KONSOLIDACE

KONSOLIDACE PŮJČEK

Vše
Se zástavou
Bez zástavy

Cílem konsolidace je sloučení několika úvěrů do jednoho jediného

.. produktu/služby, které má citelně nižší splátky, úroky i poplatky - KLÍČOVÉ JE: levnější, nižší splátky, nižsí úroky i poplatky ..

Nový poskytovatel vyplatí všechny vaše předchozí dluhy včetně poplatků, úroků a penále a poskytne Vám jednu jedinou větší půjčku s výhodnějšími úroky i splátkami. Výsledkem je úspora na úrocích, poplatcích a často i splátkách - celkovou částku po dohodě rozložíte do delšího časového období.


Konsolidace popírá vžité: "nevytloukej půjčku půjčkou" a nabízí přesný opak - tj. splacení jedné nebo více půjček jednou jedinou, která bude mít výhodnější podmínky. Má smysl pouze v případě, že splátky po konsolidaci jsou nižší a nižší jsou i úroky a poplatky. Nechte si zpracovat nezávazné nabídky, porovnejte je mezi sebou, vyberte nejvýhodnější a tu porovnejte s dosavadními splátkami před konsolidací.

Pokud si nejste jistí, poraďte se ZDARMA. Ve 22 městech v ČR působí a poskytují právní a finanční poradenství ZDARMA občanské poradny. Poradny ve finanční tísni Vám, díky dlouholetým zkušenostem, poradí i další společnosti, které se úsporou a refinancováním zabývají. Přehled poraden v jednotlivých městech, adresy, telefon a provozní hodiny najdete v přehledu poraden ..

CZIN.eu