PŮJČKA BEZ REGISTRU

NEBANKOVNÍ PŮJČKA BEZ REGISTRU

Vše
Do 5 000 Kč
Do 15 000 Kč
Do 25 000 Kč
Až 3 000 000 Kč

Nebankovní půjčky BEZ REGISTRU - 11 nabídek půjčky, která nekontrolouje záznamy v registrech dlužníků


Jako nebankovní půjčky bez registru označujeme půjčky od nebankovních společností, které při poskytování půjčky nekontrolují / nenahlížejí do registru, resp. registrů dlužníků. Zákon o spotřebitelském úvěru zpřísňuje podmínky pro poskytování všech půjček především ve smyslu prověřování bonity zákazníka, resp. jeho schopnosti půjčku splácet.

Podmínka kontroly schopnosti splácet, tj. i kontrola registrů, se promítla do nákladů i do maximální částky nabízených půjček. Společnosti, které registry nekontrolují, pak nabízejí půjčky s nižší minimální a maximální částkou tak, aby naplnily podmínku zákona, protože se předpokládá, že čím nižší je částka vyplacená jako půjčka, tím vyšší je schopnost zákazníka pravidelně splácet. Vyšší částky půjčky/úvěru pak nabízejí společnosti, které požadují nějakou formu zajištění půjčky - ručitele, nemovitost apod.

Neuspěchejte výběr, vyžádejte si více orientačních nabídek a porovnávejte. Ještě lepší výsledek dosáhnete, pokud s konkurenčními nabídkami osobně navštívíte pobočku společnosti poskytující půjčku.

CZIN.eu CZIN.eu