Půjčka ihned na účet

Půjčka ihned na účet první zdarma

Shrnutí vlastností: malá do 8000 Kč, rychlá, nebankovní, bez příjmu, bez zaměstnání, první do 3000 Kč bez úroku

ONLINE ŽÁDOST - VÍCE INFORMACÍ

Půjčka ihned na účet do hodiny

Půjčka VistaCredit patří k velmi rychlým spotřebitelským půjčkám určeným především pro podnikatele a OSVČ, kteří potřebují drobnou částku k rychlému překlenutí dočasného finančního nedostatku. Nabídka je jedinečná až exotická především díky možnosti žádat o půjčku ZDARMA i OPAKOVANĚ (to jest nejen poprvé). Jedná se sice pouze o malou částku do 3000 Kč na období cca 35 dnů, za to bez omezení počtu žádostí. Poskytovatel půjček inzeruje schválení první žádosti do 5 minut od dodání požadovaných dokladů pro půjčku a automatické okamžité schválení u opakovaných žádostí o úvěr. Maximální částka, o kterou mohou zákazníci žádat dosahuje maximálně 8 tisíc Kč.

pujcka vistacredit

Vlastnosti a výhody rychlé nebankovní půjčky

Vlastnosti / parametry půjčky Vistacredit ji řadí do výběrů s podobnými vlastnostmi: "online", "bez ručitele" a především "ihned", protože půjčka dorazí do cca 5 minut po schválení zákazníkem odeslané a potvrzené online žádosti za předpokladu, že žadatel používá stejnou banku, v případě VistaCredit u FIO banky. Splatit ji lze kdykoliv předčasně bez sankce, tj bez poplatku za předčasné splacení. O odklad splátky lze požádat opět online za předem stanovený poplatek, za stejných podmínek lze i případně prodloužit splatnost

pujcka poprve zdarma

Srovnání s podobně rychlými půjčkami

V přehledech, respektive proklikávacím menu pod názvem "IHNED" najdete celkem 16 půjček, které dorazí na bankovní účet nejpozději do 30 minut od okamžiku schválení Vámi odeslané online žádosti. Jen několik z nich je stejně jako tato nabídka poprvé zadarmo, to jest s nulovými úroky a zcela bez poplatků. Výhodou konkurence je především vyšší částka, o kterou lze zažádat, nevýhodou naopak podmínka pravidelného příjmu, většinou ze zaměstnaneckého poměru, ale PŘEDEVŠÍM: bez úroků a bez poplatku si můžete půjčit POUZE TU PRVNÍ. Jedna z nejrychlejších a navíc i první zdarma je půjčka s online žádostí o maximálně 8000 Kč a následným potvrzením zájmu přes SMS, další možností je televizní reklamou podporovaná první zdarma od Kamali do maximálně 10000 Kč od HC, jejíž nevýhodou je nízká pravděpodobnost schválení. Další, s vyšší pravděpodobností schválení a nejvyšší částkou, která může být zcela zdarma - 16000 Kč - pak o trochu méně známá Zaplo. Pokud víte, že určitě budou stačit 3000 Kč a že se budou hodit častěji, zůstaňte u této nabídky a vyplňte online žádost. V každém případě SE VYPLATÍ ZKONTROLOVAT všechny nabídky, kde jako nový zákazník poprvé neplatíte žádný úrok a poplatky.

DRUHPARAMETRY
Minimální částka1000 Kč
Maximální částka8000 Kč
Splatnost 7 - 70 dní
Bankovní účtyFIO banka - POZOR, jediná banka! (zato ta nejrychlejší)
Poukázáníbankovním převodem okamžitě po schválení online žádosti
Rychlost vyřízenído 5 minut od dodání požadovaných podkladů
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký poměr NENÍ PODMÍNKOU
Minimální příjemNE, minimální příjem NENÍ PODMÍNKOU
Doložení příjmuNE, poskytovatel NETRVÁ na dokladu o příjmu
Kontroluje registrANO, kontrola registru dlužníků JE PODMÍNKOU
První zdarmaANO, do / max 3000 Kč
Nutná registraceANO, bez registrace to NEPŮJDE
Potřebné dokumentyobčanský průkaz a výpis z bankovního účtu
RPSN 0% pro první do 3 000 Kč, dále dle výše půjčky
Ručitel / ručeníNE, NENÍ TŘEBA shánět spoluručitele
Účelzákazník si vybere z nabízených možností
Komplet online?ANO, vše lze kompletně vyřídit z počítače nebo mobilu
Předčasné splacení zdarmaANO, poskytovatel NEÚČTUJE sankce za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíNE, poskytovatel ÚČTUJE POUZE ÚROKY
Výhodybez ručitele, rychlá, první ZDARMA, možnost odložit splátku
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice18+
Bankovní účetANO, BÚ je PODMÍNKOU
PODOBNÁPůjčka7 | Peníze ihned | na účet do hodiny | první bez poplatku od Zaplo
ŽÁDOSTONLINE ŽÁDOST

Reprezentativní příklad první půjčky 3000 Kč zdarma (* webové stránky poskytovatele): 3000 Kč, RPSN: 0%, ǓROK: 0%, celková splatná částka: 3000 Kč. Další příklady na stránkách poskytovatele pomocí kalkulátoru požadované částky, úroků, poplatků

Zdroj (* web): VistaCredit, duben 2020

Tato nabídka patří mezi ty nejzajímavější na českém finančním nebankovním trhu. Zajímavé proto, že pro nabízené podmínky na trhu vlastně neexistuje žádná konkureční a navzájem zaměnitelná. Pro podobné podmínky je potřeba zabrousit do bankovní oblasti, konkrétně ke kontokorentním účtům nebo debetním kartám, které však vyžadují splnění řady dalších podmínek, které u této rarity nenajdete. Bude zajímavé sledovat, jak se, nejen tato, ale především konkurenční budou v nejbližší budoucnosti vyvíjet. Je docela možné, že se neuchytí a z nabídky v nejbližších měsících úplně zmizí.

Načitají se Vám stránky pomalu? Jedním z důvodů je velký obsah HTML kódu a příliš obrázků pocházejících od grafiků poskytovatelů půjček. Snažíme se je zmenšit, tak aby načítání bylo rychlejší a spotřebovávalo alespoň o trochu méně dat z Vašich datových tarifů. Současně připravujeme nové, daleko menší a rychlejší stránky, které budou Váš tarif v budoucnosti šetřit. Děkujme eza pochopení, za návštěvy a trpělivost. Přejeme hodně štěstí při výběru spolehlivého a férového poskytovatele úvěru.