NEBANKOVNÍ KONSOLIDACE

Nebankovní konsolidace půjček a úvěrů

Shrnutí vlastností: do 600000 Kč, online, nebankovní, vlastní finanční zdroje, zkušená renomovaná finanční skupina

ONLINE ŽÁDOST

Nebankovní konsolidace úvěrů a půjček

Podstata spočívá v tom, že finanční partner sloučí více různých půjček do jedné jediné. Cílem a výsledkem jsou nižší splátky, úroky a poplatky.

nebankovní konsolidace

Zaměřuje se na úsporu (průměrná úspora klientů finanční skupiny činí 3200 Kč měsíčně) pomocí refinancování krátkodobých bankovních úvěrů / půjček do 600 000 Kč bez zajištění nemovitosti. Řeší bankovní i nebankovní, úvěry, kreditní karty, kontokorenty a další finanční závazky. Sloučení půjček do jednoho nového a levnějšího spotřebitelského úvěru umožňuje vyjednat a smluvně podchytit úplně nové a výhodnější smluvní podmínky, úrokovou sazbu a platební / splátkový kalendář. Jednou z požadovaných a často využívaných možností je rozložení nového levnějšího úvěru do delšího časového období a tím i výrazného snížení měsíčních splátek. Stále častěji využívanou možností vyplývající z novelizovaného zákona o spotřebitelském úvěru je opakované přeúvěrování již proběhlých konsolidací. Cílem novelizace zákona bylo umožnit dlužníkům častěji žádat o znovuposouzení existující smlouvy, případně o změnu poskytovatele finančních prostředků. Nové ustanovení tak přineslo konkurenci možnost bojovat o zákazníky s uzavřenou smlouvou a to každý rok. Výsledkem je tvrdší konkurence, zlepšená pozice dlužníka a často i výrazně levnější úvěr za zlepšených úvěrových podmínek.

Úspory plynoucí ze změny smlouvy a věřitele

Není výjimkou, že sloučením a následným přeúvěrováním existujících půjček uspoříte měsíčně až několik tisíc korun. Vybrané finanční závazky převedené do jedné větší (sloučené) půjčky přinášejí nejen nižší úrokovou sazbu, ale i další a výhodnější (to jest především úrokové i splátkové) podmínky. Sloučit můžete všechny typy finančních bankovních i nebankovních spotřebitelských úvěrů, závazky (záporná salda) z využívaných kontokorentních účtů až po kreditní karty a to do maximální výše 600000 Kč. Pro přeúvěrování vyšších částek / finančních závazků využijte konkurenční, převážně bankovní, nabídky, které nabízejí až násobně vyšší maximální částky, o které lze zažádat. Úspora, respektive míra zlevnění, současných finnačních závazků tak bude ještě výraznější a citelnější.

Uvedená nabídka nepoužívá nebo nezprostředkovává finance od jiných / dalších bank. Navíc umožnuje další výhodné průběžné změny jako je pojištění splátek, mimořadné splátky či jejich dočasné odložení (například v případě nemoci). Využívá výhradně své vlastní finanční zdroje a prostředky:

DRUHPARAMETRY
Max. částkamaximálně 600000 Kč
Splatnostmaximálně 96 měsíců / 8 roků
PODOBNÁRefinancování od 5,9% ročně
ŽÁDOSTONLINE ŽÁDOST

Červenec 2020

Tato nabídka pochází od zavedené a úspěšné finanční skupiny, která v posledním půl roce často využívá masivní televizní reklamu za stovky milionů korun. Proč mluvíme právě o reklamě? Protože reklama přiláká větší počet zájemců o úvěr a s velkým počtem zájemců souvisí i možnost si z velkého počtu potenciálních zájemců vybírat. A s možností si vybírat souvisí i nižší pravděpodobnost schválení online žádosti. Pokud Vám podprůměrný počet (měřeno ke srovnatelné konkurenci) schválených online žádostí nevadí a máte chuť vyzkoušet svoje štěstí, úplně a správně vyplňte online dotazník a odešlete ho. Odpověď poskytovatel slibuje v tomto oboru téměř ihned, to jest během jednoho jediného dne.

Úspora z konsolidovaných půjček

Konsolidací půjček klienti v průměru ušetří na každé měsíční splátce 3200 Kč. Pokud Vám uvedená částka měsíční úspory přijde zajímavá, neváhejte a vyžádejte si nabídku. Projděte si všechny své stávající půjčky, kreditní karty, kontokorenty a nákupy na splátky. Podívejte se na výše splátek a poplatků. Kontaktujte společnost s údajem, které všechny půjčky chcete spojit do jedné s nižší měsíční splátkou. Aby vše probíhalo plynule a bezproblémově, připravte si prosím před hovorem smlouvy ke starým půjčkám, občanský průkaz, druhý doklad totožnosti (cestovní pas, průkazku pojištěnce, rodný list nebo zbrojní průkaz) a údaje o Vašem zaměstnavateli. zpet na text

Další služby - pojištění a odklad splátky

POTŘEBUJETE SI ODLOŽIT SPLÁTKU, aniž byste museli komukoliv vysvětlovat důvody? Každému se to občas stane. Stačí si tuto možnost předem sjednat a dát společnosti vědět v okamžiku, kdy tuto možnost budete chtít využít. Cena takové služny činí 39 Kč. Zpět na text

Mimořádná splátka

Občas se stane, že Vám zbude více peněz nebo, a to přejeme každému, přijde více peněz, než jste plánovali a pro které právě teď nemáte žádné plánované využití. Využijte možnost zaplatit mimořádnou splátku - zavolejte klientskou linku společnosti, domluvte se operátorem a odešlete částku tak, jako obvykle. Je to jednoduché.