Rychlá půjčka na účet do hodiny - ihned

Půjčka bleskově na účtu

promo: malé a krátkodobé od ferr

Shrnutí vlastností: nebankovní, posouzení žádosti do 10 minut, žádný doklad o příjmech

ŽÁDOST + KALKULAČKA

Rychlé půjčky během hodinky

pni

Půjčka bez dokladu o výdělcích a poplatků až do maximální výše 10 000 Kč patří mezi půjčky okamžité & online & před výplatou pro případ nenadálých výdajů. Schválení žádosti o půjčku není podmíněno a nevyžaduje dokladování výdělků ani potvzení o zaměstnaneckém poměru. Na druhou stranu podmínkou je čistý záznam v kontrolovaných registrech dlužníků (Solus, BRKI, NRKI a dalších). V neposlední řadě, zajímavou výhodou je i nabídka "prvé půjčky zdarma", která platí pouze pro nové zákazníky, respektive ty, kteří si u zmíněné společnosti Ferratum půjčují poprvé. K jejím klíčovým vlastnostem se řadí rychlost a benevolence v případě, že žadatel nemůže doložit pravidelný minimální měsíční příjem.

link na výběr těch nejlevnějších

Srovnatelné půjčky s vyšší horní hranicí

Kromě nabídky s maximální horní hranicí 10000 Kč FB nabízí i sesterskou dlouhodobou spotřebitelskou půjčku s vyšším horním limitem / částkou. Jedná se o nabídku s názvem Credit Limit, kde lze žádat o 25 000 Kč na jeden a více měsíců. Online půjčka CreditLimit netrvá na dokladování pravidelného platu, resp., potvrzení o alespoň minimálním platu v dlouhodobém zaměstnaneckém poměru. Další možností je zkusit štěstí s půjčkou od lidí. Aktivních příležitostí je celkem pět. Na její vyřízení je potřeba o trochu více času. Jednou z posledních příležitostí je hotově vyplácená dlouhodobá půjčka na ruku na splátky

Poskytovatel se dlouhodobě pohybuje v širším okruhu prověřených dlouho operujících, existujících a zavedených úvěrových společnosti s licencí České národní banky. K dnešnímu dni poskytl půjčky / financování / peníze na úvěr ne méně než 1,5 milionu zákazníků. Řadí se k a dlouhodobě drží přední pozici v žebříčku společností v Evropě, které začaly poskytovat tak zvané půjčky před výplatou s relativně benevolentními podmínkami pro schvalování žádosti.

DRUHPARAMETRY
Nejnižší možná částka500 Kč
Maximální částka20 000 Kč
Splatnost7 - 45 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, Komerční banka, Raiffeisen BANK
PoukázáníSloženka | převod bezprostředně po kontrole a odsouhlasení
Vyřízení žádostitypicky do 10 min, viz podmínky schvalování
Zaměstnanec?NE, NETRVÁ na zaměstnaneckém poměru
Min. příjemNE, k malé variantě NEPOŽADUJE doklady k minimálním příjmům
Potvrzení příjmůNE, nevyžaduje potvrzení o celkových příjmech
Bez registruNE, výsledek kontroly záznamů v registrech JE NUTNOSTÍ
Prvá bez úrokůNE - ZRUŠENO V ZÁŘÍ 2021 (maximálně 9000 Kč na 30 dní)
Nutná registraceNE, jedna z mála, která NETRVÁ NA REGISTRACI
Vyžadované dokumentyobčanský průkaz, doplňující nejsou požadovány
RPSN2304% - 14299%
RUČITELNE, NENÍ TŘEBA shánět spoluručitele
Účelbezúčelová, o využití schválených peněz ROZHODUJE úspěšný ZÁKAZNÍK
Lze vyřídit komplet online?kompletně a pohodlně z počítače, tabletu nebo mobilu
Předčasné splacenífirma NEÚČTUJE poplatky za PŘEDČASNOU ÚHRADU
Poplatek za poskytnutíaž pro částky nad 9000 Kč
Výhodyprvních 9000 Kč (prvně) zadarmo
ObčanstvíČR, pouze pro osoby s občanstvím / pobytem v ČR
Věková hranice/rozsah21 - 75 let
Bankovní kontoANO, vlastnictví bankovního účtu JE PODMÍNKOU
PODOBNÁzkuste Zaplo a prvních 8000 bezúročně | často hledaná Viva
ŽÁDOSTPŘEJÍT NA ŽÁDOST

