Půjčky | půjčka ihned

Půjčky .. jak přicházejí a odcházejí

Nejvýhodnější půjčky jsou ty zdarma s převodem ihned na účet

Zdarma, protože levněji už to opravdu NEJDE A ANI NEPŮJDE. Můžete mít na měsíc 8000 Kč od Zaplo, 10000 Kč bez doložení příjmu od Kamali, 6000 Kč od SOSCredit, 3 000 opakovaně od VistaCredit, nebo 30000 Kč proti zástavě na 35 dnů od Otrino .. vybírat můžete z celkem třinácti půjček / nabídek, které jsou poprvé zcela zdarma za jediného předpokladu - jsou splaceny úplně a včas.

zdarma

A co rychlost a maximální částka půjčky?

... tady už je potřeba slevit na požadavcích. Je-li něco zdarma, bez registru a ještě rychle, není rozumné očekávat další nadstandardní / netypické vlastnosti jako je například statisícová výše částky, o níž lze žádat. Většina z aktuálních čtrnácti půjček zdarma nabízí částky od 3000 do 35000 Kč na období 14 až 35 dnů. I tak je možné z nabízených půjček poskládat časově navazující řetěz, který zajistí financování a pár tisíc korun navíc na období šesti až deseti měsíců, za které úspěšný žadatel nezaplatí ani korunu na poplatcích a úrocích navíc. ALE, vždy a za každých okolností je NUTNÉ splatit půjčku VČAS. A rychlost převodu schválené částky na účet? S tou VĚTŠINOU není problém. Všechny ze zmíněných půjček dorazí nejpozději do 24 hodin, většina pak do hodiny / 30 minut za předpokladu, že máte účet ve stejné bance jako její poskytovatel, kterému odešlete online žádost (samozřejmě správně a úplně vyplněnou).

Nebankovní půjčky a jejich "výhodnost"

Na českém finančním trhu trhu budete těžko hledat reklamu na první BANKOVNÍ půjčku zdarma (i když jedna se tu v listopadu 2019 již objevila). Banky půjčku zdarma NEINZERUJÍ, ale přesto ji NABÍZEJÍ. Jen jim neříkají půjčka, ale KONTOKORENTNÍ ÚČET. Kontokorent je vlastně bankou schválená žádost o možnost (pravidelného) přečerpání zůstatku na bankovním účtu. Pokud už je jednou přečerpání schváleno, pak jen do určité sumy - to je velmi podobné jako u nebankovních půjček - a jen na určité předem dohodnuté období, kdy musí být mínusový zůstatek vyrovnán a po jehož uplynutí se z "přečerpání" stane běžný úvěr poskytovaný za aktuálních / standardních podmínek. Kontokorentní účty většinou nabízejí bezúročných dvacet až čtyřicet (20-40) dnů. Pokud se majiteli účtu / dlužníkovi podaří v této době záporný zůstatek účtu vyrovnat, například připsáním pravidelné měsíční mzdy, pak je i tato krátkodobá "půjčka" zdarma. Výhodou kontokorentních účtů je, že v okamžiku jejich schválení je přečerpání povoleno opakovaně a to v průběhu celého smluvního období. Z toho vyplývá, že si můžete bezúročně půjčovat každý měsíc celé roky (pokud má smlouva o vedení běžného účtu potřebnou platnost). Podmínkou pro schválení kontokorentního účtu je většinou bezproblémová historie pohybů na účtu, dostatečné, stabilní a pravidelné měsíční příjmy, přijatelné zůstatky a zaměstnanecký poměr nebo u podnikatelů a osvč dlouhá a bezproblémová plusová a aktivní historie firmy s pozitivním výhledem do budoucnosti.

 • prosinec 2019
16 nabídek půjčky s převodem na účet ihned po schválení

Žádost o půjčku a rychlost převodu peněz na účet

rychlé

Zdá se to být úplně jednoduché, protože vyplnění žádosti a její odeslání zabere pár minut. Posouzení a případné schválení půjčky zabere u těch nejrychlejších poskytovatelů dalších 5 až 30 minut. A tady může nastat, a také nastává, první problém. Jak dlouho trvá / zabere převod schválené částky na bankovní účet? Pokud máte svůj vlastní účet u stejné banky jako poskytovatel úvěru, pak tak zvaný vnitrobankovní převod NEZABERE VÍC JAK PÁR MINUT. Pokud máte bankovní účet u jiné banky, může převod trvat jeden až tři (někdy, bohužel, pracovní) dny. Rychlost je pro většinu žadatelů o online úvěr klíčová nebo alespoň velmi důležitá, proto nám všem pomůže mít k dispozici přehled poskytovatelů a jejich bankovních účtů. Pomůže v případě, že je rychlost převodu peněz klíčová a vybraná nabídka, respektive její poskytovatel, nemá účet ve stejné bance. Přehled pak pomůže vybírat jen z nabídek, které stejnou banku mohou použít.

 • u každého poskytovatele tak zvané "rychlé půjčky" najdete jeho bankovní účty, které může k převodu použít
 • přehled poskytovatelů nebankovních úvěrů a jejich bank
 • Příklad: Půjčka7 - Česká spořitelna, ČSOB, FIO banka, Komerční banka, Moneta Money Bank, Raiffeisen BANK
 • prosinec 2019
Půjčky s převodem ihned na účet

Půjčky ihned

svycarska

Staré české přísloví říká" "Kdo rychle dává, dvakrát dává". U peněz a úvěrů to platí více než dvojnásob. Přesto je potřeba (třeba i několikrát) prověřit důvody, proč si potřebuji půjčit i vlastnosti úvěru, které požaduji. Za každou nadstandardní a netypickou vlastnost totiž v konečném důsledku zaplatím

:
 • hledám půjčku a potřebuji ji ihned během minut
 • od úvěru chci férové podmínky a možnost splatit jej předem
 • hledám pokud možno nejnižší úrok
 • chci půjčku bez zbytečného papírování
 • uvítám, pokud dorazí na účet ihned po schválení online žádosti

Pokud dokážete situaci a své požadavky zvládnout a nastavit tak, že jedna nebo více vlastností úvěru nebude potřeba, většinou UŠETŘÍTE. A právě o peníze, které v budoucnosti nebdu muset zaplatit teď jde. Nebo ne?

 • duben 2018
Rychlá půjčka online ihned

Žádosti o udělení licence poskytovatelů půjček od ČNB

Česká televize - vývoj počtu žádostí o licenci nebankovních poskytovatelů nebankovních půjček

:
 • Česká televize v Událostech 4. března 2018 informovala o vývoji počtu žádostí o licenci nebankovního poskytovatele
 • Dle České národní banky může žadatel o licenci požádat o umístění na neveřejný seznam
 • veřejný seznam České národní banky neobsahuje všechny žadatele o licenci poskytovatele/zprostředkovatele
 • odhady mluví o poklesu počtu z 60000 na cca 134/340 (poskytovatel / zprostředkovatel)
 • k poklesu došlo i na Slovensku, kde se počet nebankovních poskytovatelů snížil z cca 2000 na 300, to jest o 85%
 • celkový počet poskytovatelů v obou státech poklesnul o cca 80%
 • duben 2018

Kdy hledat nebankovní půjčku?

crediton

Příklady okolnosti, za kterých tak zvané nebankovní půjčky ihned pomohou bez ohledu na jejich vlastnosti a cenu:

 • potřebuji peníze rychle a to na několik málo dnů
 • vím, že rychlý a relativně drahý úvěr URČITĚ splatím
 • peníze potřebuji, abych odvrátil případnou ztrátu a škodu ...

Z výše uvedeného vyplývá, že ne vše, co je "drahé", musí nutně být v danou chvíli i nevýhodné. Přesto je potřeba důsledně a nejlépe několikrát prověřit předpoklady a zkusit najít a promyslet alternativní řešení. Častokrát se vyplatí mít i plán co dělat, pokud se některý z předpokladů pro bezproblémové splácení ukáže být neplatný. Jde vlastně o teoretizování a vytváření plánů, které se později ukáží být úplně nepoužitelné, ALE je extrémně důležité, protože často přináší nápady, které by bez něj nikdy nevznikly. Třeba to půjde i bez finančně náročných výdajů, které se ukáží být úplně zbytečné.

 • leden 2017
Kdy a proč hledat půjčku?

Žádost o půjčku u více poskytovatelů

Nebankovní půjčky dnes poskytují již jen desítky z původních tisíců společností. Každá z nich požaduje vyplněnou žádost | dotazník, případně i další průvodní dokumenty jako potvrzení o zaměstnání nebo výpisy z bankovního účtu žadatele. Pokud peníze potřebujete urgentně a hledáte intezivně, budete ji muset vyplnit mnohokrát pro každého jednoho poskytovatele zvlášť. Máte ale i možnost žádost vyplnit pouze jednou a odeslat ji více společnostem najednou. Druhá z možností má určitou výhodu:

 • oslovíte více poskytovatelů najednou a tím ušetříte čas
 • zvyšíte pravděpodobnost, že úvěr získáte
 • zvýšíte pravděpodobnost, že jej získáte za výhodnějších podmínek (poskytovatelé o sobě vědí)
 • odpověď a výsledek vyhodnocení dotazníku obdržíte rychleji / dříve ..
 • ODEŠLETE ŽÁDOST O PŮJČKU VÍCE SPOLEČNOSTEM NAJEDNOU
 • Listopad 2016
Vyhledávače půjček s větší šancí

Nebankovní půjčky se zástavou

acema

Pokud jste majitelem nemovitosti (nebo alespoň jejím spoluvlastníkem, který ma k dispozici souhlas těch ostatních), kterou si můžete dovolit a chcete dát jako záruku, máte možnost žádat o částky až do 5000000 Kč. Opět máte více možností - žádat u specializované společnosti nebo odeslat žádost více poskytovatelům půjček. Za každých okolností se nejdříve poraďte a porovnejte nabídky mezi sebou navzájem:

 • Listopad 2016
Půjčky se zástavou

Poradenství a právní pomoc ve finanční tísni zdarma

Poradna ve finanční tísni

Máte více úvěrů, závazků, kontokorentů a půjček, které nazvládáte splácet? Poraďte se. Na pomoc lidem v tísni vznikly poradny, kde získáte právní radu i pomoc zdarma. Některé společnosti zareagovaly novými produkty, které Vám umožní půjčky sloučit / konsolidovat do jedné větší a výhodnější. Mezi klasické výhody refinancování patří delší splatnost, nižší splátky a nižší úrok ale i výhodnější smluvní podmínky pro případ nenadálé životní situace (nemoc, ztráta zaměstnání, ošetřování člena rodiny a podobně). Za určitých okolností je možné sjednat i pojištění schopnosti splácet pro případ nemoci nebo ztráty pravidelných příjmů a přesto neplatit více. Nebojte se požádat o radu - každý nemůže být od narození talentem na finance a úvěrovou matematiku. Zkuste si vyslechnout rady a zkušenosti těch, kdo situace podobné té vaší řeší úspěšně a denně nebo alespoň často. Poradny státem podporované Asociace občanských poraden v každém větším městě České republiky jsou tu pro Vás a jsou zcela bezplatné / zdarma. Pomohly už ve stovkách případů podobných tomu Vašemu.

 • Říjen 2016
Poradenství ve finanční tísni