Půjčka ihned

Půjčka ihned

Shrnutí vlastností půjčky: první zdarma, do 10 minut, první max. 10000 Kč, opakovaně až 20 tisíc Kč, bez min. příjmu, bez zam. poměru ..

ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU - KALKULAČKA PLÁTEK

Půjčka ihned na účet od 10000 do 20000 Kč

pujcka

Půjčka ihned na účet s převodem na účet do 10 minut - do 31.1. "Japonská" - nabízí na 30 dnů 1000 - 15000 Kč, opakovaně až 20000 Kč. Posouzení a schválení žádosti do 60 vteřin. Poskytnutou půjčku lze až 5x prodloužit za předem stanovený poplatek. Při splacení do 14 dnů je Kamali pro nové zákazníky jako první ZADARMO, tj. bez úroků a poplatků za schválení žádosti.

UPOZORNĚNÍ: Tato nabídka patří mezi ty nejžádanější, ale současně také mezi NEJMÉNĚ SCHVALOVANÉ. Pokud hledáte tzv. první bez úroků a poplatků, rozhlédněte se ve výběru zdarma pomocí menu. Pokud Pokud Vám jde o výši částky, zkuste tuto se zhruba 8x vyšší mírou schvalovanosti

. pujcky ihned

První opravdu rychlá půjčka bez úroku a poplatku, pokud splatíte do 14 dnů - RPSN 0%

Oproti svým nebankovním konkurentům má řadu zajímavých výhod - první je zdarma - bez úroků a bez poplatku, netrvá na doložení příjmu ani na zaměstnaneckém poměru a minimálním příjmu a lze ji vyřídit rychle a kompletně online z počítače. Poskytovatel, resp. podmínky nabídky, připouští předčasné splacení bez poplatku a nabízí v nebankovním oboru zajímavý úrok. Najdete ji hned v několika výběrech s podobnými vlastnostmi: "půjčka ihned", "bez registru", "první zdarma", "bez ručitele" a dalších dostupných z rozbalovacího a proklikového menu. Levnější než "zdarma" dnes najdete jen těžko ..

První půjčka zdarma V PROSINCI ZDARMA NA 30 DNŮ - akce UKONČENA

Poskytovatel ukončil akci "První půjčka do 30 dnů zdarma". Do 31. prosince měl nový zákazník šanci požádat o půjčku bez úroků a poplatků až na 30 dnů. V rámci této akce byla každá schválená online žádost a následně včas splacená částka od nových zákazníků s výsledným RPSN ve výši 0%, tj. zcela bezúročná a navíc bez jakýchkoliv poplatků. Platnost slevové akce byla ukončena 31. prosince 2018. Věříme, že s podobně výhodnými pobídkami se setkáme i v roce 2019 ..

Od prosince 2018 SCHVÁLENÁ ČÁSTKA V HOTOVOSTI na termínálech SAZKY

Od prosince 2018 je možné schválenou půjčku / částku vyzvednout i v hotovosti na terminálech Sazky. Teoreticky je tak možné vyrazit z domu bez peněz, cestou do práce nebo za zábavou vyplnit online žádost a na základě zprávě o výsledku posouzení žádosti vyzvednout peníze na jakémkoliv terminálu Sazky v řetězcích trafik nebo benzínových pump.

Konkurenční půjčky a 13 podobných nabídek poprvé zcela bez úroků a poplatků

pujcka

DRUH PARAMETRY
Minimální částka1 000 Kč
Maximální částka10 tis, OPAKOVANĚ až 20 tisíc Kč
Splatnost30 dní je možno prodloužit na 150 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, ČSOB, KB, Moneta Money Bank, Raiffeisen BANK, UniCredit Bank
Poukázánína bankovní účet ihned po schválení online žádosti
Rychlost vyřízenído: ".. 10 minut nebo ZDARMA .."
Musí být zaměstnanýNE, NEVYŽADUJE zaměstnanecký poměr
Minimální příjemNE, NEPOŽADUJE DOKLAD o minimálním příjmu
Doložení příjmuNE, doklad o min. příjmu NENÍ POTŘEBA
Bez registruNE, poskytovatel KOTROLUJE REGISTR dlužníků
První zdarmaANO, max 10 000 Kč
Nutná registraceANO, bez registrace TO NEPŮJDE
Komplet online?ANO: vše lze vyřídit z mobilu nebo počítače, ".. schválení do 60 vteřin"
Předčasné splaceníANO, poskytovatel NEÚČTUJE poplatek za předč. splacení
Poplatek za poskytnutíANO - 33 Kč za každých půjčených 1 000 Kč (s výjimkou té PRVNÍ)
Výhody / ve výběru::" .. až 50 tis na rok", online, poprvé zdarma
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU
PODOBNÁZaplo / Geco | Půjčka 7
ŽÁDOSTVYPLNIT ONLINE ŽÁDOST

Reprezentativní příklad (* webové stránky poskytovatele): "V závislosti na výši částky na stránkách poskytovatele pomocí kalkulátoru částky, úroků, poplatků a celkových splátek"

Zdroj (* web poskytovatele), říjen 2019

Co o své půjčce říká poskytovatel: ..

  • "Kamali je internetová služba, tzv. "půjčka ihned na účet", která nabízí rychlou spotřebitelskou půjčku před výplatou, ve výši 1000 až 10000 Kč (při opakovaní až 20000 Kč). Splatit ji včetně poplatku za poskytnutí ("pouhých" 33 Kč za každou půjčenou tisícovku) je nutné do 30 dnů nebo je možné splátky až 5x odložit (celkem tedy až 150 dní splatnosti ale s plnými úroky). Nepožaduje ručitele, doložení příjmů a žádné další dokumenty"
  • "PRO NOVÉ KLIENTY: pokud svoji první půjčku splatíte / vrátíte do 14 dní, nepřeplatíte ani korunu navíc"