Reprezentativní příklad: (měsíční splátky / splátka, doba splácení, celková roční úroková sazba, sada povinných osobních údajů a podrobné informace včetně možnosti pojištění neschopnosti splácet, podmínky sjednání viz * webové stránky poskytovatele): "5000 Kč na 31 dnů, celková výše všech plateb bude 7370 Kč, z toho poplatek za poskytnutí celkem 1 870 Kč. Výpočet je založen na roční úrokové sazbě ve výši 400 % a platbě celé dlužné částky v jedné splátce ve výši 7370 Kč."

Reprezentativní příklad - CreditLimit (*) 25000 Kč: "Pokud dojde k čerpání 25000 Kč, zákazník uhradí poplatky a úrok ve výši 34803 Kč. Celková částka, kterou klient musí uhradit, je 59803 Kč. * Platí pro prvou schválenou a čerpanou půjčku, která neúčtuje poplatky. Prvých 30 dnů neúčtuje denní úroky."

10 000 Kč od Ferratum do 15 minut, prvá zadarmo - 5000 Kč s nulovým úrokem a poplatky až na 31 dní (sazba 0%), leden 2022

Podmínky schválení

Odesílatel požadavku NESMÍ MÍT NEUHRAZENÉ ZÁVAZKY VŮČI POSKYTOVATELI a nesmí mít najednou více než PRÁVĚ JEDNU PŮJČKU. U malých částek administrátoři nenahlíží do záznamů v registrech úvěrových transakcí. U výše uvedené nabídky se nedožaduje zajištění úvěru třetí osobou ani oznámení o účelu použití zapůjčených peněz (standard ve skupině srovnatelných konkurenčních).

Je hodina reálná?

NEZAPOMEŇTE - ať už ji rychlou nazývají nebo nikoli, dorazí rychle (do 60 minut) JEN v případě, že zájemce používá stejnou banku jako její poskytovatel. Pakliže se rozhodnete odeslat vyplněnou žádost o poskytnutí úvěru, potřebujete ji nechat zpracovat okamžitě a k tomu potřebujete i spolehlivý a rychlý transfer. Pokud používáte totožný bankovní ústav, zabere připsání požadované a následně i schválené částky jen několik málo desítek vteřin. V případě převodu schválené sumy z mateřské do zíkazníkovy banky, může celá transakce zabrat minimálně celý pracovní den a slibované a případně i schválené částce tak jediná hodina nemůže stačit, tj. nemůžete ji obdržet ve slibeném čase. S předstihem ji budete muset i splatit, čímž se doba, po kterou budete moci půjčené peníze využívat, poměrně citelně zkrátí.

Úvěry do 60 minut ve dvanácti různých variantách

Společnost, nestor skupiny leaderů stojících mimo bankovní sektor, nabízí zrychlené převody požadovaného a schváleného obnosu v několika bankovních ústavech: ve Spořitelně, Komerční bance a Raiffeisen bance. Jestliže máte ten svůj v některé jiné bance, prověřte raději dalších 12 nabídek z výběru těch rychlých s garancí vnitrobankovního vypořádání za přijatelných 50 - 60 min. Nebo tu je osm ještě rychlejších nabídek, kdy převážně reklamně agilní poskytovatelé slibují posouzení a odsouhlasení požadavku a urychlený převod schváleného obnosu během 30 minut.

Další z potenciálních variant je vybírat v nabízených mo6nostech podle jejich bankovních účtů. Vybírat tak budete jen mezi takovými, které časový limit nejen slibují, ale díky účtům v největších českých bankách mohou slib odeslání a připsání skutečně i dodržet. Pokud si nejste jistí, poraďte se a společně spočítejte všechny varianty v některé z více než 40 poboček občanských poraden státem sponzorovaného a podporovaného programu proti zadlužení!