Půjčka ihned

Půjčka ihned

Shrnutí vlastností: první zdarma, do 10 minut, první maximálně 15000 Kč, opakovaně až 20000 Kč, bez min. příjmu, bez zam. poměru ..

ONLINE ŽÁDOST - KALKULAČKA

Půjčka ihned na účet od 1000 do 20000 Kč

pujcka ihned

Malá, ale superrychlá půjčka s převodem ihned na bankovní účet / na účtu do 10 minut - do 31.1. "Japonská" - nabízí peníze na 30 dnů 1000 až 15000 Kč, při opakování po předchozím včasném splacení až 20000 Kč. Posouzení a schválení žádosti do 60 vteřin od okamžiku jejího odeslání. Poskytnutou půjčku lze až 5x prodloužit za předem stanovený poplatek. Při splacení do 14 dnů je Kamali pro nové zákazníky jako první ZADARMO, to jest bez úroků a poplatků za schválení žádosti.

UPOZORNĚNÍ: Tato nabídka patří mezi ty nejžádanější, ale současně také mezi NEJMÉNĚ SCHVALOVANÉ. Pokud hledáte tak zvanou první bez úroků a poplatků, rozhlédněte se ve výběru s odpovídajícím názvem ZDARMA pomocí horního menu. Pokud Vám jde o výši částky, zkuste tuto se zhruba 8x vyšší mírou schvalovanosti

. pro podnikatele 30000 Kč ihned

První půjčka ihned bez úroku a poplatku, pokud splatíte do 14 dnů - RPSN 0%

Oproti svým nebankovním konkurentům má řadu zajímavých výhod - první je úplně zadarmo - bez úroků a bez poplatku. Netrvá na doložení příjmu ani na zaměstnaneckém poměru a minimálním příjmu z něj a lze ji vyřídit pohodlně, rychle a kompletně online z počítače. Poskytovatel, respektive podmínky jeho nabídky, připouští předčasné splacení bez sankčního poplatku a nabízí v nebankovním oboru zajímavý úrok. Najdete ji hned v několika výběrech s podobnými vlastnostmi: "ihned", "bez registru", "první zdarma", "bez ručitele" a dalších dostupných z rozbalovacího a proklikávacího menu. Levnější než ty "zdarma" dnes najdete na českém trhu jen těžko.

Půjčka ihned od prosince 2018 v hotovosti i na terminálech SAZKY

Od prosince 2018 je možné po schválení žádosti vyzvednout / nechat si vyplatit půjčku / částku vyzvednout I V HOTOVOSTI na kterémkoliv z terminálů Sazky. Teoreticky je tak možné vyrazit z domu bez peněz, cestou do práce nebo za zábavou vyplnit online žádost a o pár minut později na základě zprávy o výsledku posouzení žádosti vyzvednout peníze na jakémkoliv terminálu Sazky v řetězcích trafik nebo benzínových pump. Upřímně řečeno: zajímavé řešení, které už jednodušší asi být nemůže.

Konkurenční půjčky a čtrnáct nabídek poprvé zcela bez úroků a poplatků

pujcka

DRUH PARAMETRY
Minimální částka1000 Kč
Maximální částka15000, OPAKOVANĚ až 20000 Kč
Splatnost30 dní možno ZA POPLATEK prodloužit na 150 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, ČSOB, Komerční banka, Moneta Money Bank, Raiffeisen BANK, UniCredit Bank
Poukázánína bankovní účet OKAMŽITĚ PO SCHVÁLENÍ online žádosti
Rychlost vyřízenído: ".. 10 minut nebo ZDARMA .."
Musí být zaměstnanýNE, NEVYŽADUJE zaměstnanecký poměr
Minimální příjemNE, NEPOŽADUJE DOKLAD o minimálním příjmu
Doložení příjmuNE, doklad o minimálním příjmu NENÍ POTŘEBA
Bez registruNE, poskytovatel KOTROLUJE REGISTRY dlužníků
První zdarmaANO, maximálně 15000 Kč, až na 60 dnů za 495 Kč
Nutná registraceANO, bez registrace TO NEPŮJDE
Komplet online?ANO: vše lze kompletně a pohodlně vyřídit z mobilu nebo počítače, ".. schválení do 60 vteřin"
Předčasné splaceníANO, poskytovatel NEÚČTUJE poplatek za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíANO - 33 Kč za každých půjčených 1000 Kč (s výjimkou té PRVNÍ zdarma)
Výhody / ve výběru::" .. až 50000 Kč na rok", kompletně online
ObčanstvíČR, POUZE pro občany České republiky
Věková hranice / rozsah18+
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU
PODOBNÁrychlá i v hotovosti od Zaplo / Geco | Půjčka7
ŽÁDOSTVYPLNIT ONLINE ŽÁDOST

Reprezentativní příklad (* webové stránky poskytovatele): "V závislosti na výši částky na stránkách poskytovatele pomocí kalkulátoru částky, úroků, poplatků a celkových splátek"

Zdroj (* web poskytovatele), červenec 2020

Půjčka ihned zdarma V PROSINCI ZDARMA NA 30 DNŮ - akce UKONČENA

Poskytovatel ukončil akci "První půjčka do 30 dnů zdarma". Do 31. prosince 2018 měl nový zákazník šanci požádat o půjčku bez úroků a poplatků až na 30 dnů. V rámci této akce byla každá schválená online žádost a následně včas splacená částka od nových zákazníků s výsledným RPSN ve výši 0%, to jest zcela bezúročná a navíc bez jakýchkoliv poplatků. Platnost slevové akce byla ukončena 31. prosince 2018. Snad se s podobně výhodnými pobídkami všichni setkáme i v roce 2020 a nejlépe i daleko častěji ..

Co o své půjčce říká poskytovatel: ..

  • "Kamali je internetová služba, tak zvaná superrychlovka "hned na účet", která nabízí rychlou spotřebitelskou půjčku před výplatou, ve výši 1000 až 10000 Kč (při opakování až 20000 Kč). Splatit ji, včetně poplatku za poskytnutí ("pouhých" 33 Kč za každou půjčenou tisícovku / cca 3,3% měsíčně = cca 40% ročně), je nutné již do 14 dnů, pokud ji chcete jako nový zákazník poprvé úplně zdarma nebo do 30 dnů. Dále je možné splátky až 5x odložit (celkem tedy až 150 dní splatnosti, ale s plnými úroky, které činí 30 Kč za každých zapůjčených 1000 Kč = ekvivalent úroku 39% ročně). Není podmíněna účastí spoluručitele / nepožaduje zajištění ve formě další osoby, doložení pravidelných a minimálních příjmů ze zaměstnaneckého poměru a ani žádné další dokumenty"
  • "PRO NOVÉ KLIENTY: pokud svoji první půjčku splatíte / vrátíte do 14 dní, nepřeplatíte ani korunu navíc" - kolik si půjčíte, tolik i splatíte