Nebankovní malá rychlá půjčka ihned na účet

Pro případ nedostatku peněz krátce před výplatou

Shrnutí: maximálně 8 000 Kč, vysoká pravděpodobnost schválení - do 5 minut, online, PŘÍJEM PODMÍNKOU

VYPLNIT ŽÁDOST + KALKULAČKA

Pár korun do výplaty s vysokým procentem schválení

nebankovní malá rychlá půjčka ihned na účet

Nebankovní malá rychlá půjčka ihned na účet, typicky před výplatou, nabízí online 500 až 8 000 Kč se schválením do 5 minut a rychlým převodem na účet nejpozději do druhého dne / 24 hodin. Úvěr nabízí na 5 až 30 dnů. Poskytovatel TRVÁ na dokladu o příjmu, který ovšem NEMUSÍ pocházet z trvalého zaměstnaneckého poměru. Stačí mateřská, důchod, sociální dávky.

prvni zdarma

.. a Mezi ty úplně nejrychlejší půjčky nepatří. Zato patří k těm s nejvyšším procentem schválení online žádosti za předpokladu, že jako občan České republiky doložíte alespoň nějaké trvalé příjmy, pobyt na území ČR a dva osobní doklady prokazující plnoletost. Vyšší částky, to jest 5000 až 20000 Kč navíc poprvé úplně zdarma nabízí za podobných podmínek spotřebitelský úvěr Kamali. Jeho nevýhodou je však výrazně nižší procento schválených žádostí.

Její vlastnosti ji řadí do výběrů nabídek s podobnými parametry: jiné než bankovní a online a další podobné, které nevyžadují zajištění v podobě ručitele a ručení".

Kde najít podobnou - malou a rychlou - půjčku s trochu jinými vlastnostmi?

Určitou nevýhodou může být maximální částka, o kterou může zájemce žádat. Pokud je 8000 Kč částkou, která řeší Vaše aktuální potřeby a požadavky, zvažte odeslání žádosti. Ale jsou tu i jiné podobné nabídky

V každém případě prověřte nabídky tak zvané "první půjčky zdarma" dostupné z MENU. Čtrnáct aktuálních nabídek a možností půjčit si jako nový zákazník zcela zdarma začíná na 5000 Kč a končí u 30 000 Kč zcela bez úroků a poplatků. Nabídky prověřte i v případě, že půjčku urgentně nepotřebujete - v tak zvaném registru dlužníků (je jich více, základní a nejčastěji používané jsou 3 - 4) se evidují všechny transakce a to včetně těch úspěšně a včas ukončených. Možnost půjčit úplně zadarmo je tak zajímavou možností, jak si půjčit, peníze nepoužít a poté včas vrátit a naplnit tak registr pozitivními záznamy. Lze si tak vybudovat kreditní historii a pozici pro budoucí žádosti o větší částky s vyšší pravděpodobností jejich získání, příp. získání dalších úvěrů s lepšími úrokovými podmínkami:

DRUHPARAMETRY
Minimální částka500 Kč
Maximální částka8000 Kč
Splatnost15 až 30 dní
Bankovní účtydo 5 minut: Česká spořitelna, ČSOB, FIO banka, Komerční banka, Moneta, Sberbank, Raiffeisen, Uni Credit
Ostatní bankytypicky do 2 pracovních dnů
Způsob poukázánínejpozději do 24 hodin na bankovní účet žadatele
Rychlost / délka vyřízenízpětný telefonát typicky do 5 minut od odeslání online žádosti
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký poměr NENÍ podmínkou
Minimální příjemANO, VYŽADUJE DOKLAD o minimálních příjmech
Doložení příjmuANO, JE PODMÍNKOU, bez dokladu to NEPŮJDE
Bez registruNE - CEE, čistý záznam v rejstříků dlužníků JE NUTNOSTÍ
První zdarmaNE, poprvé NENÍ MOŽNÉ půjčit si zdarma
RPSNpodle požadované částky a doby splacení
Dokumentykopie obřanského průkazu + druhý doklad
Účelbezúčelová, o využití peněz ROZHODUJE úspěšný ŽADATEL
Komplet online?ano, vše lze kompletně a pohodlně vyřídit z počítače nebo mobilu
Předčasné splacení zdarmaano, NEÚČTUJE sankční poplatky za předčasné splacení
Občanstvítrvalé bydliště v ČR, pro občany České republiky
Věková hranice/rozsah18+
Bankovní účetANO, bez bankovního účtu TO NEPŮJDE
ŽÁDOSTZAŽÁDAT ONLINE .. nebo PODOBNĚ RYCHLÉ

Jedna z několika velmi rychlých nebankovnich rychlých půjček zajišťujících peníze chybějící pár dnů před termínem výplaty a její reprezentativní příklad z webových stránek poskytovatelů v závislosti na výši požadované částky a zvolené době splacení

Tak zvané "výběry půjček" jsou skupiny podobných nabídek, které mají shodnou tu vlastnost, která se objevuje v názvu výběru. Pokud říkáme, že jakási (libovolná) z půjček patří do výběrů "ihned", "bez ručitele" a "bez doložení příjmů", znamená to, že v těchto výběrech najdete jen takové nabídky, jejichž shodnou vlastností je, že nepožadují ručitele, netrvají na dokladu o celkových nebo minimálních příjmech a zároveň jsou schvalovány, respektive, odpověď na žádost dostanete do 5-30 minut. Nad obrázky jednotlivých nabídek ve výběrech najdete filtry, které umožňují výběr dále filtrovat, například podle horní hranice, respektive, maximální nabízené částky a času odpovědi na žádost. Každý z výběrů nabídek úvěrů podobných svými vlastnostmi je dostupný i z rozbalovacího menu

Zdroj: různí poskytovatelé, červenec 2020

Nabídka s poměrně velmi vysokou mírou pravděpodobnosti kladného vyřízení půjčky / žádosti. Pokud Vám jde právě o vysokou pravděpodobnost schválení, zvažte úplné a pravdivé vyplnění žádosti a její odeslání. Pokud si nejste jistí, poraďte se zcela bezplatně v jedné z celkových 40 poboček Asociace občanských poraden státem podporovaného programu boje proti zadlužení / předlužení. Kromě bezplatné rady můžete získat i výhodnější nebo minimálně podobné nabídky, které (zatím) na Internetu k dohledání nejsou.