Nebankovní online půjčka

Nebankovní online půjčka až 166000 Kč

Shrnutí vlastností: do 24 hodin, až 166 tisíc Kč, na účet, bez poplatku za schválení, nutný příjem

ONLINE ŽÁDOST + KALKULAČKA

Nebankovní online půjčka nad 100000 Kč až na 60 měsíců od ProfiCredit

Nebankovní půjčka Profi Credit je nebankovní spotřebitelský úvěr se schválením do 24 hodin a následným převodem peněz na bankovní účet. Nabízí 10 000 - 166 000 Kč na 30 dní až 60 měsíců.

nebankovní online půjčka

Nabídka může vyhovovat těm, kteří potřebují finance / peníze na delší období, jsou zaměstnáni, mají pravidelný příjem a nemají záznam v registrech dlužníků. Žádost vyřídí přes internet vyplněním žádosti a odesláním kopie požadovaných dokladů. V případě, že jsou podklady v pořádku, následuje odeslání peněz během 24 hodin na bankovní účet žadatele.

Profi Credit patří mezi poměrně rychle schvalované úvěry s vyšším horním limitem. Posouzení žádosti a prověření zaslaných podkladů nepřesáhne 24 hodin. Půjčka nepatří mezi ty úplně nejrychlejší, rychlostí schválení online žádosti jí konkuruje celá řada nebankovních půjček jako jsou například CreditKasa, Kamali a "blesková" půjčka přes SMS. Podmínka bonity, to jest pravidelného příjmu, ji staví mezi standardní nabídky velkých bank, kde, pravděpodobně , bude žádost a schvalování úvěru trvat déle. Výhodou by tedy ve srovnání s bankami mohla být rychlost vyřízení do 24 hodin

prvni pujcka zdarma

Půjčku ProfiCredit její vlastnosti řadí do výběrů s podobnými parametry: bez ručitele a ručení a dále mezi "bez poplatku". Mezi výhody lze zařadit požadovaný úrok, který je především u bonitních zákazníků ve srovnání s jinými nebankovními půjčkami RELATIVNĚ nízký.

Srovnatelné nabídky

Mezi konkurenty určitě patří dvě relativně známé a v nezávislém spotřebitelském testu dobře hodnocené půjčky. Jedná se o Kimbi, která nabízí 10 až 60000 Kč na maximální dobu 60 měsíců s úrokem začínajícím trochu výše, než Proficredit. Druhým konkurentem je téměř vítěz nezávislého testu půjčka Cofidis, která nabízí až 500000 Kč na dobu až 8 let. Na první pohled srovnatelné nabídky se začnou jevit poměrně velmi rozdílné, pokud se začtete do detailů a porovnáte podmínky, ale především možnosti. Druhý konkurent, za předpokladu splnění všech podmínek pro schválení žádosti, může životním partnerům nabídnout úrok začínající na 4,49% (srovnej s Kimbi: téměř 39,6%, srovnej s Proficredit: 32,3%). Aby srovnání nebylo jednoduché, je nutné vzít úvahu podmínky konkurenční nabídky a úroku 4,49% p.a. Tou klíčovou podmínkou je "dostatečný" příjem obou partnerů. Tím se výbě poměrně značně zužuje a je dáno, že na obdobný úrok nedosáhnou zdaleka všichni. I kdyby díky nižší bonitě narostl úrok na TROJNÁSOBEK (cca 14%p.a.), pořád BUDE výrazně NIŽŠÍ, než u probírané nabídky. I to je důvod, proč se Proficredit nedostal mezi nejčastěji hledané nebo populární půjčky zařazené na titulní stránce. Pokud si nejste jistí, poraďte se zdarma v občanských poradnách Asociace se státní podporou při poradenství v zadlužení. S porovnáváním nabídek, hledáním možností a doporučením i jiných možností než jsou uvedeny na těchto stránkách mají jejich zaměstnanci dlouholeté a každodenní zkušenosti. Navíc mají k dispozi téměř denně aktualizované informace z oblasti českého finančního trhu a vědí tak o možnostech a nabídkách, které se zatím na Internetu neobjevily.

DRUHPARAMETRY
Minimální částka5000 Kč
Maximální částka166000 Kč
Splatnost12 - 60 měsíců
Poukázánína bankovní účet nejpozději do 24 hodin
Musí být zaměstnanecNE, zaměstnanecký poměr NENÍ PODMÍNKOU, i pro ženy na mateřské dovolené
Bez příjmuANO, VYŽADUJE minimální příjem, bez příjmu TO NEPŮJDE
Doložení příjmuANO, VYŽADUJE doložení příjmu
Bez registruNE, KONTROLUJE REGISTRY dlužníků
První zdarmaNE, NEPOSKYTUJE první půjčku zdarma bez poplatků a úroku
Nutná registraceNE, jedna z mála půjček, která nevyžaduje online registraci
Potřebné dokumentykopie občanského průkazu + druhý doklad + doklad o příjmu
Ručitel / ručeníNE, v případě nízké bonity je možné využít spoluručitele
RPSN32,92% - 99,24%
Účelbezúčelová, o využití peněz ROZHODUJE výhradně úspěšný ŽADATEL
Rychlost vyřízenínejpozději do 24 hodin
Komplet onlineNE, bohužel NELZE vyřídit celé z počítače nebo mobilu
Předč. splacení zdarmaNE, bohužel předčasné splacení bez sankce NENÍ MOŽNÉ
Bez poplatku?půjčky bez sankčních poplatků za předčasné splacení
Výhodybez poplatku za poskytnutí
ObčanstvíČR, pouze občanům České republiky
Věková hranice/rozsah18 - 69
Bankovní účetANO, bankovní účet JE NUTNÝ
PodobnáPůjčka7 | Zaplo
ŽÁDOSTONLINE ŽÁDOST

Podmínky pro poskytnutí: žadatel není v exekuci či insolvenci, žadatel není ve zkušební nebo ve výpovědní lhůtě, má stálý zdroj příjmu, při nízké bonitě nebo vysokém věku je nutný ručitel

Reprezentativní příklad (* webové stránky poskytovatele): celkový úvěr 10000 Kč, splatnost 24 měsíců / 2 roky, splátka 575 Kč, při splnění podmínek Bonusu za řádné splácení vrátí Profi Credit 690 Kč, celkem částka 13800 Kč. Po vrácení Bonusu za řádné splácení činí pevná zápůjční úroková sazba 31,16 %, RPSN 31,16 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby. Splatnost od 12 až do 60 měsíců dle výběru žadatele. Maximální RPSN činí 38,87 %.

Zdroj (* web poskytovatele): ProfiCredit, červenec 2020

Jedna z několika málo dlouhodobých půjček. Bohužel také s několika nevýhodami, které určitě konkurence využije a využívá. Na druhou stranu je nutné přiznat, že tam, kde je malý výběr, je možné trvat i na podmínkách, které by jinak u zákazníků a zájemců nebyly možné nebo by neprošly výběrem. Určitě zkuste vyhledávat i na jiných internetových vyhledávačích než jsou populární Seznam a Google - Qwant, Ecosia, Zapmeta, Vysimo, Ask, Yahoo a desítky dalších. Jinak seřazené výsledky Vám ukáží i jiné možnosti, jak a kde je možné si půjčit. Držíme palce při hledání a výběru spolehlivého a férového poskytovatele