Konsolidace půjček | úvěrů půjčkou od lidí

Konsolidace půjček pomocí půjčky od lidí

Shrnutí vlastností: kompletně online, až 750000 Kč na 7 let pro občany ČR, minimální příjem není podmínkou, od 2,99%

ONLINE REGISTRACE NA PORTÁLE - VÍCE INFORMACÍ

KONSOLIDACE PŮJČEK od lidí do 750000 Kč až na 7 let

zonky
Zdroj: Zonky.cz

Známý P2P portál přichází s novými úrokovými sazbami: 2,99%, 6,99% a 9,49% ročně. Pro získání možnosti konsolidovat stávající finanční závazky - dluhy - půjčkou od lidí je potřeba zaregistrovat se na portále, vyplnit pravdivě a úplně požadované údaje. V nezávazné žádosti o půjčku si zvolte cílovou částku, období a úrok. Poté portál spustí aukci. V jejím průběhu bude Vaše žádost o půjčku na konsolidaci půjček zobrazena pro členy /investory portálu. Pokud se rozhodnou investovat peníze do Vaší půjčky, nabídnou částku, navrhnou úrok a požadované ručení. V závěru aukce bude u Vaší žádosti o půjčku pro konsolidaci řada nabídek. Odsouhlaste jen ty nabídky, které budou vyhovovat Vašim možnostem a požadavkům.

Pro tak zvané P2P aukce platí pravidlo, že žádná ze stran účastnící se aukce NENÍ POVINNA uzavřít smlouvu o půjčce. Závazným krokem vedoucím k uzavření smlouvy je až explicitní odsouhlasení nabídky některého z investorů. Vzhledem k tomu, že se vyplatí vyčkat až na plánovaný konec aukce (protože právě tehdy přicházejí ty nejvýhodnější nabídky reagující na předchozí neodsouhlasené), o tom, zda se Vám vyplatí některou z došlých odsouhlasit, se vlastně dozvíte až třetí nebo pátý den. Pokud žádná nesplňuje Vaše představy o férovém financování, nebo, pokud již máte v záloze jiný zdroj financování s výhodnějším úročením, není důvod s odsouhlasováním spěchat nebo se do něj dokonce nutit.

Investice do půjček lidem

Zaregistrujte se, zvolte si cílovou částku, kterou jste ochotni investovat. Vyčkejte na schválení, postupujte podle pokynů. UPOZORNĚNÍ: důkladně se seznamte s pravidly a postupy. Pokud investujete poprvé, konzultujte smlouvu s právníky a vyjasněte si nejdůležitější i méně pravděpodobné situace, které mohou nastat. Je dobré předcházet nepříjemným překvapením tím, že na ně budete předem, byť jen zčásti, připraveni.

DRUHPARAMETRY
Minimální částka20000 Kč
Maximální částka750000 Kč
Splatnost6 - 84 měsíců
Poukázánína bankovní účet žadatele IHNED PO SCHVÁLENÍ
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký poměr NENÍ PODMÍNKOU
Minimální příjemNE, doklad o minimálním příjmu NENÍ PODMÍNKOU
Potvrzení o příjmuNE, individuálně
Bez registruNE, kontrola registrů JE PODMÍNKOU
Nutná registraceANO, bez registrace TO NEPŮJDE
účelbezúčelová, o využití peněz rozhoduje úspěšný žadatel
délka vyřízenítypicky 1-2 dny, maximálně týden
Komplet online?ANO, kompletně z počítače, mobilu nebo tabletu
Předčasné splacení zdarmaANO, poskytovatel NEÚČTUJE sankční poplatky za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíANO, jednorázový a POUZE v případě získání úvěru
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah 18+
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU
ŽÁDOSTžádost o refincování

Leden 2020

Nabídka pochází od jedné z největších soukromých finančních institucí nejen v České republice, ale i v Evropě, navíc s celosvětovou působností. Díky masové televizní reklamě za stovky miliónů korun přilákala a nadále láká velký počet zájemců na zlevnění existujících dluhů a finančních závazků. Díky velkému zájmu má možnost si vybírat a také to dělá. Pokud máte zajímavě ohodnocené zaměstnání a řadu nevýhodně úročených spotřebitelských úvěrů, platebních karet i kontokorentních účtů, ROZHODNĚ MÁ SMYSL vyžádat si nabídku a tu následně porovnat s nabídkami konkurence. Držíme palce při výběru poskytovatele a přejeme co nejlevnější financování Vašich životních potřeb