První půjčka zdarma

První půjčka zdarma

Vše
do 8 000 Kč
do 30 000 Kč

PRVNÍ PŮJČKA ZDARMA od nebankovních společností NOVÝM zákazníkům. Kamali, Zaplo a ViaSMS navíc patří k nejrychlejším půjčkám na trhu s převodem téměř "ihned na účet". Vistacredit jako jediná společnost nabízí bez poplatku a úroku i všechny opakované půjčky do maximální částky 3 000 Kč. Všechny uvedené spotřebitelské úvěry najdete i ve výběru tzv. "půjček ihned".

Pro klíčové slovo platí, že bez úroků a poplatků je pro nové klienty jen a pouze v případě, že je splacena včas. Pokud bude překročena doba splatnosti, budou jak poplatky, tak i úroky naúčtovány v plné výši. Přehled spotřebitelských půjček a jejich poskytovatelů podle bank a bankovních účtů najdete v přehledu podle bankovních účtů, ale i u každé jednotlivé nabídky.Pravděpodobnost schválení žádosti o půjčku zdarma

Pro každou půjčku, resp. žádost o ni, platí, že čím nižší je částka, o kterou zákazník žádá, tím vyšší je pravděpodobnost, že žádost bude schválena. Pro částky do 5 000 Kč jsou zákonem požadované podmínky pro schválení žádosti o půjčku výrazně příznivější než u částek vyšších, kde zákon přenáší zodpovědnost za odpovídající prověření schopnosti dlužníka splácet plně na poskytovatele.

Podobné půjčky zdarma a Konkurenční nabídky

První půjčka zdarma, resp. nebankovní půjčky, které nabízejí novým zákazníkům první půjčku bez úroku a bez poplatku za vyřízení půjčky, mají konkurenci v bankovních kontokorentních účtech, které si při splacení do stanoveného data také neúčtují úroky ani poplatky. Kontokorenty mají výhodu v tom, že většinou nabízejí delší lhůtu splatnosti a často vyjdou výhodněji než "první půjčka zdarma". Zatímco spotřebitelské půjčky nabízejí splatnost 14 až 30 dnů, kontokorent většinou, nabízí delší dobu na splacení zapůjčené částky - 30 až 40 dnů.

CZIN.eu