Půjčky online

Půjčky online rychle přímo z počítače nebo mobilu

Vše
Do 5 000 Kč
Do 15 000 Kč
Do 25 000 Kč

.. půjčka online, kterou vyřídíte kompletně z počítače, mobilního telefonu nebo tabletu. K žádosti o půjčku je (občas) potřeba přiložit a odeslat foto / kopii osobního dokladu jako je OP nebo řidičský průkaz. Naopak, osobní přítomnost na pobočce NUTNÁ NENÍ.

V některých případech poskytovatel půjčky online požaduje další ověření totožnosti žadatele a jeho bankovního účtu odesláním symbolického poplatku 1 Kč, případně telefonního čísla uvedeného v žádosti telefonátem od poskytovatele.


Půjčky online přímo z počítače nebo mobilu

Označení "půjčky online" označuje takové spotřebitelské úvěry, které nevyžadují osobní přítomnost na pobočce banky nebo nebankovní společnosti. Vyplnění žádosti nezabere více jak 3 - 5 minut, v případech, kdy jsou potřeba kopie dokladů jako OP a/nebo řidičský průkaz stačí použít fotoaparát mobilního telefonu.

Nabídky mají typicky nižší horní limit. Při žádosti o vyšší půjčky některé společnosti vyžadují další doložení totožnosti, např. podpis smlouvy o spotřebitelském úvěru - tj. vyžadují osobní přítomnost na pobočce společnosti.

Pravděpodobnost schválení online žádosti o půjčku

Pro každou z uvedených rychlých půjček platí, že pokud má schválená částka dorazit na bankovní účet v uvedeném termínu, je bezpodmínečně potřeba, aby žadatel o půjčku i její poskytovatel měli účet u stejné banky. Převod peněz DO JINÉ banky může zabrat 1 - 3 dny v závislosti na čase schválení žádosti a zadání převodního příkazu. Informaci o všech bankovních účtech, které poskytovatel může použít k převodu schválené částky naleznete u každé jednotlivé půjčky. Pokud potřebujete peníze opravdu rychle, je dobré vybírat právě podle banky poskytovatele v přehledu nabídek podle banky. Ideálně rychlý, resp. nejrychlejší převod proběhne u majitelů bankovních účtů ve FIO bank, kde poskytovatel zadává tzv. "převod uvnitř banky", který zabere maximálně pár desítek vteřin.