Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny - první půjčka zdarma

Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny

ihned

Rychlá půjčka bez doložení příjmu do maximální výše 10 000 Kč patří mezi rychlé & online & před výplatou pro případ nenadálých výdajů. Schválení žádosti o půjčku nevyžaduje doklad příjmu ani potvzení o zaměstnaneckém poměru. Na druhou stranu kontroluje registr dlužníků. Jednou z výhod je nabídka "první půjčky zdarma", která platí pro nové klienty, resp. ty, kteří si u nebankovní společnosti Ferratum půjčují poprvé.

prvni pujcka zdarma

Kromě nabídky do 10 000 Kč FB nabízí i spotřebitelskou půjčku s vyšší horní částkou. Jedná se o půjčku s názvem Credit Limit, kde lze žádat o 25 000 Kč na jeden a více měsíců. Ani Credit Limit nevyžaduje doložení příjmů, příp. potvrzení o minimálním příjmu. Poskytovatel patří mezi zavedené nebankovní společnosti s licencí České národní banky. K dnešnímu dni poskytl fincování / peníze na úvěr ne méně než 1,5 milionu zákazníků. Patří mezi první společnosti v Evropě, které začaly poskytovat tzv. půjčky před výplatou.

DRUHPARAMETRY
Min. částka500 Kč
Max. částka10 000 Kč
Splatnost7 - 45 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, KB, Raiffeisen BANK
PoukázáníSloženka | na bankovní účet
Zaměstnanec?NE
Min. příjemNE
Doložení příjmuNE
Bez registruNE
První zdarmaANO, maximálně 5 tisíc Kč
Nutná registracene
Potřebné dokumentynevyžaduje se
RPSN2304% - 14299%
RUČITEL / RUČENÍNE
Účelbezúčelová
Vyřízení žádosti o půjčku10 min
Komplet online?ANO
Předč. splacení zdarmaANO
Poplatek za poskytnutíaž nad 9 000 Kč
Výhodyprvní až 5 tis Kč ihned, bez příjmu, bez ručitele, online
ObčanstvíČR
Věková hranice/rozsah21 - 75 let
Bankovní účetano
PODOBNÁZaplo první zdarma | rychlá Půjčka7
ŽÁDOSTVYPLNIT ŽÁDOST

Reprezentativní příklad půjčky (*) 5 000 Kč na 31 dnů: "5 500 Kč na 31 dnů, celková výše všech plateb bude 7 370 Kč, z toho poplatek za poskytnutí celkem 1 870 Kč. Výpočet je založen na roční úrokové sazbě ve výši 400 % a platbě celé dlužné částky v jedné splátce ve výši 7 370 Kč."

Reprezentativní příklad půjčky Credit Limit (*) 25 000 Kč na 31 dnů: "Pokud dojde k čerpání půjčky 25 000 Kč, zákazník uhradí poplatky a úrok ve výši 34 803 Kč. Celková částka, kterou zákazník musí uhradit, je 59 803 Kč. * Platí pro první čerpánou půjčku, které je bez poplatku. Prvních 30 dnů poskytovatel neúčtuje denní úroky."

Zdroj (*): 10 000 Kč od Ferratum do 15 minut na účet, první půjčka 5 000 Kč bez úroku a poplatku až na 31 dnů

Kdy je / bude půjčka opravdu rychlá? Opravdu dorazí na účet do hodiny?

NEZAPOMEŇTE - tzv. "rychlá půjčka" bude rychlá JEN A POUZE v případě, že žadatel má svůj bankovní účet ve stejné bance jako poskytovatel půjčky. Pokud žádáte o rychlou půjčku, potřebujte ji rychle a potřebujete i rychlý bankovní převod. Pokud máte účet ve stejné bance, zabere převod půjčky jen několik málo minut. V případě převodu půjčky do jiné banky, bude celá transakce trvat minimálně jeden pracovní den a slibovanou půjčku tak nemůžete obdržet "do hodiny".

12 krát rychlá půjčka s převodem na účet do hodiny

Ferratum nabízí rychlé převody schválené částky půjčky na účty v České spořitelně, Komerční bance a Raiffeisen bance. Pokud máte svůj účet v jiné bance, prověřte dalších 12 nabídek rychlé půjčky s garancí převodu na účet do hodiny, u 8 nabídek půjčky ihned na účet nezabere více jak do 30 minut. Další možností je vybírat mez nabízenými půjčkami setříděnými podle bankovních účtů, vybírat tak budete jen mezi půjčkami, které mohou garantovat opravdu rychký převod na účet.

  • červen 2018