První půjčka zdarma

První půjčka zdarma

Vše
do 8 000 Kč
do 30 000 Kč

PRVNÍ PŮJČKA ZDARMA od nebankovních společností NOVÝM zákazníkům. Tři z uvedených nabídek patří k těm nejrychlejším půjčkám na trhu s převodem téměř "ihned na účet". Vistacredit jako jediná společnost nabízí bez poplatku a úroku i všechny opakované do maximální částky 3 000 Kč. Všechny uvedené spotřebitelské úvěry najdete i ve výběru tzv. "půjček ihned".

Pro klíčové slovo platí, že bez úroků a poplatků je pro nové klienty JEN A POUZE v případě, že je SPLACENA VČAS. Pokud bude překročena doba splatnosti, budou jak poplatky, tak úroky naúčtovány v plné výši. Přehled spotřebitelských půjček a jejich poskytovatelů podle bank a bankovních účtů najdete nejen v přehledu všech nabídek seřazených podle bankovních účtů, ale i u každé jednotlivé nabídky v tabulce podrobných vlastností.Pravděpodobnost schválení online žádosti o první půjčku zdarma

Pro každou půjčku, resp. žádost o ni, platí, že čím nižší je částka, o kterou zákazník žádá, tím vyšší je pravděpodobnost, že žádost bude schválena. Pro částky do 5 000 Kč jsou zákonem požadované podmínky pro schválení online žádosti o půjčku výrazně příznivější než u částek nad 5 000 Kč, kde Zákon o spotřebitelském úvěru explicitně přenáší plnou zodpovědnost za prověření schopnosti dlužníka splácet na poskytovatele. Žádejte o co nejnižší částku, zvýšíte tak pravděpodobnost schválení žádosti.

První půjčka zdarma ve 13 rychlých online nabídkách

Z nedávných 6 se počet podobných online nabídek rozrostl až na 13. Celkový počet je ve skutečnosti daleko vyšší - peníze si můžete půjčit bezúročně i v bance. Nebankovní společnosti, které nabízejí novým zákazníkům právě a jen tu první půjčku bez úroku a bez poplatku za vyřízení, tj. s nulovým RPSN = 0%, mají konkurenci v bankovních kontokorentních účtech, které si při splacení do stanoveného data také neúčtují ani úroky ani poplatky. Kontokorentní bankovní účty mají tu výhodu, že většinou nabízejí delší lhůtu splatnosti a proto někdy vyjdou výhodněji než "první půjčka zdarma". Zatímco spotřebitelské půjčky nabízejí splatnost nejčastěji 14, zřídka až 30 dnů, kontokorentní bankovní účet nabídne na splacení zapůjčené částky delší dobu - 30 až 40 dnů. Navíc, jednou uzavřená smlouva o kontokorentním účtu umožňuje půjčovat si opakovaně, například i 12x ročně za předpokladu, že zákazník vždy splatí včas v lhůtě předem stanovené smlouvou.

Nový přírůstek do rodiny těch nejlevnějších

Sice "jen" 3 000 Kč, ale je tu další přírůstek do rodiny těch, které novému zákazníkovi nenaúčtují jedinou korunu úroků nebo poplatků. Jsou tři tisíce korun málo? Možná ano, ale jsou zadarmo a na 10 až 27 dnů. Navíc, včas splacenou půjčku následuje pozitivní záznam v registru dlužníků a další možnosti, tentokrát už s platnými slevami pro vracející se zákazníky. A když na to dojde, proč si nepůjčit jinde, kde čeká dalších 12 bezúročných nabídek pro nově příchozí. Hodně štěstí při výběru a rozum do hrsti - levnější než zadarmo najdete jen velmi těžko