Rychlá půjčka pro podnikatele

Rychlá půjčka pro podnikatele

Shrnutí vlastností: pro podnikatele, bez dokladu o příjmu, nebankovní, online, typicky 15 až 30 minut, max 1,5 mil Kč

ONLINE ŽÁDOST + KALKULAČKA

Rychlá online půjčka pro podnikatele

pujcka

Rychlá online půjčka pro podnikatele od zavedeného poskytovatele nebankovních půjček nabízí financování od 150 000 do 1 300 000 Kč pro podnikatelské subjekty s historií podnikání delší než 12 měsíců. Období, na které si podnikatel / OSVČ může půjčit, dosahuje maximálně 18 měsíců. V případě splnění všech podmínek je online žádost typicky posouzena a případně schvalována do 15 až 30 minut s tím, že schválená částka bude převedena na bankovní účet podnikatele.

Kontrola registru a další podmínky pro schválení půjčky

Online žádost bude s vysokou pravděpodobností schválena v případě kladného výsledku kontroly registru dlužníků, historie firmy a doložení minimálního ročního obratu firmy ve výši cca 1,2 milionu Kč.

pujcky ihned na ucet

Výhodou půjčky je poměrně vysoký limit jak pro minimální, tak i maximální částku, zkušenosti a dlouhá úspěšná historie poskytovatele financování a především rychlost posouzení a případněho schválení žádosti. Omezujícím faktorem pak jsou limit minimálního ročního obratu a, pro začínající podnikatele, i podmínka minimální 12 měsíční historie firmy.

Podobná půjčka | nabídky financování

Jako jediná z pěti půjček zaměřených na potřeby podnikajících subjektů nepožaduje zástavu nemovitého majetku. Proto ve výběru NEMÁ konkurenci. Na druhou stranu předpokládá kladný výsledek kontroly registru dlužníků, které, díky zástavě, ostatní nabídky nepožadují.

V každém případě prověřte nabídky tzv. "první půjčky zdarma" dostupné z klikacího MENU. Současných 11 nabídek nabízí až 30000 Kč bez úroků a poplatků .. Nabídky prověřte i v případě, že půjčku urgentně nepotřebujete - v tzv. registru se evidují všechny transakce a to včetně těch úspěšně a včas ukončených. "První zdarma" je tak zajímavou možností, jak registr "naplnit / vylepšit" pozitivními záznamy a vybudovat si tak pozici pro budoucí žádosti o větší částky s vyšší pravděpodobností jejich získání, příp. získání dalších úvěrů s lepšími úrokovými podmínkami:

pujcka zdarma

DRUHPARAMETRY
Minimální částka50000 Kč
Maximální částka1300000 Kč
Splatnostaž 18 měsíců
Bankovní účtyČeská spořitelna, KB, Raiffeisen BANK
Ostatní bankydo 2 pracovních dnů
Způsob poukázánípřevod na bankovní účet žadatele
Rychlost / délka vyřízenítypicky 15 až 30 minut
Potvrzení o příjmuNE, doklad o příjmu NENÍ PODMÍNKOU
Kontroluje registrANO, pozitivní výsledek kontroly BRKI, NRKI JE PODMÍNKOU
První půjčka zdarmaNE, bohužel, poprvé si NELZE půjčit zdarma
RPSNdle požadované částky a doby splacení
Komplet online?ANO, vše lze vyřídit online z počítače, tabletu nebo mobilního telefonu
Občanství a místo podnikáníČR, pouze pro občany České republiky
Bankovní účetANOm bankovní účet JE PODMÍNKOU
ŽÁDOSTONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU

Reprezentativní příklad: (* webové stránky poskytovatele)- dle výše a doby splácení na stránkách poskytovatele

Tzv. "výběry půjček" jsou skupiny podobných nabídek, které mají shodnou tu vlastnost, která se objevuje v názvu výběru. Pokud říkáme, že nabídka patří do výběrů "půjčka pro podnikatele", "bez ručitele" a "bez doložení příjmu", znamená to, že v těchto výběrech najdete jen takové nabídky, jejichž shodnou vlastností je, že nepožadují ručitele, nepožadují doklad o příjmu a zároveň jsou schvalovány, resp. odpověď na žádost dostanete do 5-30 minut. Nad obrázky jednotlivých nabídek ve výběrech najdete filtry, které umožňují výběr dále filtrovat, např. podle horní hranice, resp. maximální nabízené částky a času odpovědi na žádost. Každý z výběrů nabídek úvěrů podobných svými vlastnostmi je dostupný i z rozbalovacího menu

Říjen 2019