Půjčky

Půjčky do 24 hodin

pujcka crediton

Půjčka až 24 000 Kč do 24 hodin bez nutnosti dokl8dat zaměstnanecký poměr nabízí poskytovatel proti dokladu o příjmu, který musí dosáhnout alespoň 6 000 Kč. Půjčku a žádost o ni vyřídíte kompletně online, údaje doplníte o telefonní číslo a vyčkáte na výsledek kontroly registru. Posouzení a schválení žádosti probíhá do cca 24 hodin, po jejím schválení je částka půjčky převedena na bankovní účet.

Pravděpodobnost schválení žádosti o půjčku ..

Poskytovatel půjčky avizuje výrazně vyšší pravděpodobnost schválení žádosti u žadatelů s příjmem alespoň 10 000 Kč měsíčně s tím, že nadále roste s částkou příjmu a současně nižší požadovanou částkou - tzn. že pravděpodobnost roste v případech, čím vyšší příjem žadatel prokáže a čím nižší půjčku poptává.

První půjčka bez poplatku a úroku => zdarma

Levněji už to asi nepůjde ... 8 000 Kč si půjčíte, 8 000 Kč za 30 dnů vrátíte. Pokud požadujete vyšší půjčku nebo, případně, ji potřebujete rychleji, zkontrolujte všech 11 nabídek první půjčky zdarma - pokud jste nový zákazník, můžete si půjčit poprvé bez poplatků a úroků, tj. opravdu úplně ZDARMA. Pokud budete splácet včas, můžete postupným využitím všech nabízených půjček získat peníze na 3-5 měsíců s nulovým úrokem a poplatky. Případně můžete umořit jiné, výrazně dražší půjčky a ušetřit na úrocích. Pokud potřebujete snížit měsíční poplatky i úroku, prověřte nebankovní refinacování AAA. Není sice nejlevnější nebo nejvýhodnější, za to je rychlé a garantuje snížení úroků a poplatků o 2% ročně.

prvni pujcka zdarma

Vlastnosti půjčky ji řadí do výběrů podobných nebankovních půjček bez poplatků za předčasné splacení, s možností vyřídit žádost kompletně online a bez potřeby ručitele.

DRUHPARAMETRY
Minimální částka půjčky500 Kč
Maximální částka půjčky20 000 Kč
Splatnost1 - 40 dní
Poukázánína účet
Délka vyřízenído 24 hodin
Musí být zaměstnanecNE
Minimální příjemANO, alespoň 6 000 Kč
Doložení příjmuANO
Kontroluje registrANO
První půjčka zdarmaANO, maximálně 8 000 Kč
Nutná registraceano
Potřebné dokumentymobil tel číslo
RPSNv závislosti na požadované částce
Ručitel / ručeníNE
Účelbezúčelová
Komplet online?ANO
Předčasné splacení zdarmaANO
Poplatek za poskytnutíNE
Výhodybez ručitele, bez poplatku, předčasné splacení zdarma
ObčanstvíČR
Věková hranice/rozsah23 - 55 let
Bankovní účetano
PODOBNÁEveryday+ | Až 25 000 Kč do hodiny | 3 - 10 000 Kč do 5 minut
ŽÁDOSTVYPLNIT ŽÁDOST

Příklad první půjčky zdarma (*) 8 000 Kč: částka 8 000 Kč, poplatek 0,- Kč, součet celkem 8 000 Kč, ušetříte za poplatky 2 405 Kč

Zdroj (*): Crediton

  • září 2018
Seo servis