KONSOLIDACE | REFINANCOVÁNÍ

Konsolidace půjček

Konsolidace, resp. AAA Refinancování sloučí více různých půjček do jedné jediné. Cílem a výsledkem jsou nižší splátky a úroky.

AAA REFINANCOVANI se specializuje na tvorbu úspory pomocí refinancování a konsolidace krátkodobých bankovních úvěrů a půjček do 600 000 Kč bez zajištění nemovitosti.Řeší bankovní půjčky, úvěry, kreditní karty, kontokorenty a již proběhlé konsolidace.

konsolidace pujcek aaa refinancovani Zdroj: © 2018 AAA Refinancování

AAA zprostředkovává refinancování od českých bank:

DRUHPARAMETRY
Max. částka600 000 Kč
Splatnost1 - 20 let
PODOBNÉAcema | Půjčka od lidí
ŽÁDOSTvyplnit žádost
  • duben 2018

Jak probíhá refinancování u AAA?

  • zadáte poptávku, AAA vyhledá, setřídí, zpracuje a emailem zašle nabídky odpovídající Vaší poptávce
  • emailem zaslané nabídky porovnáte a vyberete nabídku, která Vám nejlépe vyhovuje
  • s vybranou nabídkou kontaktujete poradce AAA a vyjasníte detaily - po doplnění informací můžete (ale nemusíte) uzavřít smlouvu

Cílem sloučení a refinancování je snížit celkovou částku splátky a úroky z půjčky

Nemá smysl převádět půjčku od jedné společnosti ke druhé, pokud nedojde k citelnému snížení splátek a úroků, v některých případech i celkové dlužné částky. Smysl naopak má, seznámit se s co největším počtem možností, které trh nebankovních půjček nabízí. Pokud si nejste jistí, zda nabídka / nabídky na sloučení půjček vyčerpaly všechny možnosti snížení finanční zátěže, poraďte se. Při projektu Pomoci ve finanční tísni můžete zdarma využít finanční a právní poradebství zdarma ve 22 poradnách v celé České republice. Je možné, že poradci projektu najdou ještě výhodnější nabídky na konsolidaci ..

Přehled poraden v jednotlivých městech najdete na stránce, která odkazuje na projekty a organizace poskytující finanční poradenství, finanční pomoc a právní poradenství ve finanční tísni zdarma