KONSOLIDACE PŮJČEK - REFINANCOVÁNÍ

KONSOLIDACE PŮJČEK

Vše
Se zástavou
Bez zástavy

Cílem konsolidace půjček je sloučení více půjček do jedné jediné, které má citelně nižší splátky, úroky i poplatky ..

Nový poskytovatel půjčky vyplatí všechny vaše půjčky včetně poplatků, úroků a penále a poskytne Vám jednu jedinou půjčky s výhodnějšími úroky i splátkami. Výsledkem je úspora na úrocích, poplatcích a často i splátkách - celkovou částku po dohodě rozložíte do delšího časového období.


Konsolidace půjček popírá vžité: "nevytloukej půjčku půjčkou" a nabízí přesný opak - tj. splacení jedné nebo více půjček jednou jedinou půjčkou, která bude mít výhodnější podmínky. Má smysl pouze v případě, že splátky po konsolidaci jsou nižší a nižší jsou i úroky a poplatky. Nechte si zpracovat nezávazné nabídky, porovnejte je mezi sebou, vyberte nejvýhodnější a tu porovnejte s dosavadními splátkami před konsolidací.

Pokud si nejste jistí, poraďte se ZDARMA. Ve 22 městech v ČR působí a poskytují právní a finanční poradenství ZDARMA občanské poradny ve finanční tísni. Poradny ve finanční tísni Vám, díky zkušenostem, poradí i další společnosti, které se konsolidací půjček zabývají. Přehled poraden v jednotlivých městech, adresy, telefon a provozní hodiny najdete v přehledu poraden ..

CZIN.eu