KONSOLIDACE PŮJČEK

KONSOLIDACE PŮJČEK

Vše
Se zástavou
Bez zástavy

Cílem konsolidace půjček je sloučení několika dluhů do jednoho jediného ..

.. produktu/služby, které má CITELNĚ NIŽŠÍ ÚROKY, SPLÁTKY I POPLATKY. Klíčovým slovem je: "LEVNĚJŠÍ, NIŽŠÍ"

Nový poskytovatel nabídne vyplacení všech finančních závazků včetně poplatků, úroků a penále a nabídne Vám jejich konsolidaci - tj. jednu jedinou větší půjčku s výhodnějšími úroky i splátkami (tj. konsolidovanou). Výsledkem by v drtivé většině případů a vždy měla být citelná úspora na úrocích, poplatcích i splátkách. Téměř ve všech případech dostane zákazník možnost rozložit celkovou dlužnou částku na delší časové období, které je díky současné výši inflace výhodnější, protože závazky splácíte inflací znehodnocenými penězi.


Konsolidace | sloučení | refinancování popírá vžité: "nevytloukej půjčku půjčkou" a nabízí přesný opak - tj. splacení jednoho nebo více různých finančních závazků jednou jedinou půjčkou, která bude mít výhodnější podmínky. Má smysl pouze v případě, že splátky po refinancování / konsolidaci jsou nižší a nižší jsou i úroky a poplatky. Vyžádejte si zpracování nezávazných nabídek, porovnejte je mezi sebou, vyberte nejvýhodnější a tu porovnejte s dosavadními splátkami před konsolidací / refinancováním. Nezapomeňte požádat o vysvětlení podmínek smlouvy pro případ výpadku příjmů, zpoždění při splácení apod. Každý poskytovatel nabízí trochu jiné podmínky, hledejte takové, které vyhovují právě Vám. Banky, ale i nebankovní společnosti mají o refinancování obrovský zájem. Díky tomu je Vaše šance na získání lepších podmínek výrazně vyšší - společnosti a banky mezi sebou budou muset soutěžit a snažit se nabídnout lepší / levnější podmínky než jejich konkurence.

Konsolidace půjček a její úročení ...

Nenechte se zlákat slogany o:" .. snížení úroků o X%". Pokud v současné době platíte na úrocích cca 20 - 30% ročně, úspora 2% NENÍ ŽÁDNOU VÝHROU. Je zcela reálné dosáhnout na roční úrok kolem 10%, překvapivě často i kolem 6 procent ročně. Porovnávejte jednotlivé nabídky mezi sebou a nestyďte se poradit - v občanských poradnách pro oddlužení je možné finanční poradenství včetně tipů na další, na těchto stránkách neuvedené instituce, získat zdarma. Využijte intenzivní zkušenosti, které zaměstnanci občanských poraden mají.

Finanční poradenství zdarma pomůže i s konsolidací dluhů ..

Pokud si nejste jistí, využijte možnosti poradit se ZDARMA. Podmínky pro sloučení půjček se u jednotlivých poskytovatelů této finanční služby diametrálně liší. U některých nelze do celkového objemu nové půjčky zahrnout závazky z kreditních karet, u jiných zase nelze konsolidovat dluhy na kontokorentních účtech. Benevolentní podmínky pro konsolidaci nabízí především jedna největších českých bank a v rámci akce Black Friday (platná do 2. prosince 2018) i nebankovní multinárodní společnost Cofidis zaměřená právě na poskytovaní nebankovních spotřebitelských úvěrů.

Ve 22 městech v ČR působí a poskytují právní a finanční poradenství ZDARMA občanské poradny. Poradny ve finanční tísni Vám, díky dlouholetým zkušenostem, navrhnou i další společnosti, které se úsporou pomocí konsolidace / refinancování zabývají. Přehled poraden v jednotlivých městech, adresy, telefon a provozní hodiny najdete v přehledu poraden ve finanční tísni.