Konsolidace | refinancování | sloučení půjček

Bankovní konsolidace | refinancování a sloučení půjček

Shrnutí vlastností: rychlá, bankovní, komplet online do výše 2,5 mil Kč

ONLINE ŽÁDOST O NABÍDKU

Bankovní konsolidace | sloučení půjček

Díky nabídce a možnosti refinancovat půjčky od známé banky sloučíte všechny svoje finanční závazky - půjčky, kreditní karty a kontokorenty - do jedné jediné výhodnější / levnější půjčky. Největší tuzemská banka nabízí možnost sloučení existujících finančních závazků od 20000 do 2500000 Kč na cokoliv a především bez zajištění. Peníze si nyní můžete půjčit s úrokovou sazbou začínající na 5,9 % ročně, a to až na 10 let, respektive 120 měsíců.

pujcka csas

Refinancování finančních závazků

Refinancování patří k nejúčinnějším nástrojům pro řešení a zlevnění drahého a nevýhodného zadlužení. Nejvýznamnější české banky nabízejí hned několik variant konsolidace | sloučení závazků do jednoho jediného produktu přizpůsobeného potřebám a možnostem zákazníka. Přizpůsobení nabídky možnostem zákazníka obecně je výhodou silného finančního partnera, vycházející z přehledu o všech existujících možnostech řešení nevýhodné finanční situace v časově přijatelném horizontu.

Refinancovat lze i předchozí nevýhodné konsolidace

Věděli jste, že refinancovat můžete i již konsolidované finanční závazky? Možnost jednou za rok uhradit mimořádnou splátku a snížit tak celkový dluh i úrokové zatížení nebo s celým dluhem přejít k jinému finančnímu ústavu (bance) vychází z novely Zákona o spotřebitelském úvěru. Konsolidovat tak můžete každý rok, za předpokladu, že se Vám podaří najít a vyjednat s novým poskytovatelem výhodnější úrokové a splátkové podmínky. Dobrou zprávou je fakt, že při klesajícím celkovém počtu žádostí o hypotéku MAJÍ poskytovatelé zájem nahradit historicky předražené úvěry s vyšší mírou návratnosti (úroky a poplatky), než jaké nabízejí za současných podmínek poskytované hypotéční úvěry.

refinancovani csas
DRUHPARAMETRY
ŽÁDOSTONLINE ŽÁDOST
Minimální částka200000 Kč
Maximální částkaindividuálně až 2 500 000 Kč
Splatnostmaximálně 120 měsíců | 10 let
Poukázánípřevod na bankovní účet žadatele
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký poměr NENÍ PODMÍNKOU
Potvrzení o příjmusporadicky, doklad o příjmu NENÍ KONTROLOVÁN u všech žadatelů
Kontroluje registrANO, kontrola registru dlužníků JE PODMÍNKOU
Potřebné dokumentykopie občanského průkazu a smlouvy o úvěru
Roční sazbaod 5,9%
Ručení, ručitelNE, NENÍ třeba shánět spouručitele
Účelbezúčelová, o VYUŽITÍ peněz ROZHODUJE úspěšný ŽADATEL
Délka vyřízenítypicky 5 minut od odeslání online žádosti
Komplet online?ano, vše lze kompletně vyřídit z počítače, tabletu nebo mobilu
Přizpůsobení splátekZDARMA, splátky si lze přizpůsobit ZDARMA
VÝHODYMOŽNOST ODSTOUPIT OD SMLOUVY DO 60 DNŮ
Občanství ČRnení nutné, jeden z mála poskytovatelů, který NETRVÁ na občanství České republiky
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU

Reprezentativní příklad úvěru pro fyzické osoby (* webové stránky poskytovatele): Úvěr ve výši 280000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 12,3 % ročně má měsíční splátku 4627 Kč. Jednorázový poplatek za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti o úvěr činí 2800 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, měsíční poplatek za vedení osobního účtu je 0 Kč, RPSN je 13,6 % a celková částka splatná spotřebitelem 444 192 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 9,7 % ročně, RPSN 10,7 % a celková částka splatná spotřebitelem 388 668 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek budou uvedeny v úvěrové smlouvě.

Ne nadarmo poskytovatel patří k největším a nejúspěšnějším bankám na úvěrovém trhu v Českém republice. Současně, pro zájemce bohužel, patří i k těm nejziskovějším, z čehož vyplývá, že rozhodně nepatří k těm nejlevnějším. Několik týdnů staré srovnání nabídek několika českých bank jednoznačně prokázalo, že u srovnatelné konkurence lze získat výhodnější a levnější nabídku. Ve zmíněném konkrétním případě byla konkurence o celých 25% levnější. Nelitujte času a energie a porovnávejte, jde o Vaše peníze a Váš život

Leden 2020