Nebankovní půjčka Hyperpůjčka až 250 000 Kč bez zástavy

Nebankovní půjčka bez zástavy Hyperpůjčka až 250 000 Kč

Shrnutí vlastností: až 250 000 Kč, nebankovní, online, bez ručitele, bez zástavy, typicky nejpozději do druhého dne

ONLINE ŽÁDOST - SPOČÍTAT PŮJČKU

Nebankovní půjčka Hyperpůjčka - od 1 000 do 250 000 Kč bez zástavy

nebankovni hyperpujcka

Nebankovní půjčka bez zástavy cenností nebo nemovitosti od okamžitých 500 Kč až po standardně prověřovaných 250 000 Kč. Nevyžaduje spoluručitele, zástavu cenností ani nemovitosti. Primárně je určena jako spotřebitelský úvěr krytý trvalým příjmem žadatele s tím, že je bezúčelový pro pokrytí nečekaných / nenadálých větších výdajů. Schválení online žádosti o půjčku / formuláře JE PODMÍNĚNO A VYŽADUJE doložení příjmu / důchodu / mateřské / příjmu z brigády apod. za podmínky, že všechny tyto příjmy jsou minimálně dlouhodobým, nejlépe však trvalým příjmem žadatele o půjčku. Pravděpodobnost schválení žádsti odpovídá výši příjmu. Pečlivě zvažte, o jakou částku budete žádat. Čím nižší bude požadovaná částka, tím vyšší bude pravděpodobnost kladného vyřízení online žádosti. Mezi její klíčové pozitivní vlastnosti patří možnost požádat o odpověď na žádost, resp. o potvrzení smskou, rychlost vyhodnocení žádosti a následný okamžitý převod částky na bankovní účet v případě, že žadatel a poskytovatel půjčky mají bankovní účty ve stejné bance.

zdarma

Kromě nabídky spotřebitelského úvěru za jasných smluvních podmínek je nabídka zajímavá i tím, že úsoěšní žadatelé, kteří včas splatitli předchozí závazky, mohou získat akční slevy, případně slevy pro vracející se zákazníky. Slevy nejsou smluvně a následně právně vymahatelné v případech, že v minulosti došlo ke zpoždění v pravidelném splacení závazků.

Poskytovatel, společnost Bezvafinance s.r.o., patří mezi zavedené nebankovní společnosti s licencí České národní banky. K dnešnímu dni poskytla financování / peníze na úvěr ne méně než tisícům zákazníků. Patří mezi zavedené a státními orgány dohledované společnosti v České republice

DRUHPARAMETRY
Minimální částka500 Kč
Maximální částka250 000 Kč
Splatnost1 den až 84 měsíců (ý let/roků)
Bankovní účtydle požadované částky a délky splácení
Poukázáníbankovní převod na účet
Vyřízení žádosti o půjčkunejdéle v řádu hodin
Zaměstnanec?NE, trvalý příjem je však podmínkou
Min. příjemANO, minimální příjem je podmínkou
Doložení příjmuANO, trvalý příjem ze zaměstnaní, důchod, OSVČ
Bez registruNE
První zdarmaNE, bohužel není v nabídce
Nutná registraceANO, bez onlin registrace / žádosti to nepůjde
Potřebné dokumentyOP a další průkaz totožnosti
RPSNviz kalkulátor u poskytovatele v závislosti na částce
RUČITEL / RUČENÍNE, spoluručitele není podmínkou
Účelbezúčelová, o využití schválené částky rozhoduje úspěšný žadatel
Lze vyřídit komplet online?většinou ANO, v závislosti na požadované částce
Poplatek za poskytnutíANO
Výhodybez ručitele, online, bez zástavy
Občanstvípouze občané České republiky
Věková hranice/rozsah21 - 75 let
Bankovní účetANO, bankovní účet je podmínkou
PODOBNÁ8 000 Kč zdarma od Zaplo | Půjčka7 | Půjčka Úvěrka
ŽÁDOSTVYPLNIT ONLINE ŽÁDOST

Reprezentativní příklad půjčky (*) viz kalkulátor půjčky na stránkách poskytovatele (v závislosti na výši požadované částky a délce splácení spotřebitelského úvěru

Bude půjčka opravdu rychlá? Je možné, aby dorazila do hodiny?

NEZAPOMEŇTE - jakákoliv nebankovní půjčka, ať už s nebo bez zástavy, bude rychlá JEN A POUZE v případě, že žadatel o půjčku má svůj bankovní účet ve stejné bance jako její poskytovatel. Pokud žádáte o půjčku, potřebujte ji rychle a k tomu potřebujete i spolehlivý a rychlý bankovní převod. Pokud používáte stejnou banku, zabere převod požadované a následně i schválené částky jen několik málo minut. V případě převodu půjčky mezi dvěma různými bankami, zabere celá transakce minimálně jeden pracovní den a slibovanou a případně i schválenou částku tak nemůžete obdržet "do hodiny".

Rychlá půjčka s převodem na účet do hodiny ve dvanácti různých variantách

Společnosti nabízejí nejčastěji rychlé převody požadované a schválené částky půjčky na účty v České spořitelně, Komerční bance a Raiffeisen bance. Pokud máte svoje účty v jiných bankách, prověřte dalších 12 nabídek z výběru rychlých půjček s garancí vnitrobankovního převodu nejpozději do hodiny nebo 8 ještě rychlejších nabídek, kdy nebankovní poskytovatelé slibují schválení žádosti o půjčku nejpozději do 30 minut.

Další možností je vybírat mezi nabízenými půjčkami podle bankovních účtů - vybírat tak budete jen mezi těmi, které časový limit nejen slibují, ale díky účtům v největších českých bankách mohou slib opravdu rychlého převodu na účet i dodržet.

  • listopad 2018