KONSOLIDACE PŮJČEK

KONSOLIDACE PŮJČEK

Vše
Se zástavou
Bez zástavy

Cílem konsolidace je sloučení několika úvěrů do jednoho jediného ..

.. produktu/služby, které má CITELNĚ NIŽŠÍ ÚROKY, SPLÁTKY I POPLATKY. Klíčovým slovem je: "LEVNĚJŠÍ, NIŽŠÍ"

Nový poskytovatel nabídne vyplacení všech finančních závazků | půjček včetně poplatků, úroků a penále a nabídne Vám jejich konsolidaci - tj. jednu jedinou větší / konsolidovanou půjčku s výhodnějšími úroky i splátkami. Výsledkem by vždy měla být citelná úspora na úrocích, poplatcích i splátkách. Ve většině případů dostane zákazník možnost rozložit celkovou částku na delší časové období.


Konsolidace půjček popírá vžité: "nevytloukej půjčku půjčkou" a nabízí přesný opak - tj. splacení jednoho nebo více různých finančních závazků jednou jedinou půjčkou, která bude mít výhodnější podmínky. Má smysl pouze v případě, že splátky po refinancování / konsolidaci jsou nižší a nižší jsou i úroky a poplatky. Vyžádejte si zpracování nezávazných nabídek, porovnejte je mezi sebou, vyberte nejvýhodnější a tu porovnejte s dosavadními splátkami před konsolidací. Nezapomeňte požádat o vysvětlení podmínek smlouvy pro případ výpadku příjmů, zpoždění při splácení apod. Každý poskytovatel nabízí trochu jiné podmínky, hledejte takové, které vyhovují právě Vám.

Úročení konsolidační půjčky ...

Nenechte se zlákat slogany o:" .. snížení úroků o X%". Pokud v současné době platíte na úrocích cca 20 - 30% ročně, úspora 2% NENÍ ŽÁDNOU VÝHROU. Je zcela reálné dosáhnout na roční úrok kolem 10% .. Porovnávejte, poraďte se.

Finanční poradenství zdarma ..

Pokud si nejste jistí, poraďte se ZDARMA. Ve 22 městech v ČR působí a poskytují právní a finanční poradenství ZDARMA občanské poradny. Poradny ve finanční tísni Vám, díky dlouholetým zkušenostem, navrhnou i další společnosti, které se úsporou pomocí konsolidace / refinancování zabývají. Přehled poraden v jednotlivých městech, adresy, telefon a provozní hodiny najdete v přehledu poraden ve finanční tísni.

CZIN.eu