KONSOLIDACE PŮJČEK

KONSOLIDACE PŮJČEK

Vše
Se zástavou
Bez zástavy

Cílem konsolidace půjček je sloučení několika dluhů do jednoho jediného ..

.. produktu/služby, které má CITELNĚ NIŽŠÍ ÚROKY, SPLÁTKY I POPLATKY. Klíčovým slovem je: "LEVNĚJŠÍ, NIŽŠÍ"

Nový poskytovatel nabídne vyplacení všech finančních závazků včetně poplatků, úroků a penále a nabídne Vám jejich konsolidaci - tj. jednu jedinou větší půjčku s výhodnějšími úroky i splátkami (tj. konsolidovanou). Výsledkem je v drtivé většině případů a vždy by být měla citelná úspora na úrocích, poplatcích i splátkách. Téměř ve všech případech dostane zákazník možnost rozložit celkovou dlužnou částku na delší časové období, které je díky současné výši inflace výhodnější, protože závazky splácíte inflací znehodnocenými penězi.


Konsolidace | sloučení | refinancování popírá vžité: "nevytloukej půjčku půjčkou" a nabízí přesný opak - tj. splacení jednoho nebo více různých finančních závazků jednou jedinou půjčkou, která bude mít výhodnější podmínky. Má smysl pouze v případě, že splátky po refinancování / konsolidaci jsou nižší a nižší jsou i úroky a poplatky. Vyžádejte si zpracování nezávazných nabídek, porovnejte je mezi sebou, vyberte nejvýhodnější a tu porovnejte s dosavadními splátkami před konsolidací / refinancováním. Nezapomeňte požádat o vysvětlení podmínek smlouvy pro případ výpadku příjmů, zpoždění při splácení apod. Každý poskytovatel nabízí trochu jiné podmínky, hledejte takové, které vyhovují právě Vám. Banky, ale i nebankovní společnosti mají o refinancování obrovský zájem. Díky tomu je Vaše šance na získání lepších podmínek výrazně vyšší - společnosti a banky mezi sebou budou soutěžit a snažit se nabídnout lepší / levnější podmínky než jejich konkurence.

Konsolidace půjček a její úročení ...

Nenechte se zlákat slogany o:" .. snížení úroků o X%". Pokud v současné době platíte na úrocích cca 20 - 30% ročně, úspora 2% NENÍ ŽÁDNOU VÝHROU. Je zcela reálné dosáhnout na roční úrok kolem 10%, velmi často i kolem 6% procent ročně. Porovnávejte jednotlivé nabídky mezi sebou a nestyďte se poradit - v občanských poradnách pro oddlužení je možné finanční poradenství získat zdarma.

Finanční poradenství zdarma pomůže i s konsolidací dluhů ..

Pokud si nejste jistí, poraďte se ZDARMA. Podmínky pro sloučení půjček se u jednotlivých poskytovatelů této finanční služby diametrálně liší. U některých nelze do celkového obje,u nové půjčky zahrnout závazky z kreditních karet, u jiných zase nelze konsolidovat dluhy na kontokorentních účtech. Benevolentní podmínky pro konsolidaci nabízí především největší česká banka a v rámci akce Black Friday (platná do 2. prosince 2018) nebankovní společnost Cofidis.

Ve 22 městech v ČR působí a poskytují právní a finanční poradenství ZDARMA občanské poradny. Poradny ve finanční tísni Vám, díky dlouholetým zkušenostem, navrhnou i další společnosti, které se úsporou pomocí konsolidace / refinancování zabývají. Přehled poraden v jednotlivých městech, adresy, telefon a provozní hodiny najdete v přehledu poraden ve finanční tísni.