Nebankovní půjčka bez poplatku

Nebankovní půjčky bez poplatku

Nebankovní půjčka bez poplatku za zapůjčení a předčasné splacení

Spotřebitelské půjčky / úvěry, které si neúčtují poplatky za předčasné splacení, příp. za posouzení, schválení, vyřízení žádosti apod. Náklady spojené s vedením účtu a sledováním průběhu jednotlivých splátek jsou pokryty úrokem. Nabídky raději podrobně porovnejte, jejich název je podobný, podmínky jsou často velmi rozdílné. Pokud jste o některou z uvedených půjček ještě nežádali a jste pro vybraného poskytovatele novým zákazníkem, je velmi pravděpodobné, že dostanete šanci získat svoji první půjčku úplně zdarma, tj. nejen bez poplatku, ale i bez úroků. Zkontrolujte všechny nabídky nebankovních půjček, které jsou poskytovány novým žadatelům jako "první zdarma" ..

Pojem a označení "půjčka bez poplatku"

Pojem a označení zahrnuje dva různé produkty, resp. dvě různé služby s poměrně rozdílnými vlastnostmi. Při vyhledávání na Internetu se často mísí dva různé významy:

Upozornění na nezbytnost dodržet všechny podmínky smlouvy o půjčce

Oba zmíněné druhy spotřebitelského úvěru POPLATEK nenaúčtují POUZE ZA PŘEDPOKLADU, že zákazník splní smluvní podmínky pro poskytnutí spotřebitelského úvěru, tj. především včasné splacení.

Pravděpodobnost schválení online žádosti o půjčku

Čím nižší je částka, o kterou žádáte, tím vyšší je pravděpodobnost, že Vaše online žádost o půjčku bude schválena. A naopak: čím vyšší částku požadujete, tím nižší je pravděpodobnost pozitivního výsledku. Proč? Protože s rostoucí částkou roste i zákonem požadovaná důkladnost a podrobnost prověřování schopnosti žadatele poskytnutou půjčku splatit.

Nízká, nebo chcete-li, malá první půjčka zdarma je příležitostí, jak si půjčit bez úroků a poplatků i v případě, že máte záznam v registru dlužníků. Ze 13 nabídek vyberte některou z těch, které nenahlíží do registrů. Zažádejte o 1 až 2 000 Kč. Peníze ponechte 5 - 10 dnů nedotčené "ležet" na bankovním účtu a poté ji splaťte. Se splacením půjčky se v registru objeví záznam o včasném splacení finančního závazku. Přejděte k dalšímu poskytovateli a požádejte o 2 až 3 000 Kč. Peníze opět ponechte několik dnů nedotčené na účtu a splaťte ji. V registru vznikne další kladný záznam. Přejděte k dalšímu poskytovateli ... Celkem máte 13 možností, jak snadno, poměrně rychle, úplně zdarma a s vysokou pravděpodobností úspěchu pořídit několik kladných záznamů o své schopnosti splácet finanční závazky včas a vylepšit záznamy v registru. S několika pozitvními záznamy v registru pak máte výrazně vyšší pravděpodobnost získat bankovní i nebankovní půjčku za lepších podmínek, v tomto případě především levněji. Pokud na půjčku spěcháte a o výši úroků v daném okamžiku ani tolik nejde, prověřte nabídku nebankovního refinancování ať již velkých nebankovních firem nebo zkuste půjčku od lidí