REFINANCOVÁNÍ | KONSOLIDACE PŮJČEK

Konsolidace půjček AAA - refinancování s úsporou

Konsolidace půjček | nebankovní refinancování od AAA

Nebankovní konsolidace půjček, resp. AAA Refinancování navrhne sloučení více různých dluhů - úvěrů, kontokorentů i kreditních karet do jedné jediné půjčky s výhodnějšími podmínkami především pro úroky. Cílem a výsledkem jsou nižší splátky a úroky a delší období splatnosti. Online žádost je zpravidla vyřízena během jediného dne a její posouzení probíhá nadstardně rychle. Po odeslání žádosti o refinancování půjčky s přiloženými potřebnými podklady dostane zákazník během 24 hodin první nezávaznou nabídku a výzvu k projednání návrhu. V průběhu projednávání návrhu zákazník může doplnt další půjčky, příp. upřesnit podmínky a požadavky na nejvyšší přijatelný úrok a délku splatnosti nového úvěru. Pro zákazníka je podstatné, že ve fázi projednávání podmínek konsolidace půjček není ani jedna ze stran povinna uzavřít smlouvu. Vzniká tak prostor pro jednání a hledání optimálního řešení.

AAA REFINANCOVANI se specializuje na tvorbu úspory pomocí sloučení krátkodobých bankovních i nebankovních spotřebitelských úvěrů do 600 000 Kč bez zajištění nemovitosti. Řeší bankovní i nebankovní půjčky, úvěry, kreditní karty, kontokorenty a již proběhlé konsolidace.

aaa Zdroj: © 2018 AAA Refinancování

AAA pracuje s finančními zdroji refinancování od největších českých bank:

DRUHPARAMETRY
Maximální částka600 000 Kč
Splatnost1 - 20 let
PODOBNÉAcema | Půjčka od lidí
ŽÁDOSTvyplnit online žádost
  • říjen 2018

Jak probíhá konsolidace u AAA?

  • zadáte poptávku, AAA vyhledá, setřídí, zpracuje a emailem zašle nabídky odpovídající Vaší poptávce
  • emailem zaslané nabídky porovnáte a vyberete nabídku, která Vám nejlépe vyhovuje
  • s vybranou nabídkou kontaktujete poradce AAA a vyjasníte detaily - po doplnění informací můžete (ale nemusíte) uzavřít smlouvu

Cílem sloučení a refinancování půjček je snížit celkovou dlužnou částku, splátky a úroky

Nemá smysl převádět půjčku od jedné společnosti ke druhé, pokud nedojde k citelnému snížení splátek a úroků, v některých případech i celkové dlužné částky. Smysl naopak má, seznámit se s co největším počtem možností, které trh nebankovního financování a refinancování nabízí. Pokud si nejste jistí, zda nabídka / nabídky na sloučení dluhů vyčerpaly všechny možnosti snížení finanční zátěže, poraďte se. Při projektu Pomoci ve finanční tísni můžete zdarma využít finanční a právní poradebství zdarma ve 22 poradnách v celé České republice. Je možné, že poradci projektu najdou ještě výhodnější nabídky na konsolidaci ..

Přehled poraden v jednotlivých městech najdete na stránce, která odkazuje na projekty a organizace poskytující finanční poradenství, finanční pomoc a právní poradenství ve finanční tísni zdarma