Online půjčka až 50000 Kč ihned

Online půjčka 50000 Kč ihned

Shrnutí vlastností: 5000 až 50000 Kč, nebankovní, do 24 - 48 hodin, zaměstnanecký poměr, doklad o příjmu

VYPLNIT ŽÁDOST + KALKULAČKA SPLÁTEK

Online půjčka do 50000 Kč

online pujcka edplus

Online půjčka s rozpětím od 5000 Kč až do 50000 Kč s okamžitým převodem na bankovní účet zákazníka po schválení úplně a správně vyplněné žádosti nabízí poskytovatel po úspěšné a negativní kontrole registrů, minimálního příjmu a dokladu o zaměstnaneckém poměru. Po kontrole dokumentů počíná běžet lhůta pro posouzení a schválení žádosti, která by neměla ani ve výjimečných případech přesáhnout 48 hodin (dva pracovní dny). Společnost nepožaduje a neúčtuje sankční poplatky za předčasné splacení ani za poskytnutí, cena a zisk jsou zahrnuty v celkově splatné částce úvěru. Poskytnuté finance / částky jsou vždy splatné ke konci následujícího měsíce následujícím po okamžíku poskytnutí schválené částky.

novacredit

Vlastnosti půjčky

Vlastnostmi spíše dlouhodobá půjčka od EveryDayPLUS patří mezi nebankovní bezúčelové spotřebitelské půjčky bez poplatku za předčasné splacení a za jejich schválení a poskytnutí. Mezi ostatními vyniká především vyšší maximální hranicí úvěru, o který je možno žádat.

Online půjčka od konkurence s převodem na bankovní účet

Rychlá, "dlouhodobá" EveryDayPLUS, bohužel, NENABÍZÍ novým zákazníkům MOŽNOST půjčit si poprvé ZDARMA a dává tak možnost využít výhodnější a levnější nabídky konkurentů na českém úvěrovém trhu, kteří nabízejí NOVÝM zákazníkům 14 spotřebitelských úvěrů zcela bez úroků a bez poplatku s částkami od 4000 do 30000 Kč na dva až čtyři týdny:

pujcky poprve zdarma

DRUHPARAMETRY
Minimální částka5000 Kč
Maximální částka50000 Kč
Splatnost61 dnů až 80 měsíců dle volby žadatele
Bankovní účtyUniCredit Bank - jediná banka
Poukázánína bankovní účet žadatele okamžitě po schválení žádosti
Rychlost vyřízenítypicky do 48 hodin
Musí být zaměstnanecANO, zaměstnanecký poměr JE PODMÍNKOU
Minimální příjemANO, doklad o minimálním příjmu JE PODMÍNKOU
Doložení příjmuANO, doklad o příjmu JE PODMÍNKOU
Bez registruNE, poskytovatel TRVÁ NA KONTROLE registrů dlužníků
První zdarmaNE, bohužel si NELZE půjčit poprvé zdarma
Potřebné dokumentydva doklady totožnosti, potvrzení / doklad o příjmu
Účelbezúčelová, o využití peněz rozhoduje úspěšný žadatel
Komplet online?ANO, vše vyřídíme kompletně přímo z počítače nebo mobilu
Předčasné splacení zdarmaANO, NEÚČTUJE sankční poplatky za předč. splacení
Poplatek za poskytnutíNE, neúčtuje poplatek za poskytnutí
ObčanstvíČR, pouze státním občanům České republiky
Věková hranice/rozsah21 - 66 let
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU
PODOBNÉaž 25000 Kč CreditLimit | Partnerská až do 500000 Kč
ŽÁDOSTVYPLNIT ŽÁDOST

Reprezentativní příklad (* viz webové stránky poskytovatele): "Dobu splácení si vybírá / určuje spotřebitel. Například v případě, že úvěrový limit ve výši 4000 Kč je vyčerpán v den uzavření smlouvy o půjčce v plné výši a je splácen jednotlivými měsíčními splátkami ve výši minimální splátky úvěru, doba splácení je 33 měsíců , výše poplatku za čerpání úvěru je 800 Kč (20 %), výše úroku 11 049 Kč a celková částka splatná spotřebitelem 15849 Kč. RPSN činí 588,56%. Spotřebitel je oprávněn splatit celý úvěr ihned po poskytnutí, RPSN v takovém případě činí 278,46%."

Zdroj (*): EveryDayPLUS, srpen 2020

Co o své nabídce říka poskytovatel ...:

  • "Nabídka poskytuje soukromé finanční prostředky s rychlým převodem na bankovní účet"
  • "Jde o flexibilní úvěrovou službu, která nabízí volně použitelný úvěrový limit až do výše 50000 Kč bez ročního fixního poplatku nebo jiných skrytých nákladů"
  • "Výše minimální měsíční splátky je 1/4 z dlužné částky. Uzavření smlouvy o spotřebitelském úvěru je zdarma s tím, že se platí pouze za použití úvěru"

Poměrně velmi žádaná a na Internetu často vyhledáváná nabídka. Výhodou, kvůli které ji zákazníci hledají, je maximální výše částky, o kterou lze zažádat prostřednictvím webového formuláře. Velkou nevýhodou pak dlouhodobě zůstává jediný bankovní ústav, který nezaručuje rychlý převod schválené částky všem žadatelům, to jest především těm, kteří své bankovní účty mají jinde než v UniCredit bank (to jest v jiném bankovním ústavu)