Vyhledávač nebankovních půjček

Nebankovní půjčky ihned z vyhledávače

Shrnutí vlastností: vyhledávač porovnává až 86 většinou nebankovních půjček s cílem nalézt tu nejlépe vyhovující zadání žadatele

POZASTAVENO, ZKUSTE PODOBNĚ RYCHLÉ

Rychlé půjčky z vyhledávače

vyhledávač nebankovních půjček

V Půjčkomatu žádost vyřídíte za několik minut z pohodlí domova. Nabízí snad nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak na Internetu najít rychle odpovídající půjčku a půjčit si převážně krátkodobě peníze online. Vyřízení správně a úplně vyplněné žádosti je automatizované a zabere maximálně 60 minut. Do hodiny se pak z odpovědi dozvíte, zda Vám byla žádost schválena, jaká z půjček nejlépe odpovídá Vašemu zadání a zda Vám peníze budou převedeny na bankovní účet.

pujcka do hodiny

Rychlá nebankovní půjčka s online schválením patří k nejhledanějším

Bezprostředně po schválení žádosti vyhledávač zahájí převod peněz, který trvá typicky kolem 10 minut. Peníze můžete mít na svém účtu během maximálně několika hodin v případě, že máte svůj bankovní u uvedených bank: Komerční banka, ČSOB, Česká spořitelna, GE Money bank a FIO banka. Pokud vlastníte účet v jiné bance může převod trvat dva až tři pracovní dny a svoji nebankovní půjčku nemůžete obdržet rychle. Naštěstí tu je i konkurence s jinými bankovními účty, jejichž seznam najdete v přehledu.

Rychlá nebankovní první půjčka zdarma .. poprvé si půjčíte bez úroků a poplatků ..

pujcka zdarma

Poprvé si můžete půjčit maximálně 10000 Kč, ale za to zdarma a to až na 30 dnů (nejdéle jeden měsíc). Pro vracející se zákazníky je k dispozici věrnostní program, díky kterému si v případě další / opakované žádosti můžete půjčit až 20000 Kč za předpokladu, že všechny vaše předchozí závazky byly splaceny ÚPLNĚ a VČAS.

Rychlé schválení půjčky patří k těm nejhledanějším vlastnostem

Jak ta první, tak i opakované půjčky patří mezi ty rychle schvalované. 5 minutami dokáže konkurovat i těm absolutně nejrychlejším: Kamali a ViaSMS. Vlastnosti řadí tuto spotřebitelskou půjčku do výběrů s podobnými vlastnostmi: online, bez zdlouhavého shánění dokladů o vašich příjmech.

DRUHPARAMETRY
Minimální částka1000Kč
Maximální částka20000 Kč
Splatnost10 dní - 3 měsíce podle požadavku žadatele
Bankovní účtyČS, ČSOB, FIO banka, Komerční banka, Moneta / GE Money
Poukázáníihned na bankovní účet žadatele
Zaměstnanec?NE, zaměstnanecký poměr NENÍ PODMÍNKOU
Minimální příjemNE, doklad o minimálním příjmu NENÍ PODMÍNKOU
Doložení příjmuNE, doklad o celkových příjmech NENÍ podmínkou
Bez registruNE, kladný výsledek kontroly registru dlužníků JE PODMÍNKOU
První zdarmaNE, bohužel, poprvé SI NELZE PŮJČIT bez úroků a poplatků
Nutná registraceANO, BEZ REGISTRACE to NEPŮJDE
Potřebné dokumentydva osobní doklady: kopie občanského průkazu + druhý doklad
Ručitel / ručeníNE, NENÍ POTŘEBA shánět spoluručitele
Účelbezúčelová, o využití schválené částky ROZHODUJE ÚSPĚŠNÝ ŽADATEL
Rychlost vyřízenítypicky maximálně V ŘÁDU HODIN
Komplet online?ANO, vše lze vyřídit kompletně a pohodlně z počítače nebo mobilu
Předč. splacení zdarma?, v závislosti na výsledku porovnávání dle zadání
Poplatek za poskytnutíPRVNÍ BEZ POPLATKU
Výhodybez příjmů + online
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU
Podobná rychlá na splátky | rychlá půjčka až 10 000 Kč zdarma ihned na účet
ŽÁDOSTPOZASTAVENO - VRÁTIT SE NA TITULNÍ STRANU

Červenec 2020

Výběry půjček podle podobných vlastností

Tzv. "výběry" jsou skupiny nebankovních nabídek, které mají shodnou tu vlastnost, která se objevuje v jejich názvu. Pokud říkáme, že nabídka patří do výběrů "rychlých půjček", "bez ručení/ručitele" a "bez doložení příjmu", znamená to, že v těchto výběrech najdete všechny nabídky, jejichž shodnou vlastností je, že nepožadují ručitele, nepožadují dokladání příjmů a zároveň jsou schvalovány, respektive, odpověď na žádost dostanete do 5-30 minut. Nad obrázky jednotlivých nabídek najdete ve výběrech filtry, které umožňují ve výběru dále třídit, například podle horní hranice částky a času odpovědi na žádost. Každý z výběrů podobných svými vlastnostmi je dostupný z horního "MENU"

Nebankovní poskytovatel se rozhodnul stáhnout svoji nabídku z propagace, přesto nadále na trhu operuje. To znamená, že tuto nabídku si musíte dohledat (například podle názvu) pomocí vyhledávačů jako jsou Seznam, Google, Bing nebo Zapmeta sami. Výhodou je, že při podobném postupu objevíte i konkurenční / srovnatelné / zaměnitelné nabídky, které mohou být výhodnější - to znamená především levnější. Nebojte se hledat vlastními slovy a NEPOUŽÍVAT našeptávače. Často narazíte na výsledky, u kterých by Vás nenapadlo, že mohou existovat. Závěrem snad jen: pokud nejste odborníky na finance (a těch opravdu "dobrých" v Česku není mnoho), poraďte se zdarma v pobočkách Asociace občanských poraden zaměřených na problematiku zadlužení - najdete je v každém větším městě v České republice. Link / linky na užitečné kontakty - telefonní čísla, emaily a adresy najdete v horní rozbalovací nabídce. Hodně štěstí, držíme palce při výběru férového poskytovatele!