Rychlá půjčka pro podnikatele

Rychlá půjčka pro podnikatele

Shrnutí vlastností: pro podnikatele, bez dokladu o příjmu, nebankovní, online, typicky 15 až 30 minut, max 1,5 mil Kč

ONLINE ŽÁDOST + KALKULAČKA

Rychlá online půjčka pro podnikatele

pujcka

Rychlá online půjčka pro podnikatele od zavedeného poskytovatele nebankovních půjček nabízí financování od 150 000 do 1 300 000 Kč pro podnikatelské subjekty s historií podnikání delší než 12 měsíců. Období, na které si podnikatel / OSVČ může půjčit, dosahuje maximálně 18 měsíců. V případě splnění všech podmínek je online žádost typicky posouzena a případně schvalována do 15 až 30 minut s tím, že schválená částka bude převedena na bankovní účet podnikatele.

Kontrola registru a další podmínky pro schválení půjčky

Online žádost bude s vysokou pravděpodobností schválena v případě kladného výsledku kontroly registru dlužníků, historie firmy a doložení minimálního ročního obratu firmy ve výši cca 1,2 milionu Kč.

pujcky ihned na ucet

Výhodou půjčky je poměrně vysoký limit jak pro minimální, tak i maximální částku, zkušenosti a dlouhá úspěšná historie poskytovatele financování a především rychlost posouzení a případněho schválení žádosti. Omezujícím faktorem pak jsou limit minimálního ročního obratu a, pro začínající podnikatele, i podmínka minimální 12 měsíční historie firmy.

Podobná půjčka | nabídky financování

Jako jediná z 5 půjček zaměřených na potřeby podnikajících subjektů nepožaduje zástavu nemovitého majetku. Proto ve výběru NEMÁ konkurenci. Na druhou stranu předpokládá kladný výsledek kontroly registru dlužníků, které, díky zástavě, ostatní nabídky nepožadují.

V každém případě prověřte nabídky tzv. "první půjčky zdarma" dostupné z klikacího MENU. Současných 11 nabídek nabízí až 30 000 Kč bez úroků a poplatků .. Nabídky prověřte i v případě, že půjčku urgentně nepotřebujete - v tzv. registru se evidují všechny transakce a to včetně těch úspěšně a včas ukončených. "První zdarma" je tak zajímavou možností, jak registr "naplnit / vylepšit" pozitivními záznamy a vybudovat si tak pozici pro budoucí žádosti o větší částky s vyšší pravděpodobností jejich získání, příp. získání dalších úvěrů s lepšími úrokovými podmínkami:

pujcka zdarma

DRUHPARAMETRY
Minimální částka50000 Kč
Maximální částka1300000 Kč
Splatnostaž 18 měsíců
Bankovní účtyČeská spořitelna, KB, Raiffeisen BANK
Ostatní bankydo 2 pracovních dnů
Způsob poukázánípřevod na bankovní účet žadatele
Rychlost / délka vyřízenítypicky 15 až 30 minut
Potvrzení o příjmuNE, doklad o příjmu NENÍ PODMÍNKOU
Kontroluje registrANO, pozitivní výsledek kontroly BRKI, NRKI JE PODMÍNKOU
První půjčka zdarmaNE, bohužel, poprvé si NELZE půjčit zdarma
RPSNdle požadované částky a doby splacení
Komplet online?ANO, vše lze vyřídit online z počítače, tabletu nebo mobilního telefonu
Občanství a místo podnikáníČR, pouze pro občany České republiky
Bankovní účetANOm bankovní účet JE PODMÍNKOU
ŽÁDOSTONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU

Reprezentativní příklad: (* webové stránky poskytovatele)- dle výše a doby splácení na stránkách poskytovatele

Tzv. "výběry půjček" jsou skupiny podobných nabídek, které mají shodnou tu vlastnost, která se objevuje v názvu výběru. Pokud říkáme, že nabídka patří do výběrů "půjčka pro podnikatele", "bez ručitele" a "bez doložení příjmu", znamená to, že v těchto výběrech najdete jen takové nabídky, jejichž shodnou vlastností je, že nepožadují ručitele, nepožadují doklad o příjmu a zároveň jsou schvalovány, resp. odpověď na žádost dostanete do 5-30 minut. Nad obrázky jednotlivých nabídek ve výběrech najdete filtry, které umožňují výběr dále filtrovat, např. podle horní hranice, resp. maximální nabízené částky a času odpovědi na žádost. Každý z výběrů nabídek úvěrů podobných svými vlastnostmi je dostupný i z rozbalovacího menu

Srpen 2019