PŮJČKA PRO KAŽDÉHO

PŮJČKY PRO KAŽDÉHO

Vše
Do 5 000 Kč
Do 15 000 Kč
Do 25 000 Kč
Až 3 000 000 Kč

PŮJČKA PRO KAŽDÉHO = bez registru a současně bez doložení příjmu

.. půjčka s vysokou pravděpodobností schválení žádosti a rychlým převodem peněz na účet. Výběr obsahuje pouze takové půjčky, které nepožadují doklad o pravidelném minimálním příjmu NEBO nekontrolují registr NEBO splňují obě pomínky najednou, tj. nepožadují ani příjem ani kontrolu registru s pozitivním výsledkem


Opravdu pro každého ..

.. jsou jen první půjčka zdarma s částkou max 5 000 Kč a převodem peněz na bankovní účet, podle kterého poskytovatel příjmce půjčky dohledá a ověří jeho identitu. Výhodou je vyšší pravděpodobnost schválení žádosti o půjčku a rychlý převod na bankovní účet v případě, že žadatel má účet ve stejné bance. Nevýhodou je nižší maximální částka, kterou nebankovní společnost poskytne díky požadavkům zákona na prověřování podmínek, za kterých žadatel bude schopen svůj dluh splácet.

Do výběru "půjčka pro každého" patří i méně benevolentní spotřebitelské úvěry, které poskytnou desetitisícové částky a nevyžadují doklad o příjmu NEBO nekontrolují registry NEBO obojí.

Nějaké další ..?

Do výběru by mohly patřit i spotřebitelské úvěry / půjčky se zástavou nemovitosti. Majitelem nemovitosti ale není každý. Poskytovatelé dokážou nabídnout zajímavé varianty dlouhodobých spotřebitelských půjček se zástavou nemovitosti se zajímavými úrokovými podmínkami konkurujícími i bankovním půjčkám.

CZIN.eu