ODVRÁCENÍ EXEKUCE

Zastavení a odvrácení exekuce

Právní pomoc zdarma a konsolidace půjček Zdroj: MAPY.CZ - Právní a finanční poradenství ZDARMA při odvrácení a zastavení exekučního řízení

Zastavení a odvrácení exekuce je možné pokud bude dlužník jednat a postupovat rychle

PORAĎTE SE! V posledních letech vznikla řada nových poraden a poradenských center pro ty, kdo se ocitli ve finanční tísni a kde se kdokoliv může poradit zdarma se specialisty, kteří mají potřebné zkušenosti a již vyřešili řadu případů ohrožení exekucí a jejího řešení pomocí oddlužení a refinancování nevýhodných finančních závazků. Pomohou s návrhem posloupnosti kroků, která je potřeba co nejrychleji provést a doporučí kontakty a společnosti, které se v podobných případech osvědčily, žadatelům o pomoc pomohly a vykázaly požadované výsledky. Patří k nim:

V poradnách pomohou s analýzou finanční situace a navrhnou plán postupu. Klient získá doporučení, kde / u koho si vyžádat nabídky na konsolidaci / refinancování půjček a právní asistenci. Současně pomohou se zpracováním a odesláním poptávky na refinancování. Většina společností, které se zabývají konsolidací, dokáží pomocí refinancování zajistit nižší splátky i úroky. Pokud můžete zastavit nemovitost, dosáhnete na dlouhodobé nebankovní i bankovní spotřebitelské úvěry s nižšími splátkami i úroky, než jaké nabízejí drahé krátkodobé spotřebitelské úvěry.

Výběry nabídek financování pro konsolidaci a půjček se zajištěním / zástavou nemovitosti: