PŮJČKA

Rychlá půjčka

vyhledávače

V Půjčkomatu žádost vyřídíte za několik minut z pohodlí domova. Nabízí snadný způsob, jak si půjčit peníze online. Vyřízení žádosti je automatizované a trvá maximálně 60 minut. Do hodiny se dozvíte, zda Vám byla žádost schválena a zda Vám budou peníze převedeny na účet.

pujcka do hodiny

Ihned po schválení žádosti Půjčkomat zahájí převod peněz, který trvá typicky kolem 10 minut. Peníze můžete mít na svém účtu během maximálně několika hodin v případě, že máte svůj bankovní u uvedených bank: Komerční banka, ČSOB, Česká spořitelna, GE Money bank a FIO banka. Pokud vlastníte účet v jiné bance může převod trvat až 2 dny.

První půjčka zdarma .. poprvé si půjčíte bez úroků a poplatků ..

pujcka zdarma

Poprvé si můžete půjčit maximálně 10 000 Kč, ale za to zdarma až na 30 dnů. Pro vracející se zákazníky je k dispozici věrnostní program, díky kterému si v případě další / opakované žádosti můžete půjčit až 20 000 Kč.

Rychlé schválení půjčky patří k nejhledanějším vlastnostem

Jak první, tak i opakované půjčky patří mezi rychle schvalované. 5 minutami dokáže konkurovat Kamali a ViaSMS. Vlastnosti spotřebitelský úvěr řadí do výběrů s podobnými vlastnostmi: online ihned, bez dokladu o příjmu.

DRUHPARAMETRY
Minimální částka1 000Kč
Maximální částka20 000 Kč
Splatnost10 dní - 3 měsíce
Bankovní účtyČS, ČSOB, FIO banka, KB, GE
Poukázáníihned na bankovní účet
Zaměstnanec?NE
Minimální příjemNE
Doložení příjmuNE
Bez registruNE
První zdarmaNE
Nutná registraceano
Potřebné dokumentykopie OP + druhý doklad
Ručitel / ručeníNE
Účelbezúčelová
Rychlost vyřízenímax hodiny
Komplet online?ANO
Předč. splacení zdarma?
Poplatek za poskytnutíprvní bez poplatku
Výhodybez příjmu + rychlá + online
ObčanstvíČR
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetANO
Podobná rychlá na splátky | rychlá půjčka až 10 000 Kč zdarma ihned na účet
ŽÁDOSTVRÁTIT SE NA TITULNÍ STRANU
  • září 2018

Tzv. "výběry" jsou skupiny nabídek, které mají shodnou tu vlastnost, která se objevuje v jejich názvu. Pokud říkáme, že nabídka patří do výběrů "půjčka ihned", "bez ručitele" a "bez doložení příjmu", znamená to, že v těchto výběrech najdete všechny nabídky, jejichž shodnou vlastností je, že nepožadují ručitele, nepožadují doklad o příjmu a zároveň jsou schvalovány, resp. odpověď na žádost dostanete do 5-30 minut. Nad obrázky jednotlivých nabídek najdete ve výběrech filtry, které umožňují ve výběru dále filtrovat, např. podle horní hranice částky a času odpovědi na žádost. Každý z výběrů podobných svými vlastnostmi je dostupný z menu "Půjčky ihned"

Pujcky - CZIN.eu Seo servis