Půjčka ihned

Půjčka ihned do 20000 Kč, první zdarma

Shrnutí: 500 - 20000 Kč až na 35 dnů, první zdarma, schválení online žádosti do 30 minut, bez zam. poměru

ONLINE ŽÁDOST + KALKULAČKA

Půjčka ihned první zdarma

Viva Credit® nabízí rychlou půjčku. Vyplnění online žádosti zabere pouze 7 minut, po jejím odeslání proběhne rychlé schválení a ihned obdržíte až 20000 Kč a to vše bez záruky, ručitelů a dokladů o příjmu od zaměstnavatele. Pokud jste novým zákazníkem, získáváte 0% úročení na první půjčku. Kolik si jako nový zákazník půjčíte, tolik i splatíte bez jedné jediné koruny zaplacené navíc.

Víme, že když potřebujete peníze, potřebujete je okamžitě. Každá minuta se počítá, proto VivaCredit vytvořil tento rychlý druh úvěru. Nejpozději do dvou hodin od schválení Vaší půjčky budete mít svoje peníze na Vašem bankovním účtě.

vivacredit

První zdarma

Půjčka ihned navíc první úplně zdarma až do výše 20000 Kč (maximálně) může být dispozici POUZE úplně novým zákazníkům (to jest nikdy u společnosti si nikdy před tím nepůjčili) s tím, že proces posouzení a schvalování úplně a správně vyplněné žádosti nebude trvat déle než patnáct minut. Převod na bankovní účet úspěšného žadatele díky mnoha bankovním účtům zabere méně než několik desítek minut v případě, že žadatel má svůj bankovní účet ve stejné bance jako tento poskytovatel. Pro maximální pravděpodobnost rychlého převodu peněz i budoucích splátek poskytovatel pořídil účty v České spořitelně, ČSOB, Komerční bance, FIO bance, Moneta Money Bank, Raifeissen Bank a konečně i v UniCredit bance. Je to sice nepravděpodobné, ale pokud i přesto máte účet v jiné bance, pak proběhne trochu pomaleji, typicky během jednoho nebo dvou dnů (pracovních). Pokud Vám právě případný pomalejší převod dělá starosti, poohlédněte se mezi dalšími 13 možnostmi, které jsou, stejně jako tato, poprvé zcela bez úroků a bez poplatků za schválení a poskytnutí a přestou mohou být rychlé díky tomu, že účet mají stejné bance jako vy. V budoucnosti (prý již v roce 2020) se můžeme těšit, že rychlý jednodenní mezibankovní převod mezi dvěma různými bankami bude standardem a nezabere více jak právě jeden den a to včetně víkendových dnů.

Podobná konkurence

Vlastnosti této nabídky předurčují i její konkurenci - patří mezi rychlé s odpovědí do 15 minut, nevyžadují zaměstnanecký poměr ani poplatek za předčasné splacení. Podobné / zaměnitelné pak najdete pomocí menu ve skupinách "ihned", "bez doložení příjmu", "bez poplatku" a téměř samozřejmostí je její přítomnost ve výběru "bez ručitele". Pokud si potřebujete půjčit větší částku, mrkněte na zajímavou dlouhodobou půjčku na splátky.

zdarma

DRUHPARAMETRY
Minimální částka500 Kč
Maximální částka20000 Kč je horní hranice
Splatnost1 - 35 dní - o 5 dnů více než konkurence
Bankovní účtyČeská spořitelna, ČSOB, Komerční banka, Moneta Money Bank, Raiffeisenbank BANK, Uni Credit/td>
Poukázánína účet ihned po schválení online žádosti
Rychlost vyřízenítypicky do 15 minut
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký poměr NENÍ PODMÍNKOU
Minimální příjemANO, alespoň 9000 Kč podle bankovního výpisu (mateřská, dávky, brigáda apod.)
Doložení příjmuNE, NETRVÁ na dokladu od zaměstnavatele
Bez registruNE, poskytovatel NEKONTROLUJE REGISTRY dlužníků
První zdarmaANO, až 20000 Kč - jedna z nejvyšších na českém trhu
Nutná registraceANO, bez registrace NELZE ŽÁDAT
Potřebné dokumentydva doklady totožnosti: občanský průkaz a výpis z bankovního účtu za 3 měsíce
Ručitel / ručeníNE, NENÍ TŘEBA přivést spoluručitele
Účelbezúčelová, o využití peněz ROZHODUJE úspěšný ŽADATEL
Komplet online?ANO, vše lze zařídit kompletně a pohodlně z počítače nebo mobilu
Předčasné splacení zdarmaANO, NEÚČTUJE sankční poplatky za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíNE, NEÚČTUJE POPLATEK za schválení úvěru
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU, bez něj to opravdu NEPŮJDE
PODOBNÁdlouhodobá půjčka na splátky Credit Limit
ŽÁDOSTONLINE ŽÁDOST

Zdroj (* webo poskytovatele Viva Credit), květen 2020

Jednou z nevýhod půjčky je, že převod peněz probíhá výhradně v pracovních dnech a v pracovních hodinách běžných v celé České republice. Poskytovatel vyřizuje i žádosti, které byly doručeny mimo obvyklou pracovní dobu a to následující pracovní den po jejim doručení.

Předčasné splacení je u tohoto poskytovatele výhodné. Účtované úroky (1,25% za každý den = tj. 37,5% za měsíc jsou o trochu lepší / podobné jako u slavnější Kama..) totiž účtuje jen po dnech, kdy měl zákazník peníze skutečně zapůjčené. Proto poskytovatel doporučuje splatit dlužnou částku co nejrychleji to jen jde a tím na úrocích nějakou tu korunu / desetikorunu uspořit. Jinými slovy řečeno: "Pokud se rozhodnete zaplatit předčasně, platíte pouze úroky do dne předčasného splacení." Předčasnou úhradou klientovi nevznikají žádné další náklady ani poplatky a navíc šetří své vlastní peníze!

Půjčka po splatnosti a zpoždění se splácení celé nebo jen části dlužné částky - pokud jste se opozdili / v prodlení a nebo víte, že nedokážete zaplatit půjčku včas, určitě kontaktujte tým zákaznické podpory společnosti. Ve spolupráci se zaměstnanci podpory můžete domluvit řešení, ať již půjde o prodloužení splatnosti (za úhradu) nebo úhradu pouze části dluhu a odklad zbytku na pozdější termín. V případě prodlení pak poskytovatel avizuje následující povinnosti zákazníka (citace):

  • Za každý další den po termínu splatnosti zaplatíte 0,00%
  • Poplatek za SMS upomínku Vás bude stát 70 Kč
  • Poplatek za upomínku e-mailem Vás bude stát 70 Kč
  • Poplatek za telefonickou upomínku Vás bude stát 250 Kč
  • Smlouva může být zesplatněna a předána k právnímu vymáhání

Prodlouženi půjčky - v případě, že Vaše prodlení a finanční problémy trvají i nadále, můžete si jako registrovaný klient zažádat o prodlouženi půjčky. O prodloužení je třeba žádat nejlépe / nejpozději den před splatností. Prodloužení Vaší půjčky, bohužel, neproběhne automaticky s tím, že může být schválena teprve po úplném zaplacení poplatku za původní, dosud nesplacenou půjčku. V takovém případě je poplatek za prodloužení shodný s poplatkem za původní půjčku a je přepočten podle počtu dní prodloužení, o které žádáte. Vše můžete vyřídit pohodlně online z Vašeho počítače nebo mobilního telefonu pomocí přihlášení na Váš účet, kde ve svém profilu vyberete položku "Prodloužit" a odkliknete ji.