PŮJČKA Z VYHLEDÁVAČE

Nebankovní půjčka z vyhledávače

půjčky z vyhledávače půjček

V Půjčkomatu žádost vyřídíte za několik minut z pohodlí Vašeho domova. Nabízí snadný způsob, jak si půjčit peníze online. Vyřízení žádosti o půjčku je automatizované a trvá maximálně 60 minut. Během minut se dozvíte, zda Vám byla žádost schválena a zda Vám budou peníze převedny na účet.

Ihned po schválení žádosti Půjčkomat začne převod peněz, který nezabere více než 10 minut. Peníze můžete mít na svém účtu během maximálně několika hodin v případě, že máte svůj bankovní u uvedených bank: Komerční banka, ČSOB, Česká spořitelna, GE Money bank a FIO banka. Pokud vlastníte účet v jiné bance může převod trvat až 2 dny.

První půjčka u Půjčkomatu může dosáhnout maximálně 10 000 Kč, ale pro klienty je k dispozici věrnostní program, díky kterému si v případě další / opakované žádosti můžete půjčit až 20 000 Kč.

pujcky ihned na ucet - do hodiny

Rychlé schválení půjčky patří k nejhledanějším vlastnostem

Půjčka patří mezi rychle schvalované. 5 minutami ji konkuruje Kamali a ViaSMS. Vlastnosti spotřebitelský úvěr řadí do výběrů podobných půjček: online ihned, bez dokladu o příjmu.

DRUHPARAMETRY
Min. částka1.000Kč
Max. částka20.000 Kč
Splatnost10 dní - 3 měsíce
Bankovní účtyČS, ČSOB, FIO banka, KB, GE
Poukázánína účet ihned po schválení
Zaměstnanec?NE
Min. příjemNE
Doložení příjmuNE
Bez registruNE
První zdarmaNE
Nutná registraceano
Potřebné dokumentykopie OP + druhý doklad
Ručitel / ručeníNE
Účelbezúčelová
Rychlost vyřízenímax hodiny
Komplet online?ANO
Předč. splacení zdarma?
Poplatek za poskytnutíprvní bez poplatku
Výhodybez příjmu + rychlá + online
ObčanstvíČR
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetANO
Podobná rychlá online KIMBI | Půjčka 7 | Credit Kasa | půjčka Credit Limit
ŽÁDOSTzadat žádost do vyhledávače
  • březen 2018
  • Nebankovní půjčky ihned

Tzv. "výběry půjček" jsou skupiny, které mají shodnou tu vlastnost, která se objevuje v názvu výběru. Pokud říkáme, že nabídka patří do výběrů "půjčka ihned", "bez ručitele" a "bez doložení příjmu", znamená to, že v těchto výběrech najdete všechny půjčky, jejichž shodnou vlastností je, že nepožadují ručitele, nepožadují doklad o příjmu a zároveň jsou schvalovány, resp. odpověď na žádost dostanete do 5-30 minut. Nad obrázky jednotlivých nabídek najdete ve výběrech filtry, které umožňují ve výběru dále filtrovat, např. podle horní hranice částky a času odpovědi na žádost. Každý z výběrů podobných svými vlastnostmi je dostupný z menu "Půjčky ihned"

Pujcky - CZIN.eu Seo servis