VYHLEDÁVAČ PŮJČEK

VYHLEDÁVAČE PŮJČEK

VYHLEDÁVAČ je aplikace / služba, která ..

.. vyplněnou žádost o půjčku "rozešle" více nebankovním poskytovatelům najednou tak, aby ke konkrétní poptávce po financování získala více nabídek, z nichž je žadateli zpět zasílána ta, která optimálně, respektive nejpřesněji, odpovídá zadání a jeho požadavkům, možnostem a potřebám.

Pravděpodobnost získání online půjčky z vyhledávače

Pokud, ZATÍM, žádáte o půjčku marně, je právě hromadné rozeslání poptávky jednou z možností, jak pravděpodobnost jejího získání zvýšit. Vyhledávačů půjček působí na českém trhu více. Pokud neuspějete ani u nich, zkuste půjčku od lidí. Kromě nejznámější Zonky, na trhu působí dalších několik portálů, kde tak zvané P2P aukce probíhají a kde si lidé půjčují navzájem. P2P portál pak působí jako prostředník a garant právně a procesně korektního průběhu jednotlivých aukcí mezi soukromými osobami.

Nabídky z vyhledávačů a porovnávačů půjček

Celkových 5 nabídek vyhledávačů nebankovních i bankovních spotřebitelských úvěrů na českém finančním trhu pokryje jednou jedinou žádostí o půjčku zajímavou část existujících poskytovatelů nebankovních půjček. Zmíněnou tzv. "zajimavou" částí finančního trhu je pravděpodobně její většina - po novelizaci zákona o spotřebitelském úvěry se počet oficiálních podnikatelských subjektů v oboru snížil téměř o 90%. Většina finančních subjektů s licencí České národní banky je na aplikace vyhledávající odpovídající půjčku napojena.

Vyhledávač půjček a rychlost odpovědi na online žádost / schválení žádosti

Vyhledávač optimální nabídky na zadanou poptávku na poskytnutí spotřebitelského úvěru NEPATŘÍ k nejrychlejším možnostem získání financí. Důvodů je hned několik: žádost je rozeslána několika nebankovním i bankovním poskytovatelům, kteří jako svoji odpověď zašlou své nabídky. Vyhledávač poté spustí svoji druhou funkci, kterou je porovnávač jednotlivých nabídek, ze které musí vybrat takovou, která nejlépe splňuje zadání žadatele o úvěr. Taková operace spolu s čekáním na odpovědi od všech poskytovatelů vyžaduje více času, než je jen jednoduché posouzení a následné schválení / zamítnutí žádosti u jediného poskytovatele. Proto, pokud potřebujete peníze opravdu rychle, použijte KLIKACÍ MENU s výběry navzájem podobných nabídek se srovnatelnými vlastnostmi a podmínkami. Rychlou půjčku naleznete ve skupině s názvem "půjčka ihned" nebo "do 30 minut". Vyhledávat tak můžete jen a pouze mezi tkovými nabídkami, které opravdu hledáte a které máte šanci získat.