Půjčka online ihned na účet

Půjčka online ihned na účet do 12 000 Kč

prvni pujcka zdarma

Půjčka online ihned na účet CreditKasa nabízí 500 - 12 tisíc Kč na období až 30 dnů s možností prodloužení. Patří do rodiny tzv. půjček "mikro" a "do výplaty" a vyniká tím, že je především rychlá - schválení žádosti o půjčku nezabere více jak 10 minut. Pokud má zákazník bankovní účet ve stejné bance jako poskytovatel, dorazí půjčka ihned po schválení, resp. během několika málo minut.

Navýšený horní limit půjčky

Nově navýšený horní limit půjčky - 12 000 Kč - je nahrazen rychlostí schválení, která nepřesáhne cca 10 minut. Pokud Vám částka max 12 000 Kč vyhovuje, jste zaměstnancem bez záznamu v registrech, máte účet ve stejné bance, mohou peníze dorazit na účet do 15 - 20 minut, tj. téměř okamžitě.

pujcka ihned

Jedna z nejrychlejších nebankovních online půjček na trhu

Půjčka je mezi těmi nebankovními je hledaná především kvůli rychlosti. Doba potřebná pro vyhodnocení žádosti a případně i odeslání na účet žadatale odpovídá spíše mikropůjčkám, jejichž doménou jsou úvěrové sumy mezi 1 tisíc a 5 tisíc, které poskytovatel snadno obhájí. Zajímavý je i objem hledání slovního spojení s názvem poskytovatele, který často převyšuje televizní reklamou podporovanou Kamali a Zonky. Poskytovatel si, zřejmě, udělal mezi spotřebiteli jméno ..

Podobně rychlé nebankovní půjčky - první zdarma

Jedinou nevýhodou zůstává vlastnost půjčky, která neumožnuje půjčit si poprvé zdarma ...

pujcka zdarma

Půjčka 500 - 12 000 Kč do hodiny

DRUHPARAMETRY
Minimální částka1 000 Kč
Maximální částka12 000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, EQUA bank, FIO banka, KB, UniCredit Bank
Poukázánína bankovní účet
Délka / rychlost vyřízení10 minut
Musí být zaměstnanecano
Minimální příjemano, minimální mzda
Doložení příjmuANO
Bez registruNE
První zdarmaANO
Potřebné dokumentykopie OP
Účelbezúčelová
Komplet online?ano
Předčasné splacení zdarmaANO
Poplatek za poskytnutíANO
VýhodyIHNED, ONLINE
ObčanstvíČR
Věková hranice18+
Bankovní účetano
PODOBNÁ Švýcarská | přes SMS | Credit Limit | Kimbi - až 60 000 Kč bez příjmu
ŽÁDOSTDOČASNĚ POZASTAVENO

Reprezentativní příklad půjčky (*): "Pokud si u společnosti půjčíte 1 000 Kč na 1 den, kdy výše RPSN dosahuje 137 640,8 %, roční úroková sazba je 730,0 % a úrok za jeden den činí 2 % z vypůjčené částky, je kalkulace následující: (1000 + 20Kč (2 %) * 1 den) = 20 Kč. Celková splatná částka ke dni splatnosti úvěru tedy činí 1020 Kč. Klient může získat úvěr a použít jej na neomezenou dobu. Pokud klient uhradí minimální platbu, může být úvěr podle smlouvy o úvěru prodloužen automaticky, a to o stejné období splatnosti, jako bylo sjednáno ve smlouvě o úvěru.

(*) Zdroj: Půjčka CreditKasa

  • srpen 2018
CZIN.eu