Nebankovní půjčky bez poplatku

Nebankovní půjčky bez poplatku

Nebankovní půjčka bez poplatku za zapůjčení a / nebo za předčasné splacení

Spotřebitelské půjčky / úvěry, které si neúčtují poplatky za předčasné splacení, případně za posouzení, schválení, vyřízení žádosti a podobně. Náklady spojené s vedením účtu a sledováním průběhu jednotlivých splátek jsou pokryty úrokem nebo v ideálním případě, jsou poprvé zcela zdarma. Nabídky raději podrobně porovnejte. Jejich název je často podobný, ale finanční a smluvní podmínky jsou často velmi rozdílné. Pokud jste o některou z uvedených půjček ještě nežádali a jste pro vybraného poskytovatele novým zákazníkem, je velmi pravděpodobné, že dostanete šanci získat svoji první půjčku úplně zdarma, to jest nejen bez poplatků, ale i bez úroků. Zde platí, že najít důvod, proč platit víc, docela určitě neexituje, proto určitě nezapomeňte zkontrolovat všechny nabídky nebankovních půjček, které jsou poskytovány novým žadatelům jako "první zdarma" ..

Pojem a označení "půjčka bez poplatku"

Pojem a označení zahrnuje dva různé produkty, respektive, dvě různé služby s poměrně rozdílnými vlastnostmi. Při vyhledávání na Internetu se nejen v dotazech, ale i v odpovědích, často mísí dva různé významy:

Upozornění na nezbytnost dodržet všechny podmínky smlouvy o půjčce

Oba zmíněné druhy spotřebitelského úvěru POPLATEK nenaúčtují POUZE ZA PŘEDPOKLADU, že zákazník splní smluvní podmínky pro poskytnutí spotřebitelského úvěru, to jest, především úplné a včasné splacení.

Pravděpodobnost schválení žádosti o půjčku

Čím nižší je částka, o kterou žádáte, tím vyšší je pravděpodobnost, že Vámi odeslaná žádost o půjčku bude posouzena rychle a následně schválena i vyřízena. A naopak: čím vyšší částku požadujete, tím nižší je pravděpodobnost pozitivního výsledku. Proč? Protože s rostoucí částkou roste i zákonem požadovaná náročnost, důkladnost a podrobnost prověřování schopnosti žadatele poskytnutou půjčku bezproblémově a včas splatit.

Nízké, nebo chcete-li, malé, půjčky, které jsou poprvé úplně zadarmo jsou zajímavou příležitostí, jak si půjčit zcela bezúročně a s nulovými poplatky i v případě, že máte negativní záznam v některém z registrů dlužníků. Ze čtrnácti nebankovních nabídek vyberete několik z těch, které do registrů nenahlíží. Zažádejte o 1000 až 2000 Kč. Peníze ponechte pět až deset (5 - 10) dnů nedotčené "ležet" na svém bankovním účtu a poté (to jest po několika málo dnech) ji splaťte. Se splacením půjčky se v registru objeví záznam o včasném zaplacení finančního závazku. Přejděte k dalšímu poskytovateli a požádejte o 2000 až 3000 Kč. Peníze opět ponechte několik dnů nedotčené na účtu a opět ji splaťte. V registru vznikne další kladný záznam. Přejděte k dalšímu poskytovateli ... a tak dále. Celkem máte čtrnáct možností, jak snadno, poměrně rychle, zcela bezplatně a s vysokou pravděpodobností kladného vyřízení získat několik kladných záznamů o své schopnosti splácet finanční závazky včas a vylepšit si tak celkový obraz / záznamy v registru dlužníků. Jedním z příkladů je SMS půjčka nebo dvě až tři z výběru půjček bez registru. S několika pozitivními záznamy pak máte výrazně vyšší pravděpodobnost získat bankovní i nebankovní půjčku za lepších podmínek, v tomto případě především levněji a s vyšší výchozí částkou. Pokud na půjčku spěcháte a o výši roční úrokové sazby vám v daném okamžiku ani tolik nejde (například pokud Vám hrozí výrazně vyšší výdaj / penále a podobně, než jsou celkové úroky k úhradě), prověřte nabídku nebankovního refinancování ať již od velkých nebo malých nebankovních firem nebo pak zkuste zlevnit celkové dluhy půjčkou od lidí. Držíme palce při výběru poskytovatele, hodně štěstí a hezký den