Bankovní konsolidace půjček a úvěrů

Bankovní konsolidace půjček

Shrnutí vlastností: do 800000 Kč až na 10 let, bankovní, alespoň minimální příjem, zákazník nemusí být zaměstnancem

ONLINE ŽÁDOST O KONSOLIDACI

Bankovní konsolidace půjček a úvěrů

Díky refinancování úvěrů a půjček od renomované banky si sloučíte veškeré svoje fiannční závazky, tj. půjčky, kreditní karty a kontokorenty do jedné velké a výhodnější půjčky s nižšími úroky a současně i nižšími splátkami. K tomu Vám banka ještě poskytne peníze navíc. A za to vše budete platit měsíčně mnohem méně. U částek přesahujících celkových 200 000 Kč je reálné získat úrok od 6,9% / ročně.

konsolidace mmb

Bankovní refinancování úvěrů

Dlouhodobě patří k nejůčinnějším nástrojům pro zlevnění dluhu, snížení splátek závazků a řešení tíživé finanční situace způsobené zadlužením. Mezi nejvýznamnější českými bankami těžko najdete takovou, která by stejnou nebo podobnou službu neposkytovala, resp. nenabízela ve variantách přizpůsobených míře zadlužení a současným a budoucím možnostem zákazníka. Výhodou silného finančního partnera v takové situaci je dokonalý přehled o možnostech, jak nepříjemnou situaci řešit v časově přijatelném časovém horizontu. Druhou stranou mince jsou přísné podmínky pro řízení úvěrových rizik a poskytování úvěru, které žádný z úředníků a bankéřů nemůže bez výslovného svolení vedení porušit. Důsledkem je poměrně nízká pravděpodobnost schválení online žádosti.

Refinancovat můžete i předchozí konsolidace ..

DRUHPARAMETRY
ŽÁDOSTŽÁDOST ONLINE + DOPROVODNÉ DOKUMENTY
Mininimální částkanení uvedena
Maximální částka800OOO Kč
Splatnostaž 120 měsíců | 10 let
Poukázánípřevodem do banky / na účet žadatele
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký poměr NENÍ podmínkou
Minimílní příjemano, alespoň 5000 Kč měsíčně případně základ daně od 60000 Kč
Potřebné dokumentydoklady o příjmu příp. daňové přiznání
Rychlost vyřízeníneuvedeno, typicky do týdne
ObčanstvíČeská nebo Slovenská republika s trvalým pobytem v České republice
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetzakládá se běžný účet u poskytovatele

Leden 2020

Nabídka pochází od velké a úspěšné bankovní instituce, která v posledním roce masivně investuje do reklamy v televizi i na Internetu. Z masivní reklamy vyplývá i větší počet zájemců o refinancování stávajících finančních závazků a z toho i nižší procento úspěšně schválených online žádostí. Na druhou stranu je potřeba přiznat, že nedávná osobní návštěva na pobočce banky přinesla velmi zajímavý výsledek u poptávaného hypotečního úvěru. Po započtení všech "nárokových" slev (je jich mnohem, mnohem více) u zaměstnance s bankovním účtem právě v této bance dosáhla výsledná nabízená úroková míra na zhruba čtyř milionovou hypotéku cca 2,05% p.a. (ročně). Nejen, že je takový úrok zhruba 1,0% pod aktuální mírou inflace (zákazník tak na ztrátě hodnoty peněz vydělá automaticky cca 1,0% ročně), ale je také cca 0,2% až 0,3% pod nejlepší úrokovou mírou nabízenou konkurencí. Neváhejte, vyžádejte si nabídku a porovnejte ji s konkurencí. Pokud si nejste jistí, poraďte se v některé ze 40 poboček Asociace občanských poraden v každém větším městě v České republice - srovnání a poradenství je zcela bezplatné!