NEBANKOVNÍ KONSOLIDACE

Nebankovní konsolidace půjček a úvěrů

Shrnutí vlastností: konsolidace do 600 000 Kč, online, nebankovní, vlastní finanční zdroje, zkušená renomovaná finanční skupina

ONLINE ŽÁDOST O KONSOLIDACI

Nebankovní konsolidace úvěrů a půjček

Podstata konsolidace spočívá v tom, že sloučí více různých půjček do jedné jediné. Cílem a výsledkem jsou nižší splátky, úroky a poplatky.

slouceni

Zaměřuje se na úsporu pomocí refinancování krátkodobých bankovních úvěrů / půjček do 600 000 Kč bez zajištění nemovitosti. Řeší bankovní i nebankovní, úvěry, kreditní karty, kontokorenty a další finanční závazky. Sloučení půjček do jednoho nového spotřebitelského úvěru umožnuje vyjednat a smluvně podchytit úplně nové a výhodnější smluvní podmínky, úrokovou sazbu a platební / splátkový kalendář. Jednou z požadovaných a často využívaných možností je rozložení nového levnějšího úvěru do delšího časového období a tím i výrazné snížení měsíčních splátek. Stále častěji využívanou možností vyplývající z novelizovaného zákona o spotřebitelském úvěru je opakované přeúvěrování již proběhlých komsolidací. Cílem novelizace zákona bylo umožnit dlužníkům častěji žádat o znovuposouzení existující smlouvy, případně o změnu poskytovatele finančních prostředků. Nové ustanovení tak přineslo konkurenci možnost bojovat o zákazníky s uzavčenou smlouvou a to každý rok. Výsledekm je vyšší konkurence, zlepšená pozice dlužníka a často i levnější úvěr.

Úspory plynoucí ze změny smlouvy a věřitele

Není výjimkou, že sloučením a následným přeúvěrováním existujících půjček uspoříte měsíčně až několik tisíc korun. Vybrané finanční závazky převedené do jedné větší (sloučené) půjčky přinášejí nejen nižší úrokovou sazbu, ale i další a výhodnější podmínky. Sloučit můžete všechny typy finančních bankovních i nebankovních půjček, závazky z využívaných kontokorentních účtů až po kreditní karty a to do maximální výše 600 000 Kč. Pro přeúvěrování vyšších částek / finančních závazků využijte konkurenční, převážně bankovní, nabídky, které nabízejí až násobně vyšší maximální částky ..

Uvedená nabídka nepoužívá nebo nezprostředkovává finance od jiných / dalších bank. Využívá výhradně své vlastní finanční zdroje a prostředky:

DRUHPARAMETRY
Max. částkamaximálně 600 000 Kč
Splatnostmaximálně 96 měsíců / 8 roků
PODOBNÁAcema | Refinancování od 5,9% ročně
ŽÁDOSTONLINE ŽÁDOST

Březen 2019