Nebankovní půjčky podle banky a bankovního účtu

Nebankovní půjčky podle banky a rychlost převodu peněz na účet

rychlost prevodu na bankovni ucet

K převodu schválené částky / půjčky ihned na účet, to jest nejpozději během 5 - 45 minut může dojít jen a pouze za předpokladu, že máte svůj bankovní účet ve stejné bance jako její poskytovatel. V případě, že svůj bankovní účet máte v jiné bance, bude mezibankovní převod schválené částky trvat minimálně jeden, maximálně až tři pracovní dny. Přehled rychlých půjček, respektive těch s rychlým převodem vzniknul právě proto, že zájemce o rychlou půjčku hledá právě takovou, která na jeho vlastní účet dorazí co nejrychleji, ve většině případů nejpozději v řádu několika málo minut.

V přehledu najdete půjčky s poskytovatelem deklarovanou vlastností "rychle / ihned" podle banky a bankovního účtu. Zkuste najít nabídku s takovou bankou, kde máte účet i Vy. Významně tak zvýšíte pravděpodobnost, že schválená částka dorazí opravdu rychle (nejlépe v čase slibovaném poskytovatelem). Peníze přistanou na bankovní účet rychleji a díky rychlosti převodu je budete moci i později splatit. Obnos, o který jste zažádali a který tolik potřebujete, tak můžete mít k dispozici a k využití o čtyří až pět dní déle. A to za chvilku pročítání údajů opravdu stojí. Hodně štěstí a šťastnou ruku při výběru spolehlivého a férového poskytovatele.

TZV. NEBANKOVNÍ PŮJČKY IHNEDBANKA | BANKOVNÍ ÚČET
AmigozČSAS, FIO banka, KB, Moneta, Raiffeisen
BBČeská spořitelna, FIO banka, KB, Moneta, Raiffeisen
Clever??
Cool CreditČeská spoř., FIO banka, KB, Moneta Money Bank, Raiffeisen BANK
CreditKasaČeská spoř., Equa bank, KB, FIO Banka, UniCredit
CreditPortalČeská spoř., ČSOB. FIO, KB, Raiffeisen
Emma's CreditČeská spoř., ČSOB, FIO banka, KB, Raiffeisen BANK, UniCredit
ExpressČeská spořitelna, ČSOB, KB, Moneta Money Bank, Raiffeisen BANK, UniCredit Bank
EveryDay+UniCredit bank
FastfinFIO banka
Ferratum BankČeská spořitelna, KB, Raiffeisen BANK
KamaliČeská spořitelna, ČSOB, KB, Moneta Money Bank, Raiffeisen BANK, UniCredit Bank
KimbiČeská spořitelna, ČSOB, KB, Moneta Money Bank, Raiffeisen BANK, UniCredit Bank
Konsolidace AAAČeská spořitelna, ČSOB, FIO banka, KB, Moneta Money Bank, Raiffeisen BANK
Konsolidace CS a.s.HCČeská spořitelna, ČSOB
Konsolidace HCČeská spořitelna, ČSOB, KB, Moneta Money Bank, Raiffeisen BANK, UniCredit Bank
Kredito24Česká spořitelna
NovacreditČeská spořitelna
Půjčka 7Česká spořitelna, ČSOB, FIO banka, KB, Moneta Money Bank, Raiffeisen BANK
PůjčkomatČeská spořitelna, ČSOB, FIO banka, KB, Moneta Money Bank
ŠvýcarskáFIO banka
Smartosobní doručení
SOS CreditČeská spoř., ČSOB, FIO, Moneta Money, Raiffeisen BANK
Tommy StachiČeská spořitelna
ViaSMSČeská spořitelna, FIO, KB, Moneta Money, Raiffeisen BANK
VistaCREDITČeská spořitelna
ZaimoČeská spořitelna
ZaploČeská spoř., ČSOB, KB, Moneta Money, Raiffeisenbank BANK

Nebankovní půjčky a vnímání rychlosti převodu peněz

O vnímání důležitosti rychlosti převodu peněz svědčí počet a formulace dotazů odkazujících na rychlost na portále seznam.cz i google.cz. Mezi často hledanými termíny jsou kombinace a variace klíčových slov "půjčka ihned", "do hodiny", "do 5 minut" a jim velmi podobné. Méně se "rychlost" vyskytuje v dotazech zadávaných na ostatních vyhledávačích jako je bing.com, duckduckgo.com, zapmeta.cz, izito.cz, ecosia.org, ask.com, excite.com, dogpile.com, qwant.com, yippy.com, sonicrun.com, yahoo.com nebo jeho evropská varianta yahoo.co.uk a celé řadě dalších, byť méně znamých a používaných, ale z hlediska získání přehledu o tom, co zákazníci hledají, neméně zajímavých. Ne každý z výše uvedených vyhledávačů nabízí i našeptávač nejčastěji hledaných slovních spojení, tím méně statistiky hledání. Přesto lze z výsledků odhadnout nejčastější zaměření dotazů návštěvníků Internetu a logický požadavek na rychlost nejen schválení žádosti, ale i převodu schválené částky na bankovní účet žadatele.

TIP: nezapomeňte, že internetový vyhledavač Vám může najít jen a pouze to, na co se zeptáte. Při vyhledávání zkuste vlastními slovy, to jest nejlépe bez využití našeptávače, přesně popsat vlastnosti a to, co skutečně potřebujete a hledáte. Také zkuste větší počet vyhledávačů, nejen ty dva nejdůležitější - a zopakujeme to ještě jednou - například: izito.com, ecosia.com, zapmeta.cz, duckduckgo.com, monstercrawler.com a desítky dalších. Držíme palce, děkujeme za návštěvy a trpělivost.