Půjčky se zástavou / proti zástavě

PŮJČKY SE ZÁSTAVOU NEMOVITOSTI

Vše
Do 3 000 000 Kč
Do 50 000 0000 Kč

Půjčky se zástavou nemovitosti do 50 mil Kč

Proti zástavě jakéhokoliv movitého a nemovitého majetku lze získat půjčku, u které si poskytovatelé nekladou podmínku nahlédnutí do a kontroly registrů a nevyžadují doklad o příjmu ze zaměstnaneckého poměru. Movitý majetek - cennosti, šperky, starožitnosti, automobil, cenné papíry, ale především nemovitosti jsou dostatečným zajištěním pro žádost tak, aby nebankovní půjčka s obnosem vyšším než 5 000 Kč mohla být díky zástavě poskytnuta fyzickým osobám i právním subjektům bez doloženého příjmu, příp. osobám / subjektům se záznamem v registru a přesto byla naplněna ustanovení zákona o spotřebitelském úvěru

Zástava cennosti nebo nemovitosti

Zástava je dostatečnou zárukou pro poskytnutí úvěru za zajímavých podmínek. Nebankovní společnosti nabízejí různě vysoké částky v hodnotě odvíjející se od aktuálního odhadu tržní ceny nemovitosti / zástavy.

Odhad tržní ceny nemovitosti a zástavy

Službu odhadu ceny nemovitosti můžete získat v rámci procesu přípravy nabídky v některých případech / lokalitách zdarma. Pokud je úvěr poskytován proti zástavě movité / nemovité věci, počítejte s dobou potřebnou pro odhad tržní ceny. Odhad ceny nemovitosti by ve většině případů neměl trvat déle než jeden, maximálně dva týdny. Podrobné podmínky financování, převod hotovosti na bankovní účet lze dojednat přímo na místě na základě odhadu a dohody s obchodním zástupcem společnosti.