Nebankovní rychlá půjčka

Nebankovní rychlá půjčka - do výplaty - Hyperpůjčka Fun Credit

Shrnutí: max. 4 500 Kč, vysoká pravděpodobnost schválení - do 5 minut, nebankovní, online, příjem podmínkou

ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU - DALŠÍ INFORMACE

Nebankovní rychlá půjčka s vysokým procentem schválení patří k nejhledanějším

Rychla nebankovni

Malá Hyperpůjčka Fun Credit nabízí online online 500 až 4 500 Kč se schválením do 5 minut a převodem na účet nejpozději do druhého dne. Úvěr nabízí na 5 až 30 dnů. Poskytovatel trvá na dokladu o příjmu, který ovšem NEMUSÍ pocházet z trvalého zaměstnaneckého poměru. Stačí mateřská, důchod, sociální dávky.

prvni zdarma

.. a Fun Credit mezi nejrychlejší půjčky nepatří. Za to patří k těm s nejvyšším procentem schválení online žádosti za předpokladu, že jako občan České republiky doložíte alespoň nějaký trvalý příjem, pobyt na území ČR a dva soboní doklady prokazující plnoletost. Vyšší částky, tj. 8 000 až 20 000 Kč navíc poprvé úplně zdarma nabízí za podobných podmínek spotřebitelský úvěr Kamali - nevýhodou je však výrazně nižší procento schválených žádostí.

Její vlastnosti ji řadí do výběrů nabídek s podobnými parametry: nebankovní a online a další podobné, které nevyžadují ručitele a ručení".

Kde hledat podobnou nebankovní půjčku s trochu jinými vlastnostmi?

Určitou nevýhodou může být maximální částka, o kterou může zájemce žádat. Pokud je 4 500 Kč částkou, která řeší Vaše aktuální potřeby a požadavky, zvažte odeslání žádosti.

V každém případě prověřte nabídky tzv. "první půjčky zdarma" dostupné z MENU. 12 nabídek a možností půjčit si jako nový zákazník poprvé zcela zdarma začíná na 5 000 Kč a končí u 30 000 Kč zcela bez úroků a poplatků. Nabídky prověřte i v případě, že půjčku urgentně nepotřebujete - v tzv. registru se evidují všechny transakce a to včetně těch úspěšně a včas ukončených. "První zdarma" je tak zajímavou možností, jak si půjčit, peníze nepoužít a poté včas vrátit a naplnit tak registr pozitivními záznamy. Lze si tak vybudovat pozici pro budoucí žádosti o větší částky s vyšší pravděpodobností jejich získání, příp. získání dalších úvěrů s lepšími úrokovými podmínkami:

DRUHPARAMETRY
Minimální částka500 Kč
Maximální částka4 500 Kč
Splatnost15 až 30 dní
Bankovní účtydo 5 minut: ČS, ČSOB, FIO banka, KB, Moneta, Sberbank, Raiffeisen, Uni Credit
Ostatní bankytypicky do 2 pracovních dnů
Způsob poukázánínejpozději do 24 hodin na bankovní účet žadatele
Rychlost / délka vyřízenízpětný telefonát typicky do 5 minut od odeslání online žádosti
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký poměr NENÍ podmínkou
Minimální příjemANO, vyžaduje doklad o minimálním příjmu
Doložení příjmuANO, trvalý příjem JE PODMÍNKOU
Bez registruNE - CEE, čistý záznam v rejstříků dlužníků JE PODMÍNKOU
První zdarmaNE, poprvé NENÍ MOŽNÉ půjčit si zdarma
RPSNpodle požadované částky a doby splacení
Dokumentykopie OP + druhý doklad
Účelbezúčelová, o využití peněz rozhoduje úspěšný žadatel
Komplet online?ano, vše lze vyřídit z počítače nebo mobilu
Předčasné splacení zdarmaano, neúčtuje sankční poplatky za předč. splacení
Občanstvítrvalé bydliště v ČR, pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetANO, bankovní účet JE PODMÍNKOU
ŽÁDOSTZAŽÁDAT ONLINE .. nebo PODOBNÉ půjčky

Nebankovni rychlá půjčka Fun Credit a její reprezentativní příklad na stránkách poskytovatele v závislosti na výši požadované částky a zvolené době splacení

Zdroj: Fun Credit - Hyperpůjčka

  • prosinec 2018

Tzv. "výběry půjček" jsou skupiny podobných nabídek, které mají shodnou tu vlastnost, která se objevuje v názvu výběru. Pokud říkáme, že nějaká libovolná půjčka patří do výběrů "ihned", "bez ručitele" a "bez doložení příjmu", znamená to, že v těchto výběrech najdete jen takové nabídky, jejichž shodnou vlastností je, že nepožadují ručitele, nepožadují doklad o příjmu a zároveň jsou schvalovány, resp. odpověď na žádost dostanete do 5-30 minut. Nad obrázky jednotlivých nabídek ve výběrech najdete filtry, které umožňují výběr dále filtrovat, např. podle horní hranice, resp. maximální nabízené částky a času odpovědi na žádost. Každý z výběrů nabídek úvěrů podobných svými vlastnostmi je dostupný i z rozbalovacího menu