Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny

Rychlá půjčka ihned na účet

online a zdarma

Shrnutí vlastností: rychlá, nebankovní, posouzení žádosti do 10 minut, bez zaměstnání, bez doložení příjmu

ONLINE ŽÁDOST + KALKULAČKA

Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny

ihned

Rychlá půjčka bez doložení příjmu do maximální výše 10000 Kč patří mezi rychlé & online & před výplatou pro případ nenadálých výdajů. Schválení žádosti o půjčku není podmíněno a nevyžaduje doložení příjmu ani potvzení o zaměstnaneckém poměru. Na druhou stranu podmínkou je čistý záznam v registru dlužníků. Jednou z dalších výhod je i nabídka "první půjčky zdarma", která platí pouze pro nové zákazníky, respektive ty, kteří si u zavedené společnosti Ferratum půjčují poprvé. Mezi její klíčové vlastnosti patří rychlost převodu a benevolence v případě, že žadatel nemůže doložit pravidelný minimální měsíční příjem.

prvni pujcka zdarma

Podobně rychlá půjčka s vyšší horní hranicí

Kromě nabídky s maximální horní hranicí 10000 Kč FB nabízí i sesterskou spotřebitelskou půjčku s vyšším horním limitem / částkou. Jedná se o půjčku s názvem Credit Limit, kde lze žádat o 25000 Kč na jeden a více měsíců. Ani Credit Limit nevyžaduje doložení příjmů, případně potvrzení o minimálním příjmu ze zaměstnaneckého poměru.

Poskytovatel patří mezi dlouho existující a zavedené úvěrové společnosti s licencí České národní banky. K dnešnímu dni poskytl financování / peníze na úvěr ne méně než 1,5 milionu zákazníků. Patří mezi první společnosti v Evropě, které začaly poskytovat tak zvané. rychlé půjčky před výplatou s relativně benevolentními podmínkami schválení online žádosti.

DRUHPARAMETRY
Minimální částka500 Kč
Maximální částka20000 Kč
Splatnost7 - 45 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, Komerční banka, Raiffeisen BANK
PoukázáníSloženka | bankovní převod OKAMŽITĚ po schválení žádosti
Vyřízení žádosti o půjčkutypicky do 10 min, viz podmínky schválení
Zaměstnanec?NE, NETRVÁ na zaměstnaneckém poměru
Min. příjemNE, NEVYŽADUJE doložení minimálního příjmu
Doložení příjmuNE, nevyžaduje doklad o příjmu
Bez registruNE, kladný výsledek kontroly registru JE PODMÍNKOU
První zdarmaANO, nově maximálně 9000 Kč na 30 dní
Nutná registraceNE, jedna z mála půjček, která NETRVÁ NA REGISTRACI
Potřebné dokumentynevyžaduje se
RPSN2304% - 14299%
RUČITEL / RUČENÍNE, NENÍ TŘEBA shánět spoluručitele
Účelbezúčelová, o využití schválených peněz ROZHODUJE úspěšný ŽADATEL
Lze vyřídit komplet online?ANO, kompletně a pohodlně z počítače, tabletu nebo mobilu
Předčasné splacení zdarmaANO, NEÚČTUJE poplatky za PŘEDČASNÉ SPLACENÉ
Poplatek za poskytnutíANO až pro částky nad 9000 Kč
Výhodyprvních 5000 Kč ihned a zdarma, bez příjmu, bez ručitele, online
ObčanstvíČR, pouze pro osoby s občanstvím České republiky
Věková hranice/rozsah21 - 75 let
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU
PODOBNÁzkuste Zaplo, 8000 poprvé zdarma | často hledaná rychlá první zdarma
ŽÁDOSTONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU

Reprezentativní příklad (* webové stránky poskytovatele) 5000 Kč na 31 dnů: "5000 Kč na 31 dnů, celková výše všech plateb bude 7370 Kč, z toho poplatek za poskytnutí celkem 1 870 Kč. Výpočet je založen na roční úrokové sazbě ve výši 400 % a platbě celé dlužné částky v jedné splátce ve výši 7370 Kč."

Reprezentativní příklad Credit Limit (*) 25000 Kč na 31 dnů: "Pokud dojde k čerpání 25000 Kč, zákazník uhradí poplatky a úrok ve výši 34803 Kč. Celková částka, kterou zákazník musí uhradit, je 59803 Kč. * Platí pro první schválenou a čerpanou půjčku, které je bez poplatku. Prvních 30 dnů poskytovatel neúčtuje denní úroky."

Zdroj (* webové stránky poskytovatele): 10000 Kč od Ferratum bankovním převodem do 15 minut, první zdarma - 5000 Kč bez úroku a poplatku až na 31 dnů, červenec 2020

Podmínky schválení

Žadatel NESMÍ MÍT NEUHRAZENÉ ZÁVAZKY VŮČI POSKYTOVATELI a nesmí mít najednou více než PRÁVĚ JEDNU PŮJČKU. U malých částek poskytovatel nenahlíží do registru dlužníků. U výše uvedené nabídky nevyžaduje ručitele ani oznámení o účelu využití zapůjčených peněz.

Kdy je rychlá půjčka opravdu rychlá? Dorazí do hodiny?

NEZAPOMEŇTE - tak zvaná "rychlá půjčka" bude rychlá (na účtu do 60 minut) JEN A POUZE v případě, že žadatel o půjčku používá stejnou banku jako její poskytovatel. Pokud se rozhodnete odeslat vyplněnou online žádost, potřebujete ji rychle a k tomu potřebujete i spolehlivý a rychlý bankovní převod. Pokud používáte stejnou banku, zabere převod požadované a následně i schválené částky jen několik málo minut. V případě převodu schválené částky mezi dvěma různými bankami, zabere celá transakce minimálně jeden pracovní den a slibovanou a případně i schválenou částku tak nemůžete obdržet "do hodiny". S předstihem ji budete muset i splatit, čímž se doba, po kterou budete moci peníze využívat, podstatně zkrátí.

Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny ve dvanácti různých variantách

Ferratum nabízí rychlé převody požadované a schválené částky půjčky na účty v České spořitelně, Komerční bance a Raiffeisen bance. Pokud máte ten svůj v některé jiné bance, prověřte raději dalších 12 nabídek z výběru těch rychlých půjček s garancí vnitrobankovního převodu nejpozději do hodiny nebo osm ještě rychlejších nabídek, kdy nebankovní poskytovatelé slibují schválení žádosti o půjčku a převod peněz nejpozději do 30 minut.

Další možností je vybírat mezi nabízenými půjčkami podle jejich bankovních účtů. Vybírat tak budete jen mezi takovými, které časový limit nejen slibují, ale díky účtům v největších českých bankách mohou slib opravdu rychlého převodu i dodržet. Pokud si nejste jistí, poraďte se v některé z více než 70 poboček občanských poraden státem sponzorovaného a podporovaného programu proti zadlužení!