Půjčky

Půjčky do 24 hodin

pujcka crediton

Až 24 000 Kč do 24 hodin bez nutnosti dokládat zaměstnanecký poměr nabízí poskytovatel proti dokladu o příjmu, který musí dosáhnout alespoň 6 000 Kč. Vše vyřídíte kompletně online, údaje doplníte o telefonní číslo a vyčkáte na výsledek kontroly registrů. Posouzení a schválení žádosti probíhá do cca 24 hodin, po jejím schválení je částka převedena na bankovní účet.

Pravděpodobnost schválení ...

Poskytovatel avizuje výrazně vyšší pravděpodobnost schválení u žadatelů s příjmem alespoň 10 000 Kč měsíčně s tím, že nadále roste s částkou příjmu a současně nižší požadovanou částkou - tzn. že pravděpodobnost roste v případech, čím vyšší příjem žadatel prokáže a čím nižší částku poptává.

První bez úroku a poplatku

Levněji už to asi nepůjde ... pokud požadujete vyšší částku nebo ji případně potřebujete rychleji, zkontrolujte všech 9 nabídek, kdy si můžete půjčit poprvé bez poplatků a úroků, tj. úplně ZDARMA. Postupným využitím všech nabídek můžete profinancovat 3-5 měsíců, případně umořit jiné, výrazně dražší půjčky a ušetřit.

prvni pujcka zdarma

Vlastnosti nabídky ji řadí do výběrů podobných půjček bez poplatků za předčasné splacení, s možností vyřídit kompletně online a bez potřeby ručitele.

DRUHPARAMETRY
Min. částka500 Kč
Max. částka20 000 Kč
Splatnost1 - 40 dní
Poukázánína účet
Délka vyřízení24 hodin
Musí být zaměstnanecNE
Min. příjem6000
Doložení příjmuNE
Kontroluje registrANO
První zdarmaANO, maximálně 8 000 Kč
Nutná registraceano
Potřebné dokumentymobil tel číslo
RPSNv závislosti na požadované částce
Ručitel / ručeníNE
Účelbezúčelová
Komplet online?ANO
Předčasné splacení zdarmaANO
Poplatek za poskytnutíNE
Výhodybez ručitele, bez poplatku, předčasné splacení zdarma
ObčanstvíČR
Věková hranice/rozsah23 - 55 let
Bankovní účetano
PODOBNÁEveryday+ | Až 25 000 Kč do hodiny | 3 - 10 000 Kč do 5 minut
ŽÁDOSTVYPLNIT ŽÁDOST

Příklad první zdarma (*) 8 000 Kč: částka 8 000 Kč, poplatek 0,- Kč, součet celkem 8 000 Kč, ušetříte za poplatky 2 405 Kč

Zdroj (*): Crediton

  • červen 2018
Seo servis