PŮJČKY BEZ REGISTRU

PŮJČKA BEZ REGISTRŮ

Vše
Do 5 000 Kč
Do 15 000 Kč
Do 25 000 Kč
Až 3 000 000 Kč

11 nebankovních půjček, které nenahlíží do registrů a nekontrolují záznamy dlužníků


Jako půjčku bez registru označujeme půjčky od takových nebankovních společností, které při posuzování žádosti nekontrolují / nenahlížejí do registru, resp. registrů dlužníků. Novela zákona o spotřebitelském úvěru zpřísnila podmínky pro poskytování všech spotřebitelských úvěrů především ve smyslu prověřování bonity zákazníka, resp. jeho schopnosti úvěr splácet.

Podmínka kontroly schopnosti splácet, tj. i kontrola registrů, se promítla do nákladů i do maximální částky nabízených půjček. Společnosti, které registry nekontrolují, pak dávají nabídky s nižší minimální a maximální částkou tak, aby naplnily podmínku zákona. Předpokládá se, že čím nižší je částka vyplacená žadateli, tím vyšší je schopnost zákazníka řádně a pravidelně splácet. Vyšší částky pak nabízejí společnosti, které požadují určitou formu zajištění - ručitele, nemovitost apod.

Neuspěchejte výběr, vyžádejte si více nezávazných nabídek a porovnejte je. Lepšího výsledku dosáhnete, pokud s konkurenčními nabídkami v ruce osobně navštívíte pobočku společnosti.

CZIN.eu CZIN.eu