Půjčka ihned až 500 000 Kč (bez poplatku)

Půjčka ihned od 15 000 do 500 000 Kč

Shrnutí vlastností: nebankovní, online, max. 500 000 Kč, až na 96 měsíců, od 4,49%, RPSN od 24%

ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU + KALKULAČKA SPLÁTEK

Půjčka ihned do 500 000 Kč na 96 měsíců

Pujcka ihned

Půjčka ihned, kompletně online od nebankovní společnosti s licencí ČNB, nabízí bankovním převodem okamžitě na účet částky od 15 000 do 500 000 Kč. Díky tomu nepatří mezi tzv. "mikropůjčky" nebo "do výplaty", ale mezi dlouhodobé nebankovní spotřebitelské úvěry s úrokem konkurujícím těm "nejvýhodnějším" bankovním nabídkám. Poskytovatel v červnu 2018 oznámil další "zlevnění" své nabídky, kdy partneři mohou společně žádat o tzv. partnerskou půjčku s úrokovou sazbu začínající na 4,49% (nejnižší možná).

Vyšší horní limit spotřebitelské půjčky - 500 000 Kč - není znevýhodněn nižší rychlostí schválení, kdy tzv. "předschválení" poskytovatel slibuje do 5 minut. Pokud Vám max 15 000 Kč až 500 000 Kč vyhovuje, nemusíte být zaměstnancem, abyste ji mohli získat. Podmínkou je ale pravidelný měsíční příjem (důchod, mateřská, sociální dávky). Pokud máte účet ve stejné bance, mohou peníze dorazit na účet nejpozději do druhého dne. Půjčka ihned od tohoto poskytovatele je mezi nebankovními půjčkami zajímavou výjimkou: jako jediní explicitně uvádějí, že o půjčku může žádat občan jak České tak i Slovenské republiky a současně nabízejí pro partnery v nebankovním oboru téměř bezkonkurenční výchozí úrok.

Konsolidace půjček pro jednotlivce a partnerské páry ..

Výhodou půjčky je možnost "přizpůsobit" její vlastnosti potřebám žadatele. Díky úroku / RPSN v nebankovním sektoru vídaném jen zřídka, je půjčku možné použít i pro konsolidaci a dlouhodobé refinancování dosavadních finančních závazků / dluhů. Cestou k nejnižšímu možnému úroku je zažádat spolu se svým partnerem. Podmínkou pro schválení žádosti, bez ohledu na variantu, je "čistý" rejstřík dlužníků (Solus, BRKI a NRKI) a doložitelný příjem. Na druhou stranu můžete získat nebankovní půjčku za podmínek, které směle konkurují nabídkám konsolidace od renomovaných bankovních domů.

Díky rychlosti předschválení, resp. převodu schválené částky na účet, najdete tento online úvěr i ve výběru "ihned" a "na účet do hodiny".

Půjčka ihned + RPSN + pravděpodobnost schválení online žádosti

Půjčka ihned a její celkové náklady včetně úroků a poplatků mohou patřit NEJEN v nebankovním sektoru k těm nejnižším. Výchozí RPSN 24% p.a. (per anum = ročně) představuje cca 2% měsíčně, u Kamali např. cca 3,3%. Ještě nižší bude v případě, že si půjčíte spolu se svým partnerem - od 4,49% ročně (tj. méně než 0,5 % měsíčně a 4x méně, než v případě, kdy o půjčku zažádáte jako "jednotlivec"), které jsou srovnatelné s typicky dosahovanými úrokovými podmínkami standardních bankovních úvěrových produktů. Levnější je už jen nabídka pro nové klienty - první půjčka zdarma, kde si lze půjčit ZCELA BEZ ÚROKU A POPLATKU:

prvni pujcka zdarma

Black Friday: půjčka ihned se slevou na úroky - 4,49% p.a. PRO KAŽDÉHO

Akce slevy na úroky ukončena: příklad nabídky na slevu na úrocích pro partnery ponechán pro ilustraci možností: BLACK FRIDAY (20. 11. - 2. 12. 2018, *webové stránky poskytovatele): Při kombinaci 150.000 Kč na 84 měsíců, splátce 2084 Kč/měs. bude úrok 4,49 % (RPSN 4,58 %) a to PRO VŠECHNY. Tzn. pokud by poskytovatel za běžných okolností online žádost zákazníka schválil, ale vzhledem k jeho bonitě mu dal vyšší úrok, nyní, v rámci akce "Black Friday", získá žadatel online půjčku s úrokem pouze 4,49%.

DRUHPARAMETRY
Minimální částka20 000 Kč
Maximální částka500 000 Kč
Splatnost 12 - 96 měsíců, dlouhodobá, na splátky
Poukázáníbezprostředně po schválení na bankovní účet
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký poměr není nutný
Minimální příjemANO, vyžaduje minimální příjem (např. důchod)
Doložení příjmuNE, individuálně
Bez registruNE, TRVÁ NA KLADNÉ KONTROLE registru dlužníků
První zdarmaNE, bohužel NENÍ možné si půjčit poprvé zdarma
RPSN24%
Nutná registraceano, bez registrace TO NEPŮJDE
Účelbezúčelová, o použití peněz rozhoduje úspěšný žadatel
Délka vyřízení předschválení do 5 minut, výplata do 24 hodin
Komplet online?ANO, vše z počítače, tabletu nebo mobilu
Předčasné splacení zdarmaANO:REVOLVING, NE: 0,5 až 1% z předčasně spl. částky u ostatních
Poplatek za poskytnutíNE, neúčtuje poplatek za vyřízení žádosti
ObčanstvíČeská nebo Slovenská republika s trvalým pobytem v ČR
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU
PodobnáPůjčka7 | rychlá přes SMS | CreditLimit
ŽÁDOSTVYPLNIT ONLINE ŽÁDOST

Reprezentativní příklad pro půjčku 50 000 Kč

Půjčka ihned 50 000 Kč reprezentativní příklad z webových stránek poskytovatele: Celkem zaplatíte: 61 824 Kč | Roční úroková sazba: 24,00 % | RPSN: 24,00 | Maximální doba splácení v měsících: 52 | Výše splátky: 1 200 Kč

Reprezentativní příklad: Úvěrový limit ve výši 50 000 Kč je vyčerpán okamžitě a v plné výši převodem na bankovní účet spotřebitele, splácení 12 pravidelnými měsíčními splátkami vždy k 15. dni měsíce, počínaje měsícem následujícím po měsíci, kdy byl úvěr čerpán, roční úroková sazba: 24,0 % p.a., výše měsíční splátky: 4 672,62 Kč, RPSN: 24,0%, celková částka splatná spotřebitelem 56 072,04 Kč. Maximální RPSN 24,0%. Nejsou účtovány žádné poplatky za poskytnutí úvěru ani vedení úvěrového účtu. Mininimální doba splácení 1 měsíc, maximální doba splácení 52 měsiců. Pojištění není v RPSN zahrnuto. Touto nabídkou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

(*) Zdroj: Cofidis, duben 2019