NEBANKOVNÍ KONSOLIDACE

Nebankovní konsolidace půjček a úvěrů

Shrnutí vlastností: konsolidace do 600 000 Kč, online, nebankovní, vlastní finanční zdroje, zkušená renomovaná finanční skupina

ONLINE ŽÁDOST O KONSOLIDACI

Nebankovní konsolidace úvěrů a půjček

Konsolidace sloučí více různých půjček do jedné jediné. Cílem a výsledkem jsou nižší splátky, úroky a poplatky.

slouceni

Zaměřuje se na úsporu pomocí refinancování krátkodobých bankovních úvěrů / půjček do 600 000 Kč bez zajištění nemovitosti. Řeší bankovní i nebankovní, úvěry, kreditní karty, kontokorenty a další finanční závazky. Sloučení půjček do jednoho nového spotřebitelského úvěru umožnuje vyjednat a smluvně podchytit zcela nové smluvní podmínky. Jednou z často využívaných možností je rozložení nového levnějšího úvěru do delšího časového období a tím i výrazné snížení měsíčních plátek. Stále častěji využívanou možností je opakované přefinancování již proběhlých komsolidací, které umožňuje novelizovaný zákon o spotřebitelském úvěru.

Není výjimkou, že konsolidací měsíčně uspoříte až několik tisíc korun. Vybrané finanční závazky převedené do jediné sloučené půjčky přinášejí nejen nižší úrokovou sazbu, ale i další výhodnější podmínky. Sloučit můžete všechny typy finančních bankovních i nebankovních půjček, kontokorenty až po kreditní karty až do výše 600 000 Kč.

Nabízená nebankovní konsolidace půjček nezprostředkovává refinancování od bank, používá výhradně vlastní finanční zdroje:

DRUHPARAMETRY
Max. částka600.000 Kč
Splatnostaž 96 měsíců
PODOBNÁAcema | Refinancování od 5,9% ročně
ŽÁDOSTvyplnit online žádost
  • leden 2019