Půjčka pro každého

PŮJČKA PRO KAŽDÉHO

PŮJČKY bez registrů a současně bez dokladu o příjmech

.. výběr platných / aktuálních nebankovních půjček určených téměř každému, u kterých existuje reálná a přijatelná pravděpodobnost schválení žádosti s následným rychlým převodem peněz na účet. Výběr obsahuje pouze a jen takové nabídky, které nepožadují doklad o pravidelném, většinou měsíčním, minimálním příjmu ze zaměstnaneckého poměru NEBO nekontrolují registry NEBO splňují OBĚ PODMÍNKY NAJEDNOU, to jest nepožadují ANI dokladovaný PŘÍJEM ani NEKONTROLUJÍ primárně používané REGISTRY dlužníků. Nevýhodou pak je nižší maximální částka, o kterou můžete požadat prostřednictvím online žádosti a která má reálnou šanci na rychlé posouzení a následně i schválení.

Opravdu každému?

Skutečná půjčka pro každého je jen první půjčka zdarma s částkou dosahující maximálně 5000 Kč (podmínka Zákona o spotřebitelském úvěru), bez kontroly registru, bez požadavku na dokládání pravidelného minimálního příjmu a .. s převodem peněz na bankovní účet, podle kterého poskytovatel půjčky příjemce dohledá / ověří jeho identitu uvedenou v žádosti. Výhodou takové půjčky je vyšší pravděpodobnost schválení online žádosti a rychlý převod na bankovní účet v případě, že žadatel jej má ve stejné bance. Nevýhodou je nižší maximální částka, kterou nebankovní společnost poskytne díky požadavkům zákona na prověřování podmínek, za kterých žadatel bude / je schopen svůj závazek splácet.

Do výběru navzájem podobných nabídek jsou zahrnuty i méně benevolentní spotřebitelské úvěry, které poskytnou desetitisícové částky a nevyžadují doklad o příjmu NEBO nekontrolují registry NEBO obojí. Občas se stává, že poskytovatel online žádost schválí i v případě (přesto), že nejsou splněny všechny zákonnem stanovené podmínky pro udělení souhlasu s poskytnutím půjčky.

Výběry nebankovních online půjček s podobnými vlastnostmi ..

Mezi podobné nabídky ve výběru by mohly patřit i spotřebitelské úvěry se zástavou nemovitosti, kde nemovitost je dostatečnou zárukou pro zajištění poskytnutého dlouhodobého spotřebitelského úvěru tak, jak ji vyžaduje novelizovaný Zákon o spotřebitelském úvěru. Jak už to tak bývá, bohužel, majitelem nemovitosti není každý z nás. Poskytovatelé dokážou nabídnout zajímavé varianty dlouhodobých spotřebitelských úvěrů se zástavou nemovitostí nebo cenností se zajímavými úrokovými podmínkami blížícími se nebo konkurujícími i standardním, to jest běžným, půjčkám od bankovních společností s, na českém trhu, typickými a běžnými úvěrovými podmínkami.

Mezi poměrně často vyhledávanými slovními spojeními na česky mluvícím Internetu najdete i tak zvaný zpětný leasing nemovitosti. Podstatou takové půjčky je převod svých vlastních vlastnických práv na nového majitele - v našem případě na poskytovatele úvěrů / leasingu, který za poskytné peníze poté zástavu pronajímá zpět dlužníkovi. Jde vlastně o jakousi formu hypotéky se stejnými riziky, ale často, nepoměrně méně výhodnými podmínkami. Jednodušší, ale především levnější z hlediska úroků, by bylo pokusit se získat úvěr / hypotéku na renovaci nebo rekonstrukci. Průměrné roční úrokové sazby pro hypotéky se v posledních šesti měsících opět vydaly směrem dolů s tím, že úroková sazba v některých případech klesla na úroveň 2,7% p.a. (ročně). Pokud máte pravidelný příjem, pracujete v oboru, který není ohrožen zpomalením nebo poklesem produkce (automobilová výroba a související), a máte v budoucích letech šanci na růst platu, je takový 2,5% úrok při míře srovnatelné míře inflace výhodný.

Pokud o podobné půjčce uvažujete, URČITĚ SE PORAĎTE s někým, kdo má se srovnatelnou nebo podobnou půjčkou vlastní zkušenosti. Pokud navštívíte jednu z cca 40 poboček Asociace občanských poraden téměř v každém větším městě v České republice, získáte radu a zajímavé tipy zcela zdarma. Držíme palce a přejeme štěstí při hledání vhodného a výhodného zdroje financování.