Konsolidace půjček | úvěrů půjčkou od lidí

Konsolidace půjček pomocí půjčky od lidí

Shrnutí vlastností: kompletně online, až 750000 Kč na 7 let pro občany ČR, minimální příjem není podmínkou, od 2,99%

ONLINE REGISTRACE NA PORTÁLE - VÍCE

KONSOLIDACE PŮJČEK od lidí do 750000 Kč až na 7 let

zonky
Zdroj: webové stránky poskytovatele

Známý P2P portál přichází s novými úrokovými sazbami: 2,99%, 6,99% a 9,49% ročně. Pro získání možnosti konsolidovat stávající finanční závazky - dluhy - půjčkou od lidí je potřeba zaregistrovat se na portále, vyplnit pravdivě a úplně požadované údaje. V nezávazné žádosti o půjčku si zvolte cílovou požadovanou částku, období splácení a úrok, který jste ochotni zaplatit. Poté portál spustí aukci. V jejím průběhu bude Vaše žádost o půjčku na konsolidaci půjček zobrazena pro členy /investory portálu. Pokud se rozhodnou investovat peníze právě do Vaší půjčky, nabídnou částku, navrhnou úrok a případně i požadované zajištění / ručení. V závěru aukce bude u Vaší žádosti o půjčku pro konsolidaci řada nabídek. Odsouhlaste jen takové nabídky, které budou vyhovovat Vašim možnostem a požadavkům.

Pro tak zvané P2P aukce platí pravidlo, že žádná ze stran účastnící se aukce NENÍ POVINNA uzavřít smlouvu o půjčce. Závazným krokem vedoucím k uzavření smlouvy je až explicitní odsouhlasení nabídky od některého z investorů. Vzhledem k tomu, že se vyplatí vyčkat až na plánovaný konec aukce (protože právě tehdy přicházejí ty nejvýhodnější nabídky reagující na předchozí neodsouhlasené), o tom, zda se Vám vyplatí některou z došlých odsouhlasit, se vlastně dozvíte až třetí nebo pátý den. Pokud žádná z došlých nabídek nesplňuje Vaše představy o férovém financování, které jste schopni zvládnout, nebo, pokud již máte v záloze jiný zdroj financování s výhodnějším úročením, není důvod s odsouhlasováním jednotlivých nabídek spěchat nebo se do něj dokonce nutit.

Investice do půjček lidem

Zaregistrujte se, zvolte si cílovou částku, kterou jste ochotni investovat. Vyčkejte na schválení, postupujte podle pokynů. UPOZORNĚNÍ: důkladně se seznamte s pravidly a postupy, neuškodí pročíst několik recenzí a stránek se zkušenostmi dosavadních investorů. Pokud investujete poprvé, konzultujte smlouvu s právníky a vyjasněte si nejdůležitější i méně pravděpodobné situace, které mohou nastat. Je dobré předcházet nepříjemným překvapením tím, že na ně budete předem, byť jen zčásti, připraveni.

DRUHPARAMETRY
Minimální částka20000 Kč
Maximální částka750000 Kč
Splatnost6 - 84 měsíců
Poukázánína bankovní účet žadatele IHNED PO SCHVÁLENÍ
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký poměr NENÍ PODMÍNKOU
Minimální příjemNE, doklad o minimálním příjmu NENÍ PODMÍNKOU
Potvrzení o příjmuNE, NENÍ PODMÍNKOU - individuálně
Bez registruNE, kontrola registrů JE PODMÍNKOU
Nutná registraceANO, bez registrace TO NEPŮJDE
účelbezúčelová, o využití peněz ROZHODUJE výhradně úspěšný ŽADATEL
délka vyřízenítypicky 1-2 dny, maximálně týden
Komplet online?ANO, pohodlně a kompletně z počítače, mobilu nebo tabletu
Předčasné splacení zdarmaANO, poskytovatel NEÚČTUJE sankční poplatky za předčasné splacení
Poplatek za poskytnutíANO, jednorázový a POUZE v případě získání úvěru
ObčanstvíČR, pouze pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah 18+
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU
ŽÁDOSTžádost o refincování

Duben 2020

Nabídka pochází od jedné z největších soukromých finančních institucí nejen v České republice, ale i v Evropě, navíc s celosvětovou působností. Díky masové televizní reklamě za stovky miliónů korun přilákala a nadále láká velký počet zájemců nejen o úvěr, ale i na zlevnění existujících dluhů a finančních závazků. Díky velkému zájmu má možnost si vybírat a to také dělá. Pokud máte zajímavě ohodnocené zaměstnání a řadu nevýhodně úročených spotřebitelských úvěrů, platebních karet i kontokorentních účtů, ROZHODNĚ MÁ SMYSL vyžádat si nabídku a tu následně porovnat s nabídkami konkurence jak z bankovního tak i mimobankovního oboru. Držíme palce při výběru poskytovatele a přejeme co nejlevnější financování Vašich životních potřeb

Poskytovatel nepatří mezi společnosti, které se široce rozepisují o své činnosti a už vůbec ne o svých finančních výsledcích. Přesto na přelomu roku (leden 2020) zmínila, že už dokázala schválit a zajistit financování v celkovém objemu vyšším než 7 miliard korun. A to už je objem, který by zajímal i ty největší banky na trhu. Obor P2P půjčování tu je od roku 2005 a od té doby neustále a stabilně roste. Přesto, že jej některé specializované magazíny řadí do oboru sociálních sítí jako jsou Facebook, Instagram, (do minulého roku i Google PLUS) a řada dalších, má svůj jedinečný finanční punc. Financování od soukromých osob tu prostě bylo, je a bude ať už ho pokládáte za cokoliv. Držíme palce, ať naleznete investory s citem pro férové financování.