První půjčka zdarma

První půjčka zdarma

Vše
do 8 000 Kč
do 30 000 Kč

PRVNÍ PŮJČKA ZDARMA od nebankovních společností NOVÝM zákazníkům. Kamali, Zaplo a ViaSMS navíc patří k nejrychlejším půjčkám na trhu s převodem téměř "ihned na účet". Vistacredit jako jediná společnost nabízí bez poplatku a úroku i všechny opakované do maximální částky 3 000 Kč. Všechny uvedené spotřebitelské úvěry najdete i ve výběru tzv. "půjček ihned".

Pro klíčové slovo platí, že bez úroků a poplatků je pro nové klienty jen a pouze v případě, že je splacena včas. Pokud bude překročena doba splatnosti, budou jak poplatky, tak i úroky naúčtovány v plné výši. Přehled spotřebitelských půjček a jejich poskytovatelů podle bank a bankovních účtů najdete v přehledu podle bankovních účtů, ale i u každé jednotlivé nabídky.Pravděpodobnost schválení online žádosti o první půjčku zdarma

Pro každou půjčku, resp. žádost o ni, platí, že čím nižší je částka, o kterou zákazník žádá, tím vyšší je pravděpodobnost, že žádost bude schválena. Pro částky do 5 000 Kč jsou zákonem požadované podmínky pro schválení žádosti o půjčku výrazně příznivější než u částek nad 5 000 Kč, kde zákon explicitně přenáší plnou zodpovědnost za prověření schopnosti dlužníka splácet plně na poskytovatele. Zažádejte o co nejnižší částku, zvýšíte tak pravděpodobnost schválení žádosti.

První půjčka zdarma - 12 rychlých online nabídek

Z nedávných 6 se počet podobných online nabídek rozrostl až na 13. Celkový počet je ve skutečnosti daleko vyšší - peníze si můžete půjčit bezúročně i v bance. Nebankovní společnosti, které nabízejí novým zákazníkům právě a jen tu první půjčku bez úroku a bez poplatku za vyřízení, tj. s nulovým RPSN = 0%, mají konkurenci v bankovních kontokorentních účtech, které si při splacení do stanoveného data také neúčtují ani úroky ani poplatky. Kontokorentní bankovní účty mají tu výhodu, že většinou nabízejí delší lhůtu splatnosti a proto často vyjdou výhodněji než "první půjčka zdarma". Zatímco spotřebitelské půjčky nabízejí splatnost nejčastěji 14, zřídka až 30 dnů, kontokorentní bankovní účet nabídne na splacení zapůjčené částky delší dobu - 30 až 40 dnů. Navíc, jednou uzavřená smlouva umožňuje půjčovat si opakovaně, třeba 12x ročně za předpokladu, že zákazník vždy splatí včas v předem určené lhůtě.

Nový přírůstek do rodinny těch nejlevnějších

Sice jen 3 000 Kč, ale je tu další přírůstek do rodiny těch, které novému zákazníkovi nenaúčtují jedinou korunu úroků nebo poplatků. Jsou 3 tisíce korun málo? Možná ano, ale jsou zadarmo a na 10 až 27 dnů. Navíc, včas splacenou půjčku následuje pozitivní záznam v registru dlužníků a další možnosti, tentokrát už s platnými slevami pro vracející se zákazníky. A když na to dojde, proč si nepůjčit jinde, kde čeká dalších 13 nabídek pro nově příchozí. Hodně štěstí při výběru a rozum do hrsti - levnější než zadarmo najdete jen velmi těžko