Půjčka ihned, první zdarma

Půjčky ihned na účet do 20000 Kč

Shrnutí: 500 - 20000 Kč až na 35 dnů, poprvé zadarmo, schválení online žádosti do 30 minut, není nutný zam. poměr

ONLINE ŽÁDOST + KALKULAČKA

Půjčte si poprvé úplně zadarmo

Viva Credit nabízí rychlou půjčku se zajímavými vlastnostmi. Vyplnění online žádosti zabere pouze 7 minut, po jejím odeslání proběhne rychlé schválení a obratem obdržíte až 20000 Kč a to vše bez zajištění, ručitelů a dokladů o příjmech od zaměstnavatelů. Pokud jste novým zákazníkem, získáváte 0% úročení na první půjčku. Kolik si jako nový zákazník půjčíte, tolik i splatíte, prostě jedinou korunu zaplacenou navíc, netýkají se Vás všudypřítomné poplatky za posuzování a na něj navazující schvalování.

Poskytovatel ví, že když potřebujete peníze, potřebujete je okamžitě. Každá minuta se počítá, proto VivaCredit tento rychlý druh úvěru vytvořil. Nejpozději do dvou hodin od vyřízení Vaší půjčky budete mít odsouhlasenou částku na Vašem bankovním účtě.

půjčka vivacredit

Bez úroku a poplatků

Půjčka, navíc poprvé bezplatně až do výše 20000 Kč (maximálně) může být dispozici POUZE úplně novým zákazníkům (to jest nikdy si u společnosti před tím nepůjčili) s tím, že proces posouzení a schvalování kompletně a správně vyplněné žádosti nebude trvat déle než patnáct minut. Převod na bankovní účet úspěšného žadatele díky mnoha bankovním účtům zabere méně než několik desítek minut v případě, že žadatel disponuje bankovním účtem ve stejné bance jako tento poskytovatel. Pro maximální pravděpodobnost rychlého převodu peněz i budoucích splátek poskytovatel pořídil účty v České spořitelně, ČSOB, Komerční / FIO bance, Moneta Money Bank, Raifeissen Bank a konečně i v UniCredit Bank. Je to sice nepravděpodobné, ale pokud i přesto máte účet v jiné bance, pak proběhne trochu pomaleji, typicky během jednoho nebo dvou dnů (pracovních). Pokud Vám právě případný pomalejší převod dělá starosti, poohlédněte se mezi dalšími 13 možnostmi, které jsou, stejně jako tato, poprvé zcela bezúročně a s nulovými náklady za posuzování a poskytnutí a přestou mohou být promptní díky tomu, že účet mají stejné bance. V budoucnosti (prý již v roce 2020) se můžeme těšit, že rychlý jednodenní mezibankovní převod mezi dvěma různými bankami se stane standardem a nezabere více jak jeden den a to včetně víkendových období.

Podobná konkurence

Vlastnosti této nabídky předurčují i její konkurenci - patří mezi ty nejrychlejší s odpovědí do 15 minut, nevyžadují zaměstnanecký poměr ani poplatek za předčasné splacení. Podobné / zaměnitelné pak najdete pomocí menu ve skupinách "hned", "bez doložení příjmu a poplatků" a téměř samozřejmostí je její přítomnost ve výběru "bez ručitele". Jestliže si potřebujete půjčit větší částku, mrkněte na zajímavou dlouhodobou půjčku na splátky.

pujcka zdarma

DRUHPARAMETRY
Minimální částka500 Kč
Maximální částka20000 Kč je horní hranice
Splatnost1 - 35 dní - o 5 dnů déle než konkurence
Bankovní účtyČeská spořitelna, ČSOB, Komerční banka, Moneta Money Bank, Raiffeisenbank BANK, Uni Credit/td>
Poukázánína účet bezprostředně po odsouhlasení online žádosti
Rychlost vyřízenítypicky do 15 minut
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký poměr NENÍ PODMÍNKOU
Minimální příjemANO, alespoň 9000 Kč podle výpisu z běžného účtu (mateřská, dávky, brigáda apod.)
Kontrola záznamů v registrechNE, poskytovatel NEKONTROLUJE REGISTRY dlužníků
1. zdarmaaž 20000 Kč - jedna z nejvyšších na našem trhu
Nutná registraceregistrace je PODMÍNKOU NUTNOU
Potřebné dokumentydva doklady totožnosti: občanský průkaz a výpis z bankovního účtu za 3 měsíce
Ručitel / ručeníNE, přivést spoluručitele můžete,ale nemusíte
Účelbezúčelová, o využití ROZHODUJE výhradně úspěšný ŽADATEL
Komplet online?vše lze zařídit kompletně a pohodlně z počítače, tabletu nebo mobilního telefonu
Předčasné splacení zdarmafirma NEÚČTUJE sankční poplatky za předčasnou úhradu
Poplatek za poskytnutíNE, NEÚČTUJE POPLATEK za schválení úvěru
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetvlastnictví bank. účtu JE PODMÍNKOU, výplata hotovosti na ruku opravdu NEPŮJDE
PODOBNÁdlouhodobá půjčka na splátky Credit Limit
ŽÁDOSTONLINE ŽÁDOST

Zdroj (* webo poskytovatele Viva Credit), červenec 2020

Jednou z nevýhod půjčky je, že převod peněžní sumy probíhá výhradně v pracovních dnech a v pracovních hodinách běžných v celé České republice. Poskytovatel vyřizuje i žádosti, které byly doručeny mimo obvyklou pracovní dobu a to následující pracovní den po jejim doručení.

Předčasné splacení je u tohoto poskytovatele výhodné. Účtovaná úroková sazba (1,25% za každý den = tj. 37,5% za měsíc jsou o trochu lepší / podobné těm u známější Kama..) totiž účtuje jen po dnech, kdy měl zákazník peníze skutečně zapůjčené. Proto poskytovatel doporučuje splatit dlužnou částku co nejrychleji to jen jde a tím na úrocích nějakou tu korunu / desetikorunu uspořit. Jinými slovy řečeno: "Rozhodnete-li se zaplatit před stanoveným smluvním termínem, platíte pouze úroky do dne předčasného splacení." Předčasnou úhradou klientovi nevznikají žádné další náklady ani poplatky a navíc šetří své vlastní peníze!

Půjčka po splatnosti a zpoždění se splácením celé nebo jen části dlužné částky - pokud jste se opozdili / v prodlení a nebo víte, že nedokážete zaplatit půjčku včas, určitě kontaktujte tým zákaznické podpory společnosti. Ve spolupráci se zaměstnanci podpory můžete domluvit řešení, ať již půjde o prodlužování splatnosti (za úhradu) nebo úhradu pouze části dluhu a odklad zbytku na pozdější termín. V případě opoždění pak poskytovatel avizuje následující povinnosti zákazníka (citace):

  • Za každý další den po termínu splatnosti zaplatíte 0,00%
  • Poplatek za SMS upomínku Vás stojí 70 Kč
  • Poplatek za upomínku e-mailem Vás bude stát 70 Kč
  • Poplatek za telefonickou upomínku Vás bude stát 250 Kč
  • Smlouva může být zesplatněna a předána k právnímu vymáhání

Prodlouženi půjčky - v případě, že Vaše prodlení a finanční problémy trvají i nadále, můžete si jako registrovaný klient zažádat o prodlouženi půjčky. O něj je třeba žádat nejlépe / nejpozději několik, ale minimálně jeden den před splatností. Prodloužit Vaši půjčku automaticky, bohužel, neumíme s tím, že může být schválena teprve po úplném zaplacení smluvních i sankčních poplatků za původní, dosud nesplacenou půjčku. V takovém případě je poplatek za prolongaci shodný s poplatkem za původní půjčku a je přepočten podle počtu dní navíc, o které žádáte. Vše můžete vyřídit pohodlně online z Vašeho počítače nebo mobilního telefonu pomocí přihlášení na Váš účet, kde ve svém profilu vyberete položku "Prodloužit" a odkliknete ji.