Nebankovní půjčka ihned bez poplatku

Dlouhodobý úvěr od 15000 do 500000 Kč

Shrnutí vlastností: nebankovní, online, rychlá, max. 500 000 Kč, až na 96 měsíců, od 4,49%, RPSN od 24%

ONLINE ŽÁDOST + KALKULAČKA

Dlouhodobé nebankovní půjčky do 500 000 Kč až na 96 měsíců

nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka na splátky, navíc kompletně online, od společnosti s licencí České národní banky, nabízí rychlým bankovním převodem téměř okamžitě na účet částky od 15000 do 500000 Kč. Díky tomu nepatří mezi tak zvané "mikropůjčky" nebo "do výplaty", ale mezi dlouhodobé spotřebitelské půjčky na splátky s úroky konkurujícími "nejvýhodnějším" nabídkám renomovaných bankovních domů. Poskytovatel v září 2019 oznámil další "zlevnění" své nabídky, kdy životní partneři (z nichž alespoň jeden má stabilní příjem) mohou společně žádat o tzv. partnerskou půjčku s úrokovou sazbu začínající na 4,49% (nejnižší dosažitelná sazba).

Vyšší horní limit spotřebitelských půjček - 500000 Kč - není znevýhodněn nižší rychlostí schválení, kdy tak zvané "předschválení" společnost slibuje nejpozději do 5 minut. Pokud Vám maximálních 15000 Kč až 500000 Kč vyhovuje, nemusíte být zaměstnancem v hlavním zaměstnaneckém poměru, abyste ji mohli rychle získat. Podmínkou je ale pravidelný měsíční příjem (plat / mzda, důchod, mateřská, sociální dávky, kapitálové příjmy - úroky, dividendy, podíly na zisku a podobně). Pokud máte účet ve stejné bance jako poskytovatel, mohou peníze dorazit nejpozději do druhého dne. Okamžitě schvalovaný úvěr od tohoto poskytovatele je mezi ostatními nebankovními půjčkami bez ručitele zajímavou výjimkou: jako jediní explicitně uvádějí, že o ni může žádat občan jak České, tak i Slovenské republiky (cizinci s trvalým pobytem na území ČR) a současně nabízejí pro partnery v nebankovním oboru téměř bezkonkurenční výchozí úrokovou sazbu.

Výhodné půjčky s nízkými poplatky pro konsolidaci půjček

Výhodou některých úvěrových produktů je možnost "přizpůsobit" jejich vlastnosti potřebám žadatele. Díky úroku / RPSN v nebankovním sektoru vídaném jen málokdy, je možné tuto půjčku použít i pro zlevnění a dlouhodobé refinancování dosavadních finančních závazků / dluhů. Cestou k nejnižším možným úrokům (a tím i citelné a výrazné úspoře) je zažádat spolu se svým partnerem (ručitelem), který disponuje pravidelným příjmem. Podmínce, která je NUTNÁ pro schválení žádosti, bez ohledu na její variantu, se nevyhneme a je jí pozitivní výsledek kontroly záznamů v registrech dlužníků (Solus, BRKI a NRKI, případně další) a potřebný doložitelný pravidelný příjem. Na druhou stranu si můžete půjčit za podmínek, které, co se úrokové sazby týče, jednoznačně a úspěšně konkurují nabídkám konsolidace od velkých finančních institucí.

Díky rychlosti předschválení, respektive převodu schválené částky na účet, najdete půjčku i ve výběru "na účet do hodiny".

Výhodnou dlouhodobou půjčku s nízkým RPSN a férovou pravděpodobností PRÁVĚ TEĎ

Půjčka a její celkové náklady včetně úroků a poplatků mohou patřit NEJEN v sektoru nebankovních půjček k těm nejnižším. Výchozí RPSN 24% p.a. (p.a. = per anum = ročně) představuje cca 2% měsíčně, u Kamali například cca 3,3%. Ještě nižší bude v případě, že si půjčíte spolu se svým životním partnerem - od 4,49% ročně (to jest méně než 0,5 % měsíčně a 4x méně, než v případě, kdy o půjčku zažádáte pouze jako "jednotlivec"), které jsou srovnatelné s typicky dosahovanými úrokovými podmínkami standardních bankovních úvěrových produktů. Levnější je už jen nabídka nově příchozím klientům - první půjčka zdarma, kde si lze půjčit ZCELA BEZ ÚROKU A POPLATKŮ:

nejlevnější půjčka

AKCE SLEVA NA ÚROKY - 5,49% p.a. PRO KAŽDÉHO

Akce se slevou na běžnou sazbu úročení: sleva do 30. června 2020 dočasně poskytuje kombinaci 150000 Kč na 84 měsíců za garantovanou sazbu 5,49 % (RPSN celkově činí 5,63 %), každý, kdo zažádá a jehož žádost bude schválena, dostane tuto sazbu jak při půjčce pro jednotlivce, tak i partnerům (kteří mají větší šanci na schválení). To znamená, že pokud by společnost za běžných okolností online žádost zákazníka schválila, ale vzhledem k jeho nížší bonitě mu vypočítala vyšší úrok, pak nyní, v rámci akce, získá žadatel online půjčku s úrokem pouze 5,49%.

DRUHPARAMETRY
Minimální částka20000 Kč
Maximální částka500000 Kč
Splatnost 12 - 96 měsíců, dlouhodobá, na splátky
Poukázáníbezprostředně po schválení na bankovní účet
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký poměr NENÍ NUTNÝ
Minimální příjemVYŽADUJE minimální příjmy (například důchod .. viz text)
Doložení příjmuindividuálně podle požadované sumy
Kontroluje registry?TRVÁ NA KLADNÉ KONTROLE registru dlužníků
První půjčkas výjimkou speciálních promo akcí NENÍ možné poprvé bezúročně
RPSN24%
Nutná registracepředchozí registrace UMOŽNÍ ODESLÁNÍ ŽÁDOSTI
Účelbezúčelová, o použití peněz ROZHODUJE výhradně úspěšný ŽADATEL
Délka vyřízení předschválení do 5 minut, výplata kdykoliv v průběhu následujích 24 hodin
Komplet online?kompletně vše vyřídíte pohodlně z počítače, tabletu nebo mobilního telefonu
Předčasné splacenížádné sankce u REVOLVINGU, 0,5 až 1% z předčasně splacené částky u ostatních půjček
Poplatek za poskytnutíNE, NEÚČTUJE POPLATKY za vyřízení žádosti
ObčanstvíČeská nebo Slovenská republika s trvalým pobytem v ČR
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetANO, vlastnictví bankovního účtu JE NUTNOSTÍ
PodobnáPůjčka7 | nejrychlejší nebankovní půjčka | půjčka bez poplatků CreditLimit
ŽÁDOSTVYPLNIT ŽÁDOST

Reprezentativní příklad pro žádost o 50000 Kč

Rychlých 50 000 Kč v reprezentativním příkladu z webových stránek poskytovatele: Celkem zaplatíte: 61824 Kč | Roční úroková sazba: 24,00 % | RPSN: 24,00 | Maximální doba splácení v měsících: 52 (3,5 roku) | Výše splátky: 1200 Kč

Kampaň 15 let Cofidisu na trhu v České republice, kde klientům nabídla kombinaci 150 000 Kč na 84 měsíců za garantovanou sazbu 5,49 % (RPSN je 5,63 %), každý, kdo zažádá a bude schválen, tak tuto sazbu dostane (týká se jak půjček pro jedince i partnery). Nepovinné pojištění NENÍ v RPSN zahrnuto. Touto nabídkou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

(*) Zdroj: Cofidis, březen 2021

Zaujala Vás tato nabídka? Oprávněně! Odešlete pravdivě a správně vyplněnou žádost a vyčkejte na finální zprávu a nabídku. Pokud uvažujete o dlouhodobém úvěru, poraďte se v kterékoliv ze specializovaných poboček státem podporovaného programu poradenství ve financování a boje proti zadlužení a hrozbě exekuce v Asociaci občanských poraden ve finanční tísni. Přesto, že výchozí nabízená úroková sazba patří k nejzajímavějším na českém trhu, je možné, že v některé z občanských poraden získáte ještě výhodnější a levnější od společností, které pomocí Internetu nenajdete, protože na něm právě teď neinzerují.