Půjčka až 500 000 Kč (bez poplatku)

Půjčka do 500 000 Kč na 96 měsíců

Pujcka ihned Cofidis

Online nebankovní půjčka nabízí od 15 000 do až 500 000 Kč. Díky tomu nepatří mezi tzv. "mikropůjčky" nebo "do výplaty", ale mezi dlouhodobé nebankovní spotřebitelské úvěry.

Vyšší horní limit spotřebitelského úvěru - 500 000 Kč - není znevýhodněn nižší rychlostí schválení, kdy tzv. "předschválení" poskytovatel slibuje do 5 minut. Pokud Vám max 15 000 Kč až 500 000 Kč vyhovuje, nemusíte být zaměstnancem, abyste ji mohli získat. Podmínkou je ale pravidelný měsíční příjem. Pokud máte účet ve stejné bance, mohou peníze dorazit na účet nejpozději do druhého dne. Spotřebitelské úvěry od tohoto poskytovatele jsou mezi těmi nebankovními zajímavou výjimkou, jako jediní explicitně uvádějí, že o půjčku může žádat občan jak České tak i Slovenské republiky a současně nabízejí v nebankovním oboru téměř bezkonkurenční úrok.

Konsolidace půjček pro jednotlivce a partnerské páry ..

Výhodou půjčky je možnost "přizpůsobit" její vlastnosti potřebám žadatele. Díky úroku / RPSN v nebankovním sektoru vídaném jen zřídka, je půjčku možné použít i pro konsolidaci a dlouhodobé refinancování dosavadních finančních závazků / dluhů. Cestou k nejnižšímu možnému úroku je zažádat spolu se svým partnerem. Podmínkou pro schválení žádosti, bez ohledu na variantu, je "čistý" rejstřík dlužníků a doložitelný příjem. Na druhou stranu můžete získat nebankovní půjčku za podmínek, které směle konkurují nabídkám konsolidace od renomovaných bank.

Díky rychlosti předschválení, resp. převodu schválené částky na účet, najdete tento online úvěr i ve výběru "ihned" a "na účet do hodiny".

RPSN půjčky ..

Celkové náklady vč. úroků a poplatků dosahují v nebankovním sektoru k těm nejnižším. Výchozí RPSN 24% p.a. (per anum = ročně) představuje cca 2% měsíčně, u Kamali např. cca 3,3%. Ještě nižší bude v případě, že si půjčíte spolu se svým partnerem - od 5,59% ročně (tj. méně než 0,5 % měsíčně a 4x méně, než v případě, kdy o zažádáte jako "jednotlivec"), které jsou srovnatelné se standardními bankovními produkty. Levnější je už jen nabídka pro nové klienty - první půjčka zdarma:

prvni pujcka zdarma

DRUHPARAMETRY
Min. částka20 000 Kč
Max. částka500 000 Kč
splatnost 12 - 96 měsíců
Poukázáníihned po schválení na účet
Musí být zaměstnanecNE
Min. příjemANO
Doložení příjmuNE, individuálně
Bez registruNE
První zdarmaNE
RPSN24%
Nutná registraceano
Účelbezúčelová
Délka vyřízení předschválení do 5 minut, výplata do 24 hodin
Komplet online?ANO
Předčasné splacení zdarmaANO
Poplatek za poskytnutíNE
ObčanstvíČR nebo SK s trvalým pobytem
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetano
PodobnáPůjčka 7 | rychlá přes SMS | Credit Limit
ŽÁDOSTVYPLNIT ŽÁDOST

Reprezentativní příklad (*): Celkem zaplatíte: 61 824 Kč | Roční úroková sazba: 24,00 % | RPSN: 24,00 | Maximální splácení v měsících: 52 | Výše splátky: 1 200 Kč

Reprezentativní příklad: Úvěrový limit ve výši 50 000 Kč je vyčerpán okamžitě a plné výši převodem na bankovní účet spotřebitele, splácení 12 pravidelnými měsíčními splátkami vždy k 15. dni měsíce, počínaje měsícem následujícím po měsíci, kdy byl úvěr čerpán, roční úroková sazba: 24,0 %, výše měsíční splátky: 4 672,62 Kč, RPSN: 24,0, celková částka splatná spotřebitelem 56 072,04 Kč. Maximální RPSN 24,0. Nejsou účtovány žádné poplatky za poskytnutí úvěru ani vedení úvěrového účtu. Min. doba splácení 1 měs, max. doba splácení 52 měs. Pojištění není v RPSN zahrnuto. Touto nabídkou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

(*) Zdroj: Cofidis

  • červen 2018
CZIN.eu