Rychlá nebankovní půjčka pro podnikatele

Rychlé půjčky pro osvč a podnikající

Shrnutí vlastností: pro podnikatele, bez dokladu o příjmu, nebankovní, online, typicky 15 až 30 minut, maximálně 1,5 mil Kč

ONLINE ŽÁDOST + KALKULAČKA

Online žádost pro ty, kdo podnikají alespoň 12 měsíců

rychlá nebankovní půjčka pro podnikatele

Rychlá nebankovní půjčka pro podnikatele od zavedeného poskytovatele nebankovních půjček nabízí financování od 150000 do 1300000 Kč pro podnikatelské subjekty a živnostníky s historií podnikání delší než 12 měsíců. Období, na které si podnikatel / OSVČ může půjčit, dosahuje maximálně 18 měsíců. V případě splnění všech podmínek je online žádost typicky posouzena a případně schvalována do 15 až 30 minut s tím, že požadovaná částka bude převedena okamžitě po schválení přímo na bankovní účet podnikatele.

Kontrola registru a další podmínky pro schválení půjčky

Online žádost bude s vysokou pravděpodobností schválena v případě kladného výsledku kontroly registru dlužníků, požadované finanční historie firmy a doložení minimálního ročního obratu firmy ve výši alespoň cca 1,2 milionu Kč.

půjčky ihned

Výhodou této půjčky je poměrně vysoký limit jak pro minimální, tak i maximální částku, zkušenosti a dlouhá úspěšná historie poskytovatele financování a především rychlost posouzení a případněho schválení žádosti. Omezujícím faktorem pak jsou limit minimálního ročního obratu a, pro začínající podnikatele, i podmínka minimální 12 měsíční historie firmy doložená nejen datem založení, ale případně i výpisy z bankovního účtu.

Podobné nabídky financování

Jako jediná z pěti půjček zaměřených na potřeby podnikajících subjektů nepožaduje zástavu nemovitého majetku. Proto ve výběru NEMÁ v otázce zajištění konkurenci. Na druhou stranu předpokládá bezproblémový a kladný výsledek kontroly registru dlužníků, které, díky zástavě, ostatní konkurenční nabídky určené podnikajícím nepožadují. Pro ty z podnikajících / živnostníků, kteří jsou schopni projít kontrolou s pozitivním výsledkem, jde o téměř bezkonkurenční nabídku, která do financování nevnáší faktor rizika pro nemovitý majetek vlastníka.

V každém případě (především v takových, kdy statisícové částky nejsou prioritní) prověřte nabídky tak zvané "první půjčky zdarma" dostupné z proklikávacího MENU. Současných aktuálních a platných čtrnáct nabídek nabízí až 30000 Kč bez úroků a poplatků. Nabídky prověřte i v případě, že půjčku urgentně nepotřebujete - v tak zvaném registru se evidují všechny transakce a to včetně těch úspěšně a včas ukončených. "První zdarma" je tak zajímavou možností, jak registr "naplnit / vylepšit" pozitivními záznamy a vybudovat si tak pozici pro budoucí žádosti o větší částky s vyšší pravděpodobností jejich získání, případně získání dalších úvěrů s lepšími úrokovými a výhodnějšími smluvními podmínkami:

první půjčka zdarma

DRUHPARAMETRY
Minimální částka50000 Kč
Maximální částka1300000 Kč
Splatnostmaximálně 18 měsíců
Bankovní účtyČeská spořitelna, Komerční banka, Raiffeisen BANK
Ostatní bankyTYPICKY do 2 pracovních dnů
Způsob poukázáníOKAMŽITÝ převod na bankovní účet žadatele
Rychlost / délka vyřízenítypicky 15 až 30 minut v případě dodání všech podkladů
Potvrzení o příjmuNE, doklad o příjmu NENÍ PODMÍNKOU
Kontroluje registrANO, pozitivní výsledek kontroly BRKI, NRKI JE PODMÍNKOU
První půjčka zdarmaNE, bohužel, poprvé si NELZE půjčit zdarma
RPSNdle požadované částky a doby splacení
Komplet online?ANO, vše lze pohodlně a kompletně vyřídit online z počítače, tabletu nebo mobilního telefonu
Občanství a místo podnikáníČR, pouze pro občany České republiky
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU
ŽÁDOSTONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU

Reprezentativní příklad: (* webové stránky poskytovatele)- dle výše a doby splácení na stránkách poskytovatele

Tzv. "výběry půjček" jsou skupiny podobných nabídek, které mají shodnou tu vlastnost, která se objevuje v názvu výběru. Pokud říkáme, že nabídka patří do výběrů "půjčka pro podnikatele", "bez ručitele" a "bez doložení příjmu", znamená to, že v těchto výběrech najdete právě a jen takové nabídky, jejichž shodnou vlastností je, že nepožadují ručitele, nepožadují doklad o příjmu a zároveň jsou schvalovány, respektive odpověď na žádost dostanete do 5-30 minut. Nad obrázky jednotlivých nabídek ve výběrech najdete filtry, které umožňují výběr dále filtrovat, například podle horní hranice, respektive maximální nabízené částky a standardního času potřebného pro odpověď na žádost. Každý z výběrů nabídek úvěrů podobných svými vlastnostmi je dostupný i z horního rozbalovacího menu

Červenec 2020

Neoddiskutovatelnou výhodou je PŘEDEVŠÍM nulový požadavek na záruku úvěru ve formě nemovitého majetku a je jedno zda se jedná o byt, dům nebo pozemek. Jen málokdo si je dostatečně jistý (nebo má připravené záložní řešení), že poskytnutá záruka za úvěr ve formě nemovitosti není nepřípustným rizikem pro majetek shromažďovaný jeho rodinou celý život.