Půjčka online ihned na účet

Půjčka online ihned na účet

Shrnutí vlastností: max. 12000 Kč až na 30 dnů, PRVNÍ ZDARMA, zaměstnanecký poměr + doklad o příjmu

POZASTAVENO - ZKUSTE PODOBNÉ

Půjčka online ihned na účet do 12000 Kč

Půjčka online ihned na účet CreditKasa nabízí 500 - 12000 Kč na období až 30 dnů s možností prodloužení. Patří do rodiny tzv. půjček "mikro" a "do výplaty" a vyniká tím, že je především rychlá. Schválení správně a úplně vyplněné žádosti o půjčku typicky nezabere více jak 10 minut. Pokud má zákazník bankovní účet ve stejné bance jako poskytovatel, dorazí půjčka ihned po posouzení žadosti a jejím schválení, resp. během několika málo minut. Pokud ale peníze bude potřeba převádět mezi různými bankami, zabere převod jeden až tři pracovní dny

Půjčka online ihned s navýšeným horním limitem půjčky

Nově navýšený horní limit půjčky - 12000 Kč je navíc doplněn rychlostí schválení, která nepřesáhne cca 10 minut. Pokud Vám částka maximálně 12000 Kč vyhovuje, jste zaměstnancem bez záznamu v registrech dlužníků, máte účet ve stejné bance, mohou peníze dorazit na účet do patnácti až dvaceti minut, to jest téměř okamžitě.

pujcka ihned

Jedna z nejrychlejších online půjček na trhu

Půjčka je mezi konkurenčními nebankovními hledaná především kvůli rychlosti. Doba potřebná pro vyhodnocení žádosti a případně i odeslání peněz na účet žadatale odpovídá spíše mikropůjčkám, jejichž doménou jsou nižší (spíše velmi nízké) úvěrové sumy mezi 1000 a 5000 Kč, které poskytovatel v případném sporu v budoucnosti snadno obhájí. Zajímavý je i objem hledání slovního spojení s názvem poskytovatele, který často převyšuje televizní reklamou podporované a populární půjčky. Poskytovatel si, zřejmě, udělal mezi spotřebiteli (dobré) jméno ..

Podobně rychlé nebankovní půjčky - první zdarma

Jedinou drobnou nevýhodou zůstává soubor vlastností půjčky, které, na rozdíl od nejbližší konkurence a kterou najdete hned vedle této v několika výběrech, neumožnují novému zákazníkovi půjčit si poprvé zdarma (bezúročně a bez poplatků). Nebýt této malé "chybičky", docela určitě by patřila do první desítky nejhledanějších.

zdarma

Půjčka 500 - 12000 Kč do hodiny

DRUHPARAMETRY
Minimální částka1000 Kč
Maximální částka12000 Kč
Splatnost1 - 30 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, EQUA bank, FIO banka, Komerční banka, UniCredit Bank
Poukázánína bankovní účet OKAMŽITĚ po schválení žádosti
Délka / rychlost vyřízenítypicky do 10 minut
Musí být zaměstnanecANO, zaměstnanecký poměr žadatele JE PODMÍNKOU
Minimální příjemANO, ALESPOŇ minimální mzda
Doložení příjmuANO, TRVÁ NA DOKLADU o minimálním příjmu
Bez registruNE, KONTROLUJE REGISTRY dlužníků
První zdarmaANO, poprvé si může NOVÝ zákazník půjčit bez úroku a poplatků
Potřebné dokumentykopie občanského průkazu, občanský průkaz
Účelbezúčelová, o použití peněz ROZHODUJE úspěšný ŽADATEL
Komplet onlineano, kompletně a pohodlně z počítače, mobilu nebo table
Předčasné splacení zdarmaANO, NEÚČTUJE sankční poplatky
Poplatek za poskytnutíANO, ÚČTUJE si POPLATEK za schválení žádosti
VýhodyIHNED, ONLINE
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice18+
Bankovní účetANO, účet v bance JE PODMÍNKOU
PODOBNÁsuperrychlá přes SMS | oblíbený Credit Limit | dlouhodobých až 60000 Kč bez příjmu
ŽÁDOSTDOČASNĚ POZASTAVENO

Reprezentativní příklad (* webové stránky poskytovatele): "Pokud si u společnosti půjčíte 1000 Kč na 1 den, kdy výše RPSN dosahuje 137 640,8 %, roční úroková sazba je 730,0 % a úrok za jeden den činí 2 % z vypůjčené částky, je kalkulace následující: (1000 + 20Kč (2 %) * 1 den) = 20 Kč. Celková splatná částka ke dni splatnosti úvěru tedy činí 1020 Kč. Klient může získat úvěr a použít jej na neomezenou dobu. Pokud klient uhradí minimální platbu, může být úvěr podle smlouvy o úvěru prodloužen automaticky, a to o stejné období splatnosti, jako bylo sjednáno ve smlouvě o spotřebitelském úvěru.

(*) Zdroj: CreditKasa, červenec 2020

Škoda, původně poskytovatel avizoval pouze dočasné pozastavení propagace, ale od té doby uplynulo více než devět měsíců (leden 2020). Nabídka patřila mezi poměrně často hledané a poptávané i přes to, že horní / maximální hranice ani zdaleka nedosahovala nejčastěji online poptávané částky. Mezi ostatními vynikala především rychlostí a převodem ihned na účet. Navzdory nepřekročitelné podmínce zaměstnaneckého poměru, i vysokou pravděpodobností schválení úplně a správně vyplněných online žádostí. I ta byla na české poměry významně nadstandardní.