovaného lidmi. Promyslete, jakou částku opravdu potřebujete a najděte si podobné aukce a dobře si je znovu prohlédněte. Poté si v nezávazné žádosti o půjčku zvolte cílovou částku, období a úrok. Ihned poté aukční portál spustí aukci. V jejím průběhu bude Vaše žádost o půjčku zobrazena pro členy / investory portálu. Pokud se rozhodnou investovat peníze právě do Vaší půjčky a to především na základě Vámi zveřejněného popisu, nabídnou částku, kterou jsou ochotni investovat, navrhnou požadovaný úrok a odpovídající ručení (není podmínkou ani nutností). V závěru aukce bude u Vaší žádosti o půjčku řada nabídek. Odsouhlaste jen takové nabídky, které budou vyhovovat Vašim možnostem a požadavkům.

Žádná ze smluvních stran registrovaná na portále není povinna smlouvu o půjčce uzavřít, jak poptávka, tak i nabídky, mají nezávazný charakakter až do okamžiku, kdy žadatel výslovně schválí / přijme některou z nabídek.

Půjčka od lidí nově zrychluje - schválení online žádosti slibuje během minut

Při žádosti o nižší částky poskytovatel slibuje schválení online žádosti během několika, nejhůře během několika desítek minut. Zrychlení jde, pravděpodobně, na vrub nižší částce a zrychlené kontrole registru dlužníků a dalších údajů potřebných k rozhodnutí o riziku nesplacení.

Investice do půjček lidem s ročním výnosem

Pokud máte volné finanční prostředky a banka Vám není ochotna vyplatit rozumné úroky (to jest takové, které pokryjí alespoň roční míru inflace) můžete zkusit půjčit těm, kdo peníze právě teď potřebují za úrok, který pokryje alespoň inflaci. Zaregistrujte se, zvolte si cílovou částku, kterou jste ochotni do začátku investovat. Vyčkejte na kontrolu odeslaných údajů zaměstnanci portálu a na následné schválení. Dále postupujte podle pokynů. UPOZORNĚNÍ: vyplatí se důkladně se seznámit s pravidly a postupy portálu. Pročtěte si fórum uživatelů a nejčastějších dotazů, případně konzultujte smlouvy s právníky. "Od cesty" není ani možnost kontaktovat úspěšné investory a požádat je o rady a informace v oblastech, které nejsou, alespoň na začátku, úplně jasné.

INFORMACE:

DRUHPARAMETRY
Částka20000 - 750000 Kč
Splatnost6 - 84 měsíců
Poukázánína bankovní účet úspěšného žadatele
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký pomět NENÍ PODMÍNKOU
Minimální příjemNE, minimální příjem NENÍ PODMÍNKOU
Potvrzení o příjmuNE, individuálně a namátkově
Kontroluje registrANO, schválení žádosti je PODMÍNĚNO kontrolou registrů
Nutná registraceANO, bez registrace TO NEPŮJDE
účelbezúčelová, o využití peněz ROZHODUJE úspěšný ŽADATEL
Délka vyřízení1-2 dny
Komplet online?ANO, vše lze kompletně a pohodlně vyřídit z počítače nebo mobilu
Předčasné splacení zdarmaANO, NEÚČTUJE SANKCE za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíANO, ÚČTUJE poplatek za úspěšně SCHVÁLENOU žádost
ObčanstvíČR, POUZE pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah 18+
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU
Žádostregistrace - Zonky
OD LIDÍBankerat | Prestito - půjčka

Reprezentativní příklad (* web poskytovatele): "Výše úvěru 80000 Kč na 7 let, se splátkou 1094 Kč a úrokem 3,99 % p.a. Celkem zaplatíte 93480,67 Kč s RPSN 4,69 %. Výše poslední splátky je 1078,67 Kč. Jednorázový poplatek činí 1600 Kč. Poskytovatelem úvěru je Zonky s.r.o."

Zdroj (* stránky poskytovatele): P2P, březen 2020

Portál rozhodně patří mezi ty nejznámější v České republice a to nejen díky intenzivním televizním kampaním. To je na jedné straně jeho výhodou, na straně druhé i nevýhodou. Na trhu, kde o konkurenci není nouze rozhoduje nejen cena nabízených produktů a služeb, ale i pravděpodobnost jejich schválení a získání. Tento portál si díky velkému zájmu může vybírat .. a také to dělá. Pravděpodobnost schválení online žádosti je tak pod mírou schvalovanosti jeho konkurence. Pokud neuspějete, zkuste prověřit i ostatní možnosti, jak si půjčit od těch šťastnějších, co své peníze právě teď nutně nepotřebují.

Obor sdílené ekonomiky zažívá obrovský rozvoj. S ním i možnost jak začít zacházet s vlastními financemi zcela novým způsobem. Výše uvedený poskytovatel rychlého financování zaměřeného na běžné spotřebitele v roce 2019 oznámil svoje hospodářské výsledky. Ty mohou být pro leckoho překvapivé: celkový objem poskytnutých úvěrů dosáhnul více jak 7 miliard korun, čímž se stal vážným konkurentem i pro velké a zavedené mezinárodní bankovní instituce. Kromě poskytnutých úvěrů přinesl výhody i těm, kdo mají právě dostatek, ale nejsou schopni dosáhnout na rozumné zhodnocení volných peněz. Za rozumné zhodnocení volných prostředků pak lze považovat cokoliv, co se alespoň blíží aktuální míře inflace (3,6% ročně - konec roku 2019). Takové parametry banky na spořících a termínovaných účtech nabídnout neumějí.