PŮJČKY SE ZÁSTAVOU NEMOVITOSTI

Půjčky se zástavou nemovitosti do 50 mil Kč.

Shrnutí vlastností: nebankovní, částečně online, osobní přítomnost při podpisu smlouvy, první zdarma do 30000 Kč, do 24 hodin

POZASTAVENO - ZKUSTE ONLINE ACEMA NEBO COFIDIS

Půjčky se zástavou nemovitosti až 50 mil. Kč od Otrino

Půjčky se zástavou nemovitosti jsou druhou nebankovní nabídkou, kterou Otrino nabízí. Jako podnikatel si proti nemovitosti s odpovídající hodnotou můžete půjčit až 50000000 Kč na minimálně šest měsíců a maximálně až třicet let (360 měsíců). Stejně jako v případě první nabídky, Otrino netrvá na potvrzení o příjmu ze zaměstnání, jiném dokladu o pravidelném příjmu ani bezproblémovém výpisu z registrů (má jako zajištění úvěru k dispozici zástavu). S výjimkou dokumentů k zastavované nemovitosti vyřídíte žádost přímo z počítače. Vyřízení a schválení je i přes důkladné prověřování podkladů rychlé - může být schválena a následně i vyplacena během 48 hodin od okamžiku předání požadovaných podkladů.

Horní a maximální hranice půjčky

Velkou výhodou této konkrétní nabídky je její horní hranice částky, o kterou lze zažádat. Přesahuje i nabídky velkých bankovních domů a úvěrový limit je možné sjednat ještě výše, ovšem za jiného, a to především časově delšího, průběhu. Přesto je tu možnost žadat bez limitu a odeslat podrobně a úplně vyplněnou online žádost z tabletu, mobilu nebo počítače. Svými vlastnostmi patří nabídka do výběrů půjček "proti zástavě", "bez registrů", "bez doložení příjmu" a "online" dostupných z menu. Pro svoji "menší sestřičku" do 15000 - 30000 Kč poskytovatel nabízí novým klientům možnost získat ji jako první zdarma na dobu až dvou měsíců a to po dohodě s poskytovatelem. Na trhu spotřebitelských úvěrů jde o poměrně netypickou nabídku, která se prezentuje jako zápůjčka proti nemovitému majetku dle volby žadatele (auto, cennosti, starožitnosti, byt, chata, rodinný dům, pozemky). Díky podmínce zajištění úvěru zvolenou protihodnotou nepatří mezi nejčastěji hledané. Nevýhodou je naopak velmi striktní postup při porušení smluvních ustanovení a nesplácení. Proto se jí v minulosti ani v současné nepodařilo zařadit se do výběru na titulní stránce s často hledanými / populárními půjčkami, kde vládnou ty krátkodobé a rychlé.

DRUHPARAMETRY
Minimální částka15000 Kč
Maximální částkaaž 50000000 Kč
Splatnost0,5 - 30 let
Poukázáníčást / záloha v hotovosti + na bankovní účet
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký poměr NENÍ PODMÍNKOU
Minimální příjemNE, díky zástavě NENÍ příjem podmínkou pro poskytnutí
Potvrzení o příjmuNE, díky zástavě NENÍ příjem podmínkou pro poskytnutí
Kontroluje registrNE, díky zástavě NENÍ podmínkou pro poskytnutí
První zdarmaANO, 15 - 30000 až na 3 měsíce
Potřebné dokumenty1 doklad totožnosti do 30000 Kč, u zástavy dokumenty k nemovitosti
Účelbezúčelová, o využití peněz ROZHODUJE ÚSPĚŠNÝ ŽADATEL
Délka vyřízenínejpozději do 48 hodin
Komplet online?NE, bohužel, díky zástavě NENÍ MOŽNÉ vše vyřídit online
Předčasné splacení zdarmaANO, poskytovatel NEÚČTUJE sankce za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíNE, poplatek za poskytnutí NENÍ ÚČTOVÁN
Výhodyhotovost i účet, bez příjmu, bez registru
ObčanstvíČR, pro majitele nemovitostí s trvalým pobytem v České republice
Věková hranice/rozsah21 - 66 let
Bankovní účetNE, bankovní účet NENÍ podmínkou pro schválení
PODOBNÁAcema půjčky | VitaCredit
ŽádostPOZASTAVENO - zkuste podobné půjčky

Zdroj: (* webové stránky poskytovatele) červenec 2020

Pro jakékoliv zadlužení platí určitá "bezpečnostní" pravidla snižující riziko ohrožení majetku. Je nejen dobré, ale dokonce nutné několikrát pečlivě zvážit, zda příležitost nebo situace zadlužení vůbec opodstatňuje a pokud ano, zda odpovídá zásadám pro bezpečné půjčování. V případě nejistoty je vhodné poradit se nejen s odborníky na finance, ale i s právníky. Tato nabídka vypadá lákavě a svým způsobem také je. Na druhé straně má i své zásadní "proti". Zpoždění při smluvní splátce automaticky znamená propadnutí zástavy a v některých případech, při jejím neodevzdání, i trestní čin podvodu a neodůvodněného obohacení. Postupujte opatrně, nejlépe až po poradě se zkušenými právníky.