Nebankovní rychlá půjčka

Rychlá nebankovní půjčka bez zástavy až 250000 Kč

Shrnutí vlastností: až 250000 Kč, nebankovní, online, bez ručitele, bez zástavy, typicky nejpozději do druhého dne

ONLINE ŽÁDOST - KALKULAČKA

Nebankovní půjčka na splátky od 1000 do 250000 Kč bez zástavy

rychla pujcka na splatky

Nebankovní rychlá půjčka bez zástavy od okamžitých 500 Kč až po standardně prověřovaných 250000 Kč. Nevyžaduje spoluručitele, zástavu cenností ani nemovitosti. Primárně je určena jako spotřebitelský úvěr krytý trvalým příjmem žadatele s tím, že je bezúčelový pro pokrytí nečekaných / nenadálých větších výdajů. Schválení online žádosti o půjčku / formuláře JE PODMÍNĚNO A VYŽADUJE doložení příjmu / důchodu / mateřské / příjmu z brigády a podobně za podmínky, že všechny tyto příjmy jsou minimálně dlouhodobým, nejlépe však trvalým příjmem žadatele o půjčku. Pravděpodobnost schválení žádosti odpovídá výši příjmu. Pečlivě zvažte, o jakou částku budete žádat. Čím nižší čásrku budete požadovat, tím vyšší bude pravděpodobnost kladného vyřízení online žádosti. Mezi její klíčové pozitivní vlastnosti patří možnost požádat o odpověď na žádost, respektive o potvrzení smskou, poté rychlost vyhodnocení žádosti a následný okamžitý převod částky na bankovní účet v případě, že žadatel a poskytovatel půjčky mají bankovní účty ve stejné bance.

zdarma

Kromě nabídky zajímavé částky za jasných a přehledných smluvních podmínek je nabídka zajímavá i tím, že úspěšní žadatelé, kteří včas splatili předchozí závazky, mohou získat akční slevy, případně slevy pro vracející se zákazníky. Slevy nejsou smluvně a následně právně vymahatelné v případech, že v minulosti došlo ke zpoždění v pravidelném splacení závazků.

Poskytovatelé patří mezi dlouhodobě zavedené finanční / úvěrové společnosti s licencí České národní banky. K dnešnímu dni zprostředkovaly financování / peníze a spotřebitelský úvěr ne méně než několika desítkám tisíc zákazníků. Všechny patří mezi prověřené a státními orgány dohledované společnosti v České republice

DRUHPARAMETRY
Minimální částka500 Kč
Maximální částka250000 Kč
Splatnost1 den až 84 měsíců (7 let / roků)
Bankovní účtydle požadované částky a délky splácení
Poukázáníbankovní převod IHNED NA ÚČET úspěšného žadatele
Vyřízení žádosti o půjčkunejdéle v řádu hodin
Zaměstnanec?NE, ALE trvalý příjem JE PODMÍNKOU
Minimální příjemANO, minimální příjem JE PODMÍNKOU
Doložení příjmuANO, trvalý příjem ze zaměstnání, důchod, OSVČ
Bez registruNE, kontrola registru dlužníků JE PODMÍNKOU
První zdarmaNE, bohužel NENÍ v nabídce
Nutná registraceANO, bez online registrace / žádosti to nepůjde
Potřebné dokumentyobčanský průkaz a další průkaz totožnosti
RPSNviz kalkulačka půjčky u poskytovatele v závislosti na částce
RUČITEL / RUČENÍNE, spoluručitel NENÍ PODMÍNKOU
Účelbezúčelová, o využití schválené částky ROZHODUJE úspěšný ŽADATEL
Komplet onlinevětšinou ANO, v závislosti na požadované částce
Poplatek za poskytnutíANO, poskytovatel SI ÚČTUJE POPLATEK za schválení
Výhodybez ručitele, online, bez zástavy
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah21 - 75 let
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU
PODOBNÁihned do 15 minut od Zaplo | oblíbená Půjčka7 | rychlá půjčka Úvěrka
ŽÁDOSTVYPLNIT ONLINE ŽÁDOST

Reprezentativní příklad (*) viz kalkulátor na stránkách poskytovatele (v závislosti na výši požadované částky a délce splácení spotřebitelského úvěru

Bude půjčka "ihned" opravdu rychlá?

NEZAPOMEŇTE - jakýkoliv spotřebitelský úvěr, ať už s nebo bez zástavy, bude rychlý JEN A POUZE v případě, že žadatel má svůj bankovní účet ve stejné bance jako její poskytovatel (a pokud bude odeslaná žádost vyplněna úplně a pravdivě). Pokud žádáte o půjčku, potřebujete ji rychle a k tomu potřebujete i spolehlivý a rychlý mezibankovní převod. Pokud používáte stejnou banku, zabere převod požadované a následně i schválené částky jen několik málo minut. V případě převodu půjčky mezi dvěma různými bankami, zabere celá transakce minimálně jeden pracovní den (ale spíše dva) a slibovanou a případně i schválenou částku tak nemůžete obdržet "ihned nebo do hodiny". Další možností, jak urychlit posouzení a schválení žádosti je vyplnit ji úplně a pravdivě a současně žádat o co nejnižší částku.

Půjčka online a ihned na účet do hodiny ve dvanácti různých variantách

Společnosti poskytující spotřebitelské úvěry nejčastěji nabízejí rychlé převody požadované a schválené částky na účty v České spořitelně, Komerční bance a Raiffeisen bance. Pokud máte svoje účty v jiných bankách, prověřte dalších 16 nabídek z výběru rychlých půjček s garancí vnitrobankovního převodu nejpozději do hodiny nebo 8 ještě rychlejších nabídek, kdy nebankovní poskytovatelé slibují schválení žádosti o půjčku a převod peněz mezi účty nejpozději do třiceti minut.

Další možností je vybírat mezi nabízenými půjčkami podle jejich bankovních účtů. Vybírat tak budete jen mezi těmi, které časový limit nejen slibují, ale díky účtům v největších českých bankách mohou slib opravdu rychlého mezibankovního nebi vnitrobankovního převodu i dodržet.

Červenec 2020

Zajímavá nabídka, ALE .. hodně nízká míra schvalovanosti jednotlivých online žádostí. Pokud neuspějete, nebojte se porozhlédnout se i ve skupině podobných konkurenčních, ale svými vlastnostmi a svou rychlostí srovnatelných spotřebitelských úvěrů