Konsolidace půjček pomocí půjčky od lidí

Půjčka od lidí na refinancování dluhů

Shrnutí vlastností: kompletně online, až 750000 Kč na 7 let pro občany ČR, minimální příjem není podmínkou, od 2,99%

ONLINE REGISTRACE NA PORTÁLE - VÍCE

KONSOLIDACE PŮJČEK do 750000 Kč až na 7 let

konsolidace půjček pomocí půjčky od lidí
Zdroj: webové stránky poskytovatele

Známý P2P portál zprodtředkovávající půjčky od lidí přichází s novými úrokovými sazbami: 2,99%, 6,99% a 9,49% ročně. Pro získání možnosti konsolidovat stávající finanční závazky - dluhy - půjčkou od soukromých osob je potřeba zaregistrovat se na portále, vyplnit pravdivě a úplně požadované údaje. V nezávazné žádosti o půjčku si zvolte cílovou požadovanou částku, období splácení a počet splátek včetně úroku, který jste ochotni za zapůjčené peníze zaplatit. Po kontrole údajů a osobních dat zájemce P2P portál spustí aukci. V jejím průběhu bude Vaše žádost o půjčku na konsolidaci půjček zobrazena pro členy /investory portálu. Pokud se rozhodnou investovat peníze právě do Vaší půjčky, nabídnou částku, navrhnou úrok a případně i jimi požadované zajištění / ručení. V závěru aukce bude u Vaší žádosti o půjčku pro konsolidaci řada nabídek. Odsouhlaste jen takové nabídky, které budou vyhovovat Vašim možnostem a požadavkům.

Pro tak zvané P2P aukce platí pravidlo, že žádná ze stran účastnící se aukce NENÍ POVINNA uzavřít smlouvu o půjčce. Závazným krokem vedoucím k uzavření smlouvy je až explicitní odsouhlasení nabídky od některého z investorů. Vzhledem k tomu, že se vyplatí vyčkat až na plánovaný konec aukce (protože právě tehdy přichází na tu nejvýhodnější nabídku reagující na předchozí neodsouhlasené), o tom, zda se Vám vyplatí některou z došlých odsouhlasit, se vlastně dozvíte až třetí nebo pátý den. Pokud žádná z došlých nabídek nesplňuje Vaše představy o férovém financování, které jste schopni zvládnout, nebo, pokud již máte v záloze jiný zdroj financování s výhodnějším úročením, není důvod s odsouhlasováním jednotlivých nabídek spěchat nebo se do něj dokonce nutit.

P2P půjčky a investice pro zhodnocení úspor

Zaregistrujte se, zvolte si cílovou částku, kterou jste ochotni investovat. Vyčkejte na schválení, postupujte podle pokynů. UPOZORNĚNÍ: důkladně se seznamte s pravidly a postupy, neuškodí pročíst několik recenzí a stránek se zkušenostmi dosavadních investorů. Pokud investujete poprvé, konzultujte smlouvu s právníky a vyjasněte si nejdůležitější i méně pravděpodobné situace, které mohou nastat. Je dobré předcházet nepříjemným překvapením tím, že na ně budete předem, byť jen zčásti, připraveni.

DRUHPARAMETRY
Minimální částka5 000 Kč
Maximální částka750 000 Kč
Splatnost6 - 84 měsíců
Poukázánína bankovní účet žadatele BEZPROSTŘEDNĚ PO SCHVÁLENÍ
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký poměr NENÍ PODMÍNKOU
Minimální příjemNE, doklad o minimálních příjmech NENÍ PODMÍNKOU
Potvrzení o příjmechNENÍ PODMÍNKOU - individuálně
Bez registrukontrola registrů dlužníků JE PODMÍNKOU
Nutná registraceregistrace PODMIŇUJE MOŽNOST zadat poptávku
účelbezúčelová, o využití peněz ROZHODUJE výhradně úspěšný ŽADATEL
délka vyřízenítypicky 1-2 dny, maximálně týden
Komplet online?ANO, pohodlně a kompletně z počítače, mobilu nebo tabletu
Předčasné splacení zdarmaposkytovatel NEÚČTUJE sankční poplatky za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíjednorázový a POUZE v případě získání úvěru během několika splátek
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah 18+
Bank. účetvlastnictví bankovního účetu JE PODMÍNKOU
ŽÁDOSTžádost o refincování

Reprezentativní ukázka půjčky (webové stránky společnosti): příklad se týká úvěru ve výši 150 000 Kč s úrokovou sazbou 5,99 % p.a., se splatností 60 měsíců, splátkou 2 957 Kč, poslední splátkou 2951,32 Kč, jednorázovým 2% poplatkem z výše částky (zde 3000 Kč rozpočítaný do prvních 3 splátek) a s výslednou RPSN 7,03 %. Celou výši půjček vyplácíme na účet zákazníka. Celkem klient zaplatí 177 414,32 Kč.

Srpen 2020

Nabídka pochází od jedné z největších soukromých finančních institucí nejen v České republice, ale i v Evropě, navíc s celosvětovou působností. Díky masové televizní reklamě za stovky miliónů korun přilákala a nadále láká velký počet zájemců nejen o úvěr, ale i na zlevnění existujících dluhů a finančních závazků. Díky velkému zájmu má možnost si vybírat a to také dělá. Pokud máte zajímavě ohodnocené zaměstnání a řadu nevýhodně úročených spotřebitelských úvěrů, platebních karet i kontokorentních účtů, ROZHODNĚ MÁ SMYSL vyžádat si nabídku a tu následně porovnat s nabídkami konkurence jak z bankovního, tak i mimobankovního oboru. Držíme palce při výběru poskytovatele a přejeme co nejlevnější financování Vašich životních potřeb

Poskytovatel nepatří mezi společnosti, které se široce rozepisují o své činnosti a už vůbec ne o svých finančních výsledcích. Přesto na přelomu roku (leden 2020) zmínila, že už dokázala schválit a zajistit financování v celkovém objemu vyšším než 7 miliard korun. A to už je objem, který by zajímal i ty největší banky na trhu. Obor P2P půjčování tu je od roku 2005 a od té doby neustále a stabilně roste. Přesto, že jej některé specializované magazíny řadí do oboru sociálních sítí jako jsou Facebook, Instagram, (do minulého roku i Google PLUS) a řada dalších, má svůj jedinečný finanční punc. Financování od soukromých osob tu prostě bylo, je a bude ať už ho pokládáte za cokoliv. Držíme palce, ať naleznete investory s citem pro férové financování.