Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu s rychlým převodem na účet

Shrnutí vlastností: 1 až 30000 Kč až na 30 dnů, bez doložení příjmu ale s kontrolou registrů, schválení online žádosti do 15 minut

ONLINE ŽÁDOST + KALKULAČKA

Půjčka bez doložení příjmu

akce s nebankovni pujckou Zaplo

Listopadová akce s půjčkou: "Nově zvýšená hranice pro první půjčku zdarma na 16 000 Kč a zvýšená hranice pro maximální možnou půjčku až 30000 Kč. Pro nové zákazníky první zdarma, to jest zcela bez poplatků a bez úroků: ÚROK = 0 Kč, POPLATKY = 0 Kč, RPSN = 0%.

Půjčka od 1000 Kč až do 30000 Kč při jejím opakování po předchozím včasném a úplném splacení. Novému klientovi, který si u společnosti půjčuje poprvé, nabízí první půjčku zdarma, to jest bez úroků a bez poplatku za vyřízení s tím, že poprvé, to jest u nového klienta, částka může dosáhnout maximálně 16000 Kč. Od žadatele nevyžaduje doložení minimálního pravidelného příjmu ze zaměstnaneckého poměru. Patří k těm nejznámějším nebankovním půjčkám, respektive půjčkám do výplaty s převodem do hodiny na účet a se splatností nejpozději do 30 dnů.

zaplo

První půjčka bez doložení příjmu zdarma ..

První půjčka zcela bez úroku a poplatků za poskytnutí do maximální výše 16000 Kč je k dispozici novým klientům s tím, že proces schvalování nebude trvat déle než 15 minut. V případě schválení následuje okamžitý převod na bankovní účet zákazníka / zájemce. Převod peněz na účet nezabere více než několik desítek minut v případě, že žadatel o půjčku má bankovní účet ve stejné bance jako její poskytovatel. Pro urychlení převodu peněz i následných splátek poskytovatel zřídil účty v České spořitelně, Československé obchodní bance, Komerční bance, Monetě a Raifeissen Bank. Pokud máte účet u jiné banky, zabere převod jeden až dva pracovní dny v případě, že neodesíláte žádost v pátek odpoledne.

pujcky bez registru

Srovnání s konkurencí

Vlastnostmi patří mezi velmi rychlé půjčky s odpovědí do 15 minut od odeslání žádosti. Při horní hranici 30000 Kč pro opakované úvěry je jednou z mála půjček, která nevyžaduje doklad o pravidelném minimálním příjmu ze zaměstnaneckého poměru, vlastní zaměstnanecký poměr ani poplatek za předčasné splacení. Tuto nabídku zajištěného spotřebitelského úvěru najdete i ve výběru bez ručitele.

prvni zdarma
DRUHPARAMETRY
Minimální částka1000 Kč
Maximální částka16000 Kč opakované až 30000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, ČSOB, Komerční banka, Moneta Money Bank, Raiffeisenbank BANK/td>
Poukázánído banky IHNED PO SCHVÁLENÍ online žádosti
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký poměr NENÍ PODMÍNKOU
Minimální příjemNE, NENÍ TŘEBA minimální příjem
Doložení příjmůNE, NENÍ TŘEBA DOKLAD
Bez registruNE, poskytovatel KONTROLUJE REGISTRY dlužníků
První zdarmaANO, až 16000 Kč
Nutná registraceANO, bez registrace NELZE ŽÁDAT
Potřebné dokumentykopie občanského průkazu nebo řidičský průkaz nebo pas
RPSN730% - 12 995.50 %
Ručitel / ručeníNE, NENÍ TŘEBA hledat spoluručitele
Účelbezúčelová, o využití peněz ROZHODUJE úspěšný ŽADATEL
Rychlost vyřízenítypicky do cca 15 minut
Komplet online?ANO, vše lze kompletně a pohodlně zařídit z počítače nebo mobilu
Předčasné splacení zdarmaANO, BEZ POPLATKŮ za předčasné splacení úvěru
Poplatek za poskytnutíANO, poskytovatel si ÚČTUJE POPLATEK za poskytnutí
Výhodybez dokladu o příjmu, bez ručitele, do cca 15 minut, 1. zdarma
ObčanstvíČR, POUZE pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU pro schválení
PODOBNÁCredit Limit od Ferratum | Rychlá Švýcarská
ŽÁDOSTVYPLNIT ŽÁDOST

Reprezentativní příklad (* viz kalkulátor na stránkách poskytovatele): 5000 Kč na dobu splatnosti 30 dní, roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, výše splátky 5 000 Kč. Celková splatná částka je 5000 Kč. Při uzavření smlouvy je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci a ověření majitele účtu.

Příklad opakované (*): 7000 Kč, na dobu splatnosti 30 dní, roční úroková sazba 279,83 %, RPSN 1141,2 %, výše splátky 8610 Kč. Celková splatná částka je 8610 Kč.

Příklady platí POUZE pro produkt BEZ PRODLOUŽENÍ doby splatnosti a při řádném a včasném splácení.

Zdroj (*) ZAPLO, červen 2020

Díky televizní reklamě patří mezi nejznámější nebankovní spotřebitelské úvěry na finančním trhu v České republice. Mezi jeho největší výhody patří rychlost schvalování žádosti, první půjčka zdarma pro nové klienty i relativní vstřícnost, kdy s výjimkou kontroly registru dlužníků Zaplo již nepožaduje další doklady, jako je doklad o zaměstnání, minimálním pravidelném příjmu nebo potřebu shánět dalšího spoluručitele.

Nabídka patří do výběru takových, které v případě schválení žádosti mohou být na účtu do 30 minut i dříve za předpokladu, že jste odeslali správně, úplně a pravdivě vyplněnou žádost a máte své účty ve stejné bance jako poskytovatel. Podobně / stejně rychlé nabídky najdete právě ve výběru, který obsahuje JEN A POUZE takové, které jsou schopné dodržet příslib rychlého převodu schválených peněz do Vaší banky do 30 minut. Například Půjčka7, ViaSMS, CreditKasa a Kamali a několik málo dalších.