Půjčka se zástavou nemovitosti

Půjčka do 50 milionů Kč se zástavou

Shrnutí vlastností: maximálně 50 mil Kč | 90% odhadu ceny zástavy, dlouhodobá, rychlá, na splátky, nutný aktuální odhad

ONLINE ŽÁDOST + KALKULAČKA

Nebankovní půjčky využívající zástavu do 50 000 000 Kč

půjčka se zástavou nemovitosti

Půjčka od ACEMA Credit Czech, a.s. nabízí fyzickým osobám až 10000000 Kč, podnikatelům v závislosti na odhadu ceny nemovitostí až 50000000 Kč. Půjčku lze poměrně rychle sjednat na dobu 1-65 let s možností odkladu splátek, předčasného splacení a dalších podmínek odpovídajících možnostem a potřebám potenciálního zákazníka.

Vítěz testu půjček

Výše zapůjčené částky může dosáhnout až 90% odhadu hodnoty zastavených nemovitostí. Následná příprava smlouvy o půjčce zabere zhruba (typicky) týden. Prověření dat a na ně navazující odhad domů, parcel a pozemků určených do zástavy provádí zaměstnanci firmy ve vybraných lokalitách bezplatně - většinou jde o velká města, kde jsou cenové mapy známé z pravidelně aktualizovaných a zveřejňovaných cenových údajů / map. Jedná se nejen o Prahu, Brno, Plzeň a několik dalších. Podmínkou ovšem je, že požadovaná částka je menší (citelně) než odhadní cena nabídnutých a poskytnutých zástav.

Půjčka na (budoucí) pronájem

Rychlé úvěry s poskytnutou zástavou / nebankovní půjčky oproti / proti zástavě nejsou jedinou finanční službou a nabídkou od této akciové společnosti se zahraniční účastí. Firma poskytuje dlouhou řadu produktů, jako je tak zvaná hypotéka na pronájem (bytu, rodinného domu), vyhledávaná je konsolidace stávajících dluhů se snížením splátek a úroků, v neposlední řadě tak zvaná americká hypotéka, půjčka pro podnikatele a OSVČ, online si prohlédněte podrobný popis pro případnou půjčku, kterou lze případně (v případě, že její výsledné úrokové parametry dopadnou ve srovnání lépe a výhodněji než ty dosavadní) využít na řešení, vyplacení, odvrácení nebo zastavení probíhajících exekučních řízení. Všechy nabídky včetně jejich podrobnějšího popisu a odpovídající potřebám a možnostem zákazníka najdete na firemních webových stránkách obsahujícím průvodce službami. Bonusem pak je, že všechny půjčky nad určitou částku jsou v případě uzavření smlouvy o úvěru doprovázeny nabídkou bezplatného finančního poradenství a to včetně případné konsolidace mnoha drobnějších dluhů u jiných poskytovatelů.

Půjčky proti zástavě

Vítěz testu / srovnání nebankovních spotřebitelských půjček

Výše uvedená akciová společnost patří k nejvýznamnějším poskytovatelům zajištěných bezúčelových úvěrů na finančním trhu v republice. V českém tržním prostředí působí od roku 2002. V roce 2012 posílila pozici vstupem zahraničního partnera a vytvořila zcela nové a dostupnější produkty a služby založené právě na bázi zajištěného spotřebitelského úvěru jako jsou hypotéky na pronájem, alternativa k poměrně známé a populární americké hypotéce založené na předpokladu růstu cen nemovitostí a současně poklesu celkové dlužné částky po několika letech pravidelného splácení / umořování úvěru. Spolu s několika nepříliš typickými nebankovními spotřebitelskými půjčkami od Cofidis patří mezi primární a nejzajímavější volby při zvažování žádosti o rychlou zajištěnou půjčku.

DRUHPARAMETRY
Žádostžádost o informace emailem
Minimální částka100 000 Kč (podnikatelé až 50 mil.)
Maximální částka10 000 000 Kč (podnikatelé až 50 mil.)
Splatnost1 - 65 let
Poukázánína bankovní účet, při podpisu možná záloha v hotovosti maximálně 30000 Kč
Rychlostcca 1 týden v závislosti na době vyhotovení odhadu
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký poměr NENÍ PODMÍNKOU
Minimální příjembohužel, MUSÍ být uveden, ale NEPROVĚŘUJE
Dokládání příjmůsporadicky, NEVYŽADUJE kontrolu dokladu o výdělku
Bez registruANO, poskytovatel NEKONTROLUJE REGISTRY dlužníků
První zdarmaNE, bohužel, poprvé NENÍ MOŽNÉ půjčit si bezúročně s nulovými poplatky
RPSN7,72 - 40,10%
Potřebné dokumentydva osobní doklady, nabývací titul k nemovitostem – kupní, darovací smlouva apod.
Účelbezúčelová, o použití peněz ROZHODUJE úspěšný ŽADATEL
Komplet online?ne, díky potřebě odhadu NELZE VŠE VYŘÍDIT hned z počítače
Předčasné splaceníbez sankcí pouze v době (ke smluvnímu datu) fixace
Poplatek za uděleníposkytovatel si ÚČTUJE POPLATEK / ODMĚNU za zpracování a schválení
Výhodycelková výše půjčky, bez kontroly registrů diky zajištění nemovitostí
ObčanstvíNE, nepodmíněno občanstvím České republiky
Věková hranice/rozsah18 - 65 let
Bank. účetANO, vlastnictví účtu v bance JE PODMÍNKOU pro odsouhlasení i měsíční splátky
OCENĚNÍVÍTĚZ TESTU spotř. ÚVĚRU poskytovaných NEBANKOVNÍMI SPOLEČNOSTMI
ŽÁDOSTVYPLNIT ŽÁDOST

Výše uvedená půjčka a reprezentativní příklad (* webové stránky poskytovatele): "Výše úvěru 500 000 Kč, úroková sazba 13 % p.a., počet splátek 120, 119 x výše měsíční splátky 7 820 Kč + poslední splátka 7 709,09 Kč. Celkově splatná částka spotřebitelem 981 289,99 Kč. RPSN činí 17,8808 % a výpočet je založen na předpokladu, že úvěr je čerpán okamžitě jednorázově. Dále jsou s úvěrem spojeny jednorázové náklady: Náklad ve výši 3 000 Kč za zápis do katastru nemovitostí, poplatek závazková provize 8 % z výše úvěru tzn. 40 000 Kč (tyto poplatky neplatíte předem, jsou strženy až v okamžiku čerpání úvěru). Výsledná částka, vyplacená klientovi po odečtení poplatků činí 457 000 Kč."

Zdroj (*): web společnosti, duben 2021

Úspěšný účastník nezávislého testu občanských / podnikatelských úvěrů z roku 2017 se zajímavým portfoliem nepříliš často se vyskytujících finančních služeb s oceněnou transparentností smluvních podmínek i zákaznickou podporou. Bohužel, jedna z mála, transparentních nabídek s vysokou hranicí úvěru jištěného bytem, domem, pozemkem - zkrátka nemovitostí.