Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny - první půjčka zdarma

Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny

ihned

Rychlá půjčka bez doložení příjmu do maximální výše 10 000 Kč patří mezi rychlé & online & před výplatou pro případ nenadálých výdajů. Schválení žádosti o půjčku není podmíněno a nevyžaduje doložení příjmu ani potvzení o zaměstnaneckém poměru. Na druhou stranu podmínkou je čistý záznam v registru dlužníků. Jednou z dalších výhod je i nabídka "první půjčky zdarma", která platí pouze pro nové zákazníky, resp. ty, kteří si u nebankovní společnosti Ferratum půjčují poprvé. Mezi její klíčové vlastnosti patří rychlost převodu a benevolence v případě, že žadatel nemůže doložit pravidelný minimální měsíční příjem.

prvni pujcka zdarma

Kromě nabídky do 10 000 Kč FB nabízí i sesterskou spotřebitelskou půjčku s vyšším horním limitem / částkou. Jedná se o půjčku s názvem Credit Limit, kde lze žádat o 25 000 Kč na jeden a více měsíců. Ani Credit Limit nevyžaduje doložení příjmů, příp. potvrzení o minimálním příjmu ze zaměstnaneckého poměru.

Poskytovatel patří mezi zavedené nebankovní společnosti s licencí České národní banky. K dnešnímu dni poskytl financování / peníze na úvěr ne méně než 1,5 milionu zákazníků. Patří mezi první společnosti v Evropě, které začaly poskytovat tzv. rychlé půjčky před výplatou.

DRUHPARAMETRY
Minimální částka500 Kč
Maximální částka10 000 Kč
Splatnost7 - 45 dní
Bankovní účtyČeská spořitelna, KB, Raiffeisen BANK
PoukázáníSloženka | bankovní převod
Vyřízení žádosti o půjčku10 min
Zaměstnanec?NE
Min. příjemNE
Doložení příjmuNE
Bez registruNE
První zdarmaANO, maximálně 5 tisíc Kč
Nutná registracene
Potřebné dokumentynevyžaduje se
RPSN2304% - 14299%
RUČITEL / RUČENÍNE
Účelbezúčelová
Lze vyřídit komplet online?ANO
Předčasné splacení zdarmaANO
Poplatek za poskytnutíANO až pro částky nad 9 000 Kč
Výhodyprvních 5 tis Kč ihned a zdarma, bez příjmu, bez ručitele, online
ObčanstvíČR
Věková hranice/rozsah21 - 75 let
Bankovní účetano
PODOBNÁZaplo první zdarma | rychlá Půjčka7 | na účet do hodiny
ŽÁDOSTVYPLNIT ŽÁDOST

Reprezentativní příklad půjčky (*) 5 000 Kč na 31 dnů: "5 500 Kč na 31 dnů, celková výše všech plateb bude 7 370 Kč, z toho poplatek za poskytnutí celkem 1 870 Kč. Výpočet je založen na roční úrokové sazbě ve výši 400 % a platbě celé dlužné částky v jedné splátce ve výši 7 370 Kč."

Reprezentativní příklad půjčky Credit Limit (*) 25 000 Kč na 31 dnů: "Pokud dojde k čerpání půjčky 25 000 Kč, zákazník uhradí poplatky a úrok ve výši 34 803 Kč. Celková částka, kterou zákazník musí uhradit, je 59 803 Kč. * Platí pro první schválenou a čerpanou půjčku, které je bez poplatku. Prvních 30 dnů poskytovatel neúčtuje denní úroky."

Zdroj (*): 10 tisíc Kč od Ferratum bankovním převodem do 15 minut, první půjčka zdarma - 5 000 Kč bez úroku a poplatku až na 31 dnů

Kdy je rychlá půjčka opravdu rychlá? Opravdu dorazí do hodiny?

NEZAPOMEŇTE - tzv. "rychlá půjčka ihned na účet do hodiny" bude rychlá JEN A POUZE v případě, že žadatel o půjčku má svůj bankovní účet ve stejné bance jako její poskytovatel. Pokud žádáte o půjčku, potřebujte ji rychle a k tomu potřebujete i spolehlivý a rychlý bankovní převod. Pokud používáte stejnou banku, zabere převod požadované a následně i schválené částky jen několik málo minut. V případě převodu půjčky mezi dvěma různými bankami, zabere celá transakce minimálně jeden pracovní den a slibovanou a případně i schválenou částku tak nemůžete obdržet "do hodiny".

Rychlá půjčka s převodem na účet do hodiny ve dvanácti různých variantách

Ferratum nabízí rychlé převody požadované a schválené částky půjčky na účty v České spořitelně, Komerční bance a Raiffeisen bance. Pokud máte svoje účty v jiných bankách, prověřte dalších 12 nabídek z výběru rychlých půjček s garancí vnitrobankovního převodu nejpozději do hodiny nebo 8 ještě rychlejších nabídek, kdy nebankovní poskytovatelé slibují schválení žádosti o půjčku nejpozději do 30 minut.

Další možností je vybírat mezi nabízenými půjčkami podle bankovních účtů - vybírat tak budete jen mezi těmi, které časový limit nejen slibují, ale díky účtům v největších českých bankách mohou slib opravdu rychl0ho převodu na účet i dodržet.

  • září 2018