Půjčky se zástavou / proti zástavě

PŮJČKY SE ZÁSTAVOU NEMOVITOSTI

Půjčky se zástavou nemovitosti do 50 mil Kč

Proti zástavě jakéhokoliv movitého a nemovitého majetku lze získat půjčku, u které si poskytovatelé nekladou podmínku nahlédnutí do a kontroly registrů a nevyžadují doklad o příjmu ze zaměstnaneckého poměru. Movitý majetek - cennosti, šperky, starožitnosti, automobil, cenné papíry, ale především nemovitosti jsou dostatečným zajištěním pro žádost tak, aby nebankovní půjčka s obnosem vyšším než 5000 Kč mohla být díky zástavě poskytnuta fyzickým osobám i právním subjektům bez doloženého příjmu, příp. osobám / subjektům se záznamem v registru a přesto byla naplněna ustanovení zákona o spotřebitelském úvěru v souvislosti s povinností poskytovatele prověřovat schopnost dlužníka splácet úvěr

Zástava cennosti nebo nemovitosti

Zástava, především nemovitého majetku, je dostatečnou zárukou pro poskytnutí úvěru za zajímavých podmínek. Nebankovní společnosti nabízejí různě vysoké částky v hodnotě odvíjející se od aktuálního odhadu tržní ceny nemovitosti / zástavy.

Odhad tržní ceny nemovitostí a zástavy

Službu odhadu aktuální tržní ceny můžete získat v rámci procesu přípravy nabídky úvěru se zajištěním v některých případech / lokalitách zdarma. Pokud je úvěr poskytován proti zástavě movité / nemovité věci, počítejte s dobou potřebnou pro odhad platné a reálné tržní ceny. Odhad cen nemovitostí by ve většině případů neměl trvat déle než jeden, maximálně dva týdny. Podrobné podmínky financování, převod hotovosti na bankovní účet lze dojednat přímo na místě na základě odhadu a dohody s obchodním zástupcem společnosti.

Bude odhad reálný? V žádném případě nedosáhne úrovně maximální ceny, kterou byste byli schopni získat od potenciálního kupce, který sám vyjádřil zájem o Váš nemovitý majetek. Společnosti odhadují majetek i v souvislosti s dobou, respektive rychlostí, s jakou by v případě nesplácení a porušení smluvních podmínek byly schopny prodat. V takovém případě platí, že čím nižší je požadovaná cena, respektive odhad hodnoty, tím rychlejší a bezproblémovější bude i prodej. Znamená to, že zájemce o úvěr prodělá? Ne nutně, jen je nepravděpodobné, že získá nejlepší možnou cenu, která v dané chvíli a za daných podmínek na trhu přichází v úvahu.