Právní poradenství v zadlužení a finanční tísni zdarma

Právní a finanční poradenství ZDARMA

Shrnutí: seznam poraden, linky na kontakty, bezplatné poradenství, postup:

Právní poradenství v zadlužení a ve finanční tísni zdarma

Bezplatná právní poradna

Máte více půjček, které nazvládáte splácet? Poraďte se! Na pomoc lidem v tísni vznikly poradny, kde lze získat právní radu i pomoc zcela zadarmo. Bankovní i nebankovní poskytovatelé půjček zareagovali novými produkty, které Vám umožní konsolidovat / sloučit půjčky do jedné jediné s výhodnějšími úroky a nižšími splátkami. Radu najdete u:

Seznam 38 občanských poraden ve finanční tísni, v zadlužení a exekuci včetně kontaktů na jednotlivé pobočky a detašovaná pracoviště najdete na stránkách, kde je 38 poraden pro odvrácení exekuce. Připravte si všechny právní dokumenty, další podklady a pokuste se o svůj vlastní návrh postupu oddlužení .. Poradci, kteří mají zkušenosti s desítkami až stovkami případů, kdy byla potřeba právní rada, ale pomoc při vyhledání dalších a lepších nabídek na refinancování stávajících finančních závazků Vám poradí, co a proč ve Vašem návrhu fungovat může a doporučí postup prověřený klienty, kteří už uspěli.

Kromě občanských poraden státem podporovaného a financovaného programu "Finanční gramotnosti a pomoci ve finanční tísni" vznikly doslova desítky dalších soukromých neziskových / obecně prospěšných organizací, které podobně jako státní program poskytují pomoc a radu založenou na ověřených postupech zákazníků, kteří uspěli při záchraně soukromého majetku ohroženého exekucí, případně při řešení dlouhodobých finančních problémů a tísně. Přehled takových společností včetně okamžitě využitelných kontaktů najdete i na stránkách obsahující mapku většiny míst, kde pomoc a radu lze získat během hodin.

  • Únor 2019
  • Právní pomoc, konsolidace závazků a půjček, oddlužení