VYHLEDÁVAČ PŮJČEK

VĚTŠÍ ŠANCE NA ZÍSKÁNÍ PŮJČKY

nebankovni pujcky

Šanci na získání zvýšíte odesláním žádosti více poskytovatelům najednou:

Na úvodní stránce s přehledem všech často hledaných spotřebitelských úvěrů z obrázků vyberte poskytovatele. Jakmile najedete myší nad náhled, odkryje se tlačítko "žádost". Po kliknutí budete přesměrování na stránky poskytovatele, kde vyplníte žádost a odešlete. Pokud chcete zvýšit svoji šanci zkuste tzv. vyhledávač půjček. Ten po přijetí Vámi vyplněné žádosti odešle Vaše údaje několika desítkám nebankovních poskytovatelů najednou. Šance, že půjčku získáte bude vyšší. Je možné, že získáte nabídku s lepšími podmínkami.

Žádost ve vyhledávači půjček zvyšuje šanci na její získání.

ŽÁDOST O PŮJČKU U VÍCE POSKYTOVATELŮ

STRÁNKA: Domů

Žádost většímu počtu poskytovatelů můžete odeslat ze dvou stránek. Tou první je stránka Domů. Na stránce s přehledem vyberte ikonu s popisem "Express pujcka".

STRÁNKA: vyhledávač nebankovních půjček

Stránka s přehledem všech aktivních vyhledávačů načítá obrázky jednotlivých vyhledávačů, jejichž prokliknutím pokračujete na vlastní online formuláře žádosti na Vámi vybrané stránce vyhledávače půjček. Data vyplňujete a odesíláte přímo vybranému vyhledávači. Pokd urgentně potřebujete půjčit, vyplatí se odeslat žadost na více stránkách. Důvodem je fakt, že každý vyhledávač pracuje s jinými poskytovateli. Odesláním více žádostí zvýšíte svoji šanci a pravděpodobnost schválení.