Nebankovní konsolidace | sloučení půjček bez registru

Nebankovní konsolidace | sloučení půjček

Shrnutí vlastností: leader na trhu zajištěných nebankovních půjček, rychlé a transparentní jednání, odhad v určitých regionech ZDARMA

VYPLNIT ŽÁDOST + INFORMACE

Konsolidace půjček se zástavou

refinancovani

Konsolidace / refinancování se zástavou nemovitosti bez kontroly registrů umožňuje u společnosti Acema Credit sloučit půjčky, dluhy z kreditních karet i zůstatky na kontokorentních účtech. Zástava, například nemovitostí ať už ve formě obytných nebo užitných obydlí nebo pak ve formě pozemků je dostatečnou zárukou poskytnutého úvěru, proto není třeba žádost o úvěr společnost nepodmiňuje kladným výsledkem kontroly registrů dlužníků (Solus, BRKI, NRKI).

Kromě refinancování a zajištěných půjček se zástavou nemovitostí společnost nabízí i tzv. americkou hypotéku, úvěry pro podnikatele, půjčky na vyplacení exekuce. Dále v širší nabídce naleznete zajímavý úvěr nazvaný "Hypotéka na pronájem", která umožní zakoupit nemovitost za účelem jeho budoucího pronájmu. Různé varianty nabídek pro budoucí zlevnění financování a snížení finančních závazků najdete na stránkách Acema v sekci "Průvodce půjčkami".

Konsolidace | refinancování se záznamem v registrech

Acema Credit Czech a.s. patří k nejvýznamnějším poskytovatelům zajištěných spotřebitelských úvěrů v České republice. Na trhu působí od roku 2002, v roce 2012 posílila pozici vstupem zahraničního partnera a vytvořila nové, dostupné i na českém trhu nepříliš běžné produkty.

DRUHPARAMETRY
Žádostžádost o informace / úvěr
Minimální částka100000 Kč (podnikatelé až 50 mil.)
Maximální částka10000000 Kč (podnikatelé až 50 mil.)
Splatnost1 - 20 let dle volby a možností žadatele
PoukázáníNA ÚČET, při podpisu MOŽNÁ ZÁLOHA v hotovosti maximálně 30 000 Kč
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký poměr NENÍ diky zástavě podmínkou
Minimální příjemmusí být uveden, ale NENÍ PROVĚŘOVÁN
Potřebné dokumentyminimálně dva doklady plus nabývací titul k nemovitosti – kupní, darovací smlouva a podobně
Účelbezúčelová, o použití peněz ROZHODUJE úspěšný ŽADATEL
Rychlost vyřízení1-2 týdny včetně odhadu aktuální tržní ceny
Předčasné splacení zdarmaANO, předčasné splacení JE MOŽNÉ k termínu fixace
Poplatek za poskytnutíposkytovatel SI ÚČTUJE POPLATEK za vyřízení a schválení půjčky
Věková hranice/rozsah18 - 65 let
Bankovní účetANO, vlastnictví účtu v bance JE PODMÍNKOU pro získání úvěru

Červenec 2020

Poskytovatel patří k nebankovním společnostem, které prošly rozsáhlým nezávislým testem spotřebitelských půjček. Za transparentnost podmínek a smlouvy a současně i za podporu uživatelů mezi řadou testovaných společností získal poměrně významné ocenění. Transparentnost a jasné podmínky v průběhu celého vyjednávání finálních ustanovení úvěru patří k významným konkurečním výhodám společnosti.

Pokud na těchto webových stránkách patří některá z nabídek k těm, kterým byste určitě měli věnovat více pozornosti, pak je to právě tato. Nejde jen o zcela konkrétní nabídku, ale o její rozšířené možnosti s přesahem do zcela jiných oblastí financování. Portfolio společnosti začíná tak zvanými krátkodobými spotřebitelskými úvěry a vede až k dlouhodobému financování bydlení, ale i podnikatelských aktivit ve stejném oboru a to včetně ne zcela obvyklé podpory při zajištění pronájmu nemovitostí a její dlouhodobé správy. Pokud patříte k aktivním lidem s potřebou podnikat, určitě nelitujte času a seznamte s celým portfoliem. Času věnovaného pročtení všech nabízených možností NEBUDETE litovat